Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

NAJLEPSZA UCIECZKA SAPD EVERRRR 4LIFE 100% SIKLLA


ELDOKSON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FrixoTu Lepiej nie uciekasz :) A na pewno ja lepiej od cb uciekam :P

 

Z serii - nie wiem, ale się wypowiem.

Ciekawe czy lepiej byś to zrobił jak byłem w SAPD to twoja ucieczka wyglądała tak że jeździłeś po wszystkim i na wszystkim tylko off-road  i się wypowiadasz pfffff

 

 

 

aha i SAPD  NIE SPAD 

Jak byłeś - ale nie jesteś, szender mi zwrócił uwagę że nie można tak robić- to tak nie robię. Pozdrówki Ciebie, i twoje 0 rp.

PS. Tak jeżdżenie motorem po torach to jest też 0 RP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii - nie wiem, ale się wypowiem.

Jak byłeś - ale nie jesteś, szender mi zwrócił uwagę że nie można tak robić- to tak nie robię. Pozdrówki Ciebie, i twoje 0 rp.

PS. Tak jeżdżenie motorem po torach to jest też 0 RP :P

Do SAPD MOGĘ WRÓCIĆ DLA TWOJEJ WIADOMOŚCI A O 0 rp lepiej się nie wypowiadaj bo twoja umiejętność tworzenia rp na serwerze w twoim przypadku woła o pomstwę do nieba 

 

 

Poza tym nikt cię nie prosił o wypowiadanie się w tym wątku wbijasz i zaczynasz spinać ogarnij się człowieku 

 

 

Nie będę się tutaj dalej kłócił bo nie ma to sensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"NAJLEPSZA UCIECZKA SAPD EVERRRR 4LIFE 100% SIKLLA"

To ty dałeś taki temat - nie ja :P.

-Jeżdżenie po torach motorem - 0RP.

-Wykorzystywanie bugów z pojazdem SAPT do obrócenia się - 0RP.
Poza tym wstawiając ten film tutaj, liczysz się z komentarzami na ten twój materiał :P. Aktualnie to ty spinasz - ja wyrażam swoją opinię na temat twojego filmu. Równie dobrze mogę to napisać w komentarz pod twoim filmem :D.

---

"A O 0 rp lepiej się nie wypowiadaj bo twoja umiejętność tworzenia rp na serwerze w twoim przypadku woła o pomstwę do nieba "

Czy ty wnioskujesz RP, po tym jak Ci uciekałem - i jak ty dachowałeś po kilka razy? Dobrze. Jeżeli ja miałbym wytykać wszystkie twoje, czy inne błędy o waszym RP, to blokady drogowe, czy te wasze "wychodzenie z auta i rozstawianie kolczatek" to 0RP. Jeżeli w małym stopniu wiesz o co w odgrywaniu RP chodzi, to za pewne zgadniesz o co chodzi ;p.

Proszę Cię nie oczerniaj mnie, bo już kilka razy podczas akcji RP, czy to wypadku czy ogólnie, zostałem pochwalany, m.in sytuacja ze zderzenia pociągu z sultanem i buffalem - po przyjściu na kanał SAMD, zostałem pochwalony ze strony wyższej rangi - za ładne RP :P. Pozdrówki koooleś ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się chwalić ale uciekałem manana przez jakieś 10-15 minut ;v Dopiero we trzech mnie złapali. A co do filmiku to nawet ciekawie ich zgubiłeś ;D Wykorzystam to jak się nie obrazisz :D

Pewnie że się nie obrażę dzięki wielkie czekaj na nowy odcinek mordeczko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin