Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na deluXe - oskarżony przez Specjalista


specpdw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @deluXe
    Data i godzina zdarzenia: 19.08.2020 około godziny 20:35/20:40
    Pełen opis sytuacji: Jechałem w stronę ronda LV, ponieważ kierowałem się do Los Santos. Policjantka WerkaGamerka powiedziała, że na razie przejazd jest zamknięty. Dlatego chciałem zobaczyć czy przejadę przez dzielnicę Last Dime Motel. Zatrzymał mnie policjant Quiet i powiedział, że mam zawrócić, po czym podbiegł deluXe i powiedział, że mam zrobić to samo. Potem znajomy z organizacji i który jest w frakcji SAFD, przywitał się ze mną więc się zatrzymałem i mu odpowiedziałem tym samym po czym zamierzałem opuścić teren, więc kierowałem się do najbliższego asfaltu/drogi. Parę osób mi pisało czy wejdę na tuning(dowód jest na filmiku, że nie kłamię lub coś), więc pomyślałem dobra ustąpię jak na faceta przystało. Lecz nie zdążyłem ponieważ gracz deluXe wyciągnął mnie z auta po czym stwierdził, że nie wykonuje poleceń. Trafiłem do więzienia oraz moje auto wylądowało na pp.
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://www5.zippyshare.com/v/0qSH7caP/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co? Myślisz, że interesuje mnie to z kim się witasz i kogo znasz? 

Napisałem Ci żebyś odjechał, odpowiedziałeś "nie" oraz nie odjechałeś. Na rondzie był pojazd z bomba więc sam Ciebie wyprowadziłem. Nie mamy czasu na takie persony jak Ty i dlatego postępujemy szybko i sprawnie. Nie mam zamiaru całować Cie po stopach i prosić żeby łaskawy Pan odjechał bo jego obecność stanowi zagrożenie dla jego osoby jak i osób trzecich. Dostałeś prośbę/polecenie? Dostałeś, nie posłuchałeś więc użyłem środku przymusu bezpośredniego. Ode mnie tyle, domyślam się jaki będzie werdykt tej skargi więc nie mam zamiaru się wypowiadać i życzę miłego wieczoru.

Edytowane przez deluXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deluXe napisał:

I co? Myślisz, że interesuje mnie to z kim się witasz i kogo znasz? 

Napisałem Ci żebyś odjechał, odpowiedziałeś "nie" oraz nie odjechałeś. Na rondzie był pojazd z bomba więc sam Ciebie wyprowadziłem. Nie mamy czasu na takie persony jak Ty i dlatego postępujemy szybko i sprawnie. Nie mam zamiaru całować Cie po stopach i prosić żeby łaskawy Pan odjechał bo jego obecność stanowi zagrożenie dla jego osoby jak i osób trzecich. Dostałeś prośbę/polecenie? Dostałeś, nie posłuchałeś więc użyłem środku przymusu bezpośredniego. Ode mnie tyle, domyślam się jaki będzie werdykt tej skargi więc nie mam zamiaru się wypowiadać i życzę miłego wieczoru.

Nagle chcesz rozmawiać? W grze jakoś nie miałeś ochoty dyskutować. https://imgur.com/a/QVkTvk9   . Po pierwsze jak Quiet powiedział, żebym odjechał to cofnąłem i kierowałem się w lewo tak jak jest na filmiku, przywitałem się z graczem i chciałem jechać dalej. Ciekawe jak miałem szybko odjechać autem 1.6 bez upów. Beka z Ciebie  A w ogóle rozmawiałem nie z Tobą tylko z Quiet.

Edytowane przez Specjalista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku widać, że odjechałem, ale nie dałeś mi możliwości wyjechać całkowicie. Jak jesteś amatorem to zapytaj starszych kolegów jak się wykonuję twoją pracę jako profesjonalista. Zalecam obejrzeć dokładnie filmik.

Edytowane przez Specjalista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Specjalista napisał:

odjechałem

Zmiana położenia pojazdu o 3 metry to nie odjechanie. Na filmie widać, że zatrzymałeś się na pogawędkę ze strażakiem, któremu jak widać bardzo się nudziło, że postanowił porzucić akcje RP i narażać życie cywila. Nie zmienia to faktu, że pojazd stał w miejscu i nie zmieniał swojego położenia co dla osoby, która nie potrafi czytać w myślach jest jednoznaczne. I jeśli będziesz chciał coś dodać to rób to w jednej wiadomości i edytuj bo niepotrzebny tutaj spam. 

Edit. Popraw wzór.

Edytowane przez deluXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, deluXe napisał:

Zmiana położenia pojazdu o 3 metry to nie odjechanie. Na filmie widać, że zatrzymałeś się na pogawędkę ze strażakiem, któremu jak widać bardzo się nudziło, że postanowił porzucić akcje RP i narażać życie cywila. Nie zmienia to faktu, że pojazd stał w miejscu i nie zmieniał swojego położenia co dla osoby, która nie potrafi czytać w myślach jest jednoznaczne. I jeśli będziesz chciał coś dodać to rób to w jednej wiadomości i edytuj bo niepotrzebny tutaj spam. 

Edit. Popraw wzór.

 

37 minut temu, deluXe napisał:

I co? Myślisz, że interesuje mnie to z kim się witasz i kogo znasz? 

Napisałem Ci żebyś odjechał, odpowiedziałeś "nie" oraz nie odjechałeś. Na rondzie był pojazd z bomba więc sam Ciebie wyprowadziłem. Nie mamy czasu na takie persony jak Ty i dlatego postępujemy szybko i sprawnie. Nie mam zamiaru całować Cie po stopach i prosić żeby łaskawy Pan odjechał bo jego obecność stanowi zagrożenie dla jego osoby jak i osób trzecich. Dostałeś prośbę/polecenie? Dostałeś, nie posłuchałeś więc użyłem środku przymusu bezpośredniego. Ode mnie tyle, domyślam się jaki będzie werdykt tej skargi więc nie mam zamiaru się wypowiadać i życzę miłego wieczoru.

Nie dawno pisałeś, że nie wykonuje poleceń, to jak w końcu? Gracz się gubi w tym co piszę.  *Napisałem Ci żebyś odjechał, odpowiedziałeś "nie" oraz nie odjechałeś

Edytowane przez Specjalista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, deluXe napisał:

Zmiana położenia pojazdu o 3 metry to nie odjechanie. Na filmie widać, że zatrzymałeś się na pogawędkę ze strażakiem, któremu jak widać bardzo się nudziło, że postanowił porzucić akcje RP i narażać życie cywila. Nie zmienia to faktu, że pojazd stał w miejscu i nie zmieniał swojego położenia co dla osoby, która nie potrafi czytać w myślach jest jednoznaczne. I jeśli będziesz chciał coś dodać to rób to w jednej wiadomości i edytuj bo niepotrzebny tutaj spam. 

Edit. Popraw wzór.

A w ogóle ty jesteś w SAPD, to powinieneś się zająć pracą w SAPD a nie interesować się tym co robi ktoś z innej frakcji, odczep się od niego. A w ogóle to jest gra to ciekawe co byś mi zrobił lub komuś innemu. Wyjdź z domu bo od komputera Ci się mózg lansuje, ja rozumiem ,że frakcja itd wymaga od was tego i tego. Ale za bardzo, żyjesz grą niż życiem realnym. Nie będe dodawał już nic więcej. Poczekam na wypowiedz twojego szefa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin