Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Model] Policyjne elegy


Frixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support
10 minut temu, L4MP3K napisał:

Wnioskując po tym poście to można wrzucić byle co tutaj bo i tak się spodoba.
@Frixo nice bait

Wiesz, chciałem zobaczyć jak tutaj ludzie zareagują na takie gó**o czyt. sklejke - taran do tego czegoś (xD) wziąłem z innej podmianki tak jak pan z tego posta: asdasd, albo ty

Jest to dla mnie bardzo śmieszne, że twórcy którzy tworzą coś nieraz po kilka/kilkanaście godzin są niedoceniani, czyt np. @Jator. To co tu wstawiłem zrobiłem w dobrą minutę (bo co to jest przerzucić taran i zrobić jakiś zwykłą bryłę). Ten kto moderuje ten dział powinien zdecydowanie się temu przypatrywać i łapać takich ludzi, którzy kradną czyjąś pracę i zbierają poklask. Widocznie wrzucać tu byle składaka to jest najlepsza opcja, bo zbierze jak największy pogłos, mimo że napracowania nie ma żadnego. pozdro

Edytowane przez Frixo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin