Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika D3VI$3K , oskarżony przez SlomczaNN


SlomczaNN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: SlomczaNN
Nick osoby oskarżonej: @D3VI$3Q
Powód napisania skargi: Zabranie pojazdu, byłem koło nie go, to nie jest pojazd porzucony tylko był na postoju a ja 5-6 kroków od niego...
Dowody: Nie mam ss nie zdążyłem nawet bo juz była blokada na kole.... ale mam świadków ktorzy potwierdzą że byłem koło samochodu dokładnie przy mananie  mam niby jakieś ss od @_-JAGUAR-_  https://imgur.com/a/tow3Fwd    trochę dziwnie że ss robi losowy przejeżdżający pracownik niż ten który zabiera pojazd... moim zdaniem zabranie pojazdu nie słuszne, mam swadków a na ss nic nie widać...@Proteus@janekbonk@onet.pl@Sheeker .@Fantastyczny

//Edit z tego co gadałem z @Jasin191 pracownik powinien napisać do mnie czy jestem czy mnie nie ma :)

Edytowane przez SlomczaNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zostałem oznaczony więdz się wypowiadam: stałem na dachu pojazdu SlomczaNNa więdz smiało widziałem gdzie on stoi stał za pojazdem nie całe 5 kroków lecz na tym ss co zrobił jaguar go nie widać bo jest drzewo a pracownik sara specjalnie robił ss z daleka żeby nie było widać nicku gracza a pozatym ss powinna robić osoba która zabiera ten pojazd a nie losowa osoba z frakcji. dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również zostałem oznaczony a więc sytuacja z mojej perspektywy wyglądała w następująco: stałem przy swoim aucie gdy w pewnym momencie podjechał pracownik SARA i założył blokadę na pojazd infernus mimo że nie upewnił się czy jego właściciel stoi nieopodal a tak było, SlomczaNN stał w niewielkiej odległości od swojego pojazdu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zostałem oznaczony i jestem w tą sprawę głównie zamieszany.

Więc patrolując LV wraz z moim przyjacielem z frakcji podjechałem na giełdę od 250 000 PLN, napotkałem na Infernusa gracza SlomczaNN - https://imgur.com/a/tow3Fwd

Gracza nie było w pobliżu zrobiłem parę ssów założyłem blokadę i przez chwilę stałem i patrzyłem czy właściciel przyjdzie do pojazdu. Mam również z tego nagranie które ewentualnie mogę udostępnić zarządowi, 8 minutowy klip z całej tej akcji. Miałem wzywać już lawetę do holowania pojazdu kiedy przyszedł właściciel pojazdu i wiadomo co dalej. Chwilę potem przyjechał Adept @D3VI$3Q I powiedziałem mu aby odholował z RP ponieważ dużo ludzi itp, lecz pan o nicku Baziu zaparkował tak specjalnie aby niemożna było odholować pojazdu ( jest również na nagraniu ) prosiliśmy wielokrotnie aby odjechał wezwaliśmy administrację nic. Wkońcu domyśliłem się z moim kolegą oraz jeden z świadków że na giełdzie bez RP, więc rozkazałem wraz z moim przyjacielem z patrolu aby brał bez RP ponieważ jedynie można było robić RP blokując wjazd a nie chcieliśmy tego robić, więc zdecydowaliśmy bez RP, a co do SSów robiłem ja ponieważ byłem tam jako pierwszy a screeny zawsze mogłem przesłać Adeptowi także wyszło by na jedno to samo.

EDIT :

Przejrzałem dokładnie nagranie, gracza nie było w pobliżu, kiedy blokada była już założona oraz kiedy screen był wykonywany, na nagraniu też to widać. Adept już był na giełdzie tylko go nie zauważyłem, więc napisałem do Adepta aby zabrał infernusa, SlomczaNN zareagował na wysłaną przezemnie linijkę czatu/wiadomość (nie wiem jak to ująć) przyszedł wsiadł i powyższy tekst dalej opowiada całą akcje.

Edytowane przez _-JAGUAR-_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin