Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S] Sultana 2.2 - lampy niedostępne w komponentach!


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Sultan (560)
ID: 8138
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 44,400 km
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1078), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (DC 8138), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł turbo, Bak benzyny - 90dm3, Bak LPG - 75dm3, Przyciemnienie szyb - 20%.
Cena: Oferty powyżej 1 mln. PLN
Coś od siebie: Bardzo ładny Sultan na lampach które są przez graczy nazywane ,,Jagodami” a są to tak naprawdę lampy ,,fioletowe” - są one niedostępne w komponentach, więc nie można ich już zamontować. Rejestracja robiona przez byłego adminstratora RCON, czyt. DeltaRon, więc ten pojazdy wyjechał kiedyś właśnie z pod jego skrzydeł! Pojazd z włączonym modułem turbo potrafi osiągnąć prędkość 240 km/h, co daje nam możliwość ucieczki np. Przed SAPD. Jest to jeden z ładniejszych pojazdów w całym GTA, więc żebym go sprzedał, to musza być naprawdę POWAŻNE oferty!
SS’y: Dodam do 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TheRogal19 napisał:

Dobrze powiedziane to że to są lampy fioletowe a nie jagodowe, Jagody mają RGB 128 0 128 tak dla tych co nie wiedzą 

Wiem. Dlatego napisałem, że są to lampy ,,fioletowe” są one również niedostępne w komponentach ;) 

Co do ofert, to spodziewałem się lepszych, bo wiem, że macie duże sumki w portfelach/bankomatach ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin