Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Bullet 2.2ft na pieknych lampach!!!


BarteMakitA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Bullet
ID:
54680
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg pojazdu:5416,4km
Dodatki:atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( Kaktus ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB,szyby 20%,lpg 75
Cena: offki 
Coś od siebie: jestem ciekawy ile dacie za te cudo:* jak mi sie offka nie spodoba to zostaje u mnie i nigdzie nie odjedzie!!!
SS’y:

KzrMGC7.png

Edytowane przez BarteMakitA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kaer_ napisał:

Raczej nie ma co licytować bo szkoda czasu - wbiłem na serwer z ofką 1.02 kk a chłop napisał, że ma sentyment do tego auta, jest wolny rynek a Pardonsik 1.5 kk zaoferował. Zostań typie bajkopisarzem.

placzesz mi na priv i tu bedziesz plakał

ogarnij sie chlopie ze nie sprzedam ci tego bulleta wystawiam to glownie pogladowo ile jestescie w  stanie dac na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BarteMakitA napisał:

placzesz mi na priv i tu bedziesz plakał

ogarnij sie chlopie ze nie sprzedam ci tego bulleta wystawiam to glownie pogladowo ile jestescie w  stanie dac na niego

Pisałeś, że jak będzie ofka 1kk + to sprzedajesz od razu, więc napisałem spoko biorę. Początkowo wykręcałeś się służbą a potem stwierdziłeś, że masz ofkę 1.5kk. Tracisz mój czas oraz innych. Jak wystawiasz poglądowo to uwzględnij to w treści ogłoszenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kaer_ napisał:

Pisałeś, że jak będzie ofka 1kk + to sprzedajesz od razu, więc napisałem spoko biorę. Początkowo wykręcałeś się służbą a potem stwierdziłeś, że masz ofkę 1.5kk. Tracisz mój czas oraz innych. Jak wystawiasz poglądowo to uwzględnij to w treści ogłoszenia. 

to moze sprzedam a nie sprzedam od buta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kaer_ napisał:

Pisałeś, że jak będzie ofka 1kk + to sprzedajesz od razu, więc napisałem spoko biorę. Początkowo wykręcałeś się służbą a potem stwierdziłeś, że masz ofkę 1.5kk. Tracisz mój czas oraz innych. Jak wystawiasz poglądowo to uwzględnij to w treści ogłoszenia. 

jak ci szkoda czasu to po co grasz w ta gre?

ten czas co grasz w ta gre to mozesz przeznaczyc na wiele innych pozytecznich zeczy.

i nie mowie ze masz kaczyc gre ale sam sobie zawcasz gitare.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin