Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnajcie...


Vitaly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a zarazem żegnam ten cudowny serwer, odchodzę z serwera ponieważ mam dużo problemów prywatnych, i gra na komputerze mi się powili nudzi, muszę więcej czasu poświęcić dla siebie, dla własnego rozwoju, pozdrowie kilka osób które były dla mnie ważne.


~MRpompom-byłeś moim najlepszym przyjacielem, no ale kontakt nie wiem czemu się urwał.


~Fialek- Najpozytywniejsza i najważniejsza osoba na serwerze, takich ludzi jest mało.


~TheDrospon-To samo co fialek, nigdy was nie zapomnę.


~Namik209-te nasze odpały w F&F <3.


Serdecznie pozdawiam też starą ekipę czyli-


~Hamer


~Satis


~MRpompom


~B@rt3k


~TheDrospon


~Namik209


~Czyzu


~Fialek


~Ox


~Klocek


~Szender


~GR3GORY






Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam.


Trzymajcie się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć do nas jeszcze! Mało jest takich ludzi jak Ty! A jeszcze mniej w mojej małej liście znajomych :( Jeżeli musisz i chcesz, to idź, ale trzymaj się ciepło. Żałuję tylo, że nie zdążyłem się z Tb pożegać. Cześć i powodzenia w życiu :D Koniecznie wróć kiedyś <3 #nohomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć do nas jeszcze! Mało jest takich ludzi jak Ty! A jeszcze mniej w mojej małej liście znajomych :( Jeżeli musisz i chcesz, to idź, ale trzymaj się ciepło. Żałuję tylo, że nie zdążyłem się z Tb pożegać. Cześć i powodzenia w życiu :D Koniecznie wróć kiedyś <3 #nohomo

Jeszcze do was wróce kiedyś tam <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin