Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam swoją kolekcje, a w tym pojazdy na niskim ID/lampach, które nie są dostępne w komponentach.


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Buffalo (402)
ID: 606
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 16.500 KM 
Dodatki: FT bez modułu turbo. Baki 35/50, przyciemnienie szyb 20%. Lampy - ███
Cena: Oferty
Coś od siebie: Bardzo ładne Buffalo 2.0 z niskim ID. Wystawiam by zobaczyć jakie oferty mogę dostać za ten pojazd - jeśli jakaś oferta mi się BARDZO spodoba, to jestem skłonny do sprzedaży.
SS’y: Dodam do 24h.

Model: Comet (480)
ID: 988
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 12.500 KM
Dodatki: FT bez modułu turbo, UP2 oraz przyciemnionych szyb. Baki 90/75. Lampy - ███
Cena: Oferty
Coś od siebie: Bardzo ładny Comet 2.2 z ID 3 cyfrowym - Jest to 3 pojazd tej marki na serwerze. Posiada zamontowane lampy, które nie da dostępne w komponentach - Bursztynowe.
SS’y: Dodam do 24h.

Model: Tornado (576)
ID: 2250
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 6.000 KM
Dodatki: Moduł UP1, Moduł UP2, Hydraulika, progi, Stereo, Felgi, Wydech, Ogranicznik prędkości, CB radio. Przyciemnienie szyb 20%. Lampy - ███
Cena: Oferty
Coś od siebie: Piękne Tornado 1.6 z lampami które nie są dostępne w komponentach - Indygo. Pojazd posiada również zamontowany podświetlany licznik, który nie jest dostępny w komponentach - Royal Blue. Jest to pierwszy pojazd tej marki na serwerze.
SS’y: Dodam do 24h.

Model: Elegy
ID: 2718
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 8.000 KM
Dodatki: FT bez modułu turbo oraz zbędnego tuningu wizualnego. Baki 90/75, przyciemnienie szyb 80%. Lampy - ███
Cena: Oferty
Coś od siebie: Bardzo ładne Elegy 2.0 z ID 4 cyfrowym. Jest to 20 któreś Elegy na serwerze, z czego wcześniejsze pojazdy w/w marki nie są na sprzedaż bądź gracze nie grają już na serwerze.
SS’y: Dodam do 24h.

Model: FCR-900 (521)
ID: 14780
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 15.000 KM
Dodatki: Tablica rejestracyjna, LPG 75. Lampy - ███
Cena: Oferty
Coś od siebie: Bardzo ładna FCR’ka z silnikiem 1.8, z tego co słyszałem, to nie można zamontować ani LPG ani zwiększyć silnika do 1.8, a tym bardziej posiada zamontowane lampy, które nie są dostępne w komponentach - Bursztyny.
SS’y: Dodam do 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin