Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Marcepand-odejście


[BOT]WhiteShadow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! W dniu dzisiejszym chciałbym się z wami pożegnać, jednocześnie kończąc grę na 4LIFE jak i w MTA. Głównym powodem tego mój ban na serwerze. Napisałem już 3 apelacje, lecz niestety żadna nie została przyjęta, przez co straciłem chęci do gry.

 

Dobra, niżej pożegnam się z jakąś częścią graczy.

 

@LeksiakSeksiak Co prawda znamy się w realu, a nawet chodzimy razem do szkoły, lecz chciałbym pożegnać się z tobą na serwerze. Dzięki za wspólną grę!

 

@Fl0dy. @Prezes^Przyjęliście mnie do najlepszej organizacji na 4life za co wam dziękuje. Życze powodzenia w dalszym prowadzeniu The Lostów :D

 

@HaaQu* @Fus1oN @kartovelek. @Mietek_Kasztan @dyspozytor @Krychu @Reksio*  @Fabian.. @Griski* Dzięki za wspólne wyjazdy, patrole, służbę we frakcji SAFD.

 

@Nudzio.Powodzenia w SAPD, idź tam do zarządu.

@Zebra @Greyna.gg @XQwardDziękuje wam za pomoc, zawsze mi pomagaliście, gdy o coś wam prosiłem. Poza tym Greyna dzięki za przyjęcie do organizacji, fajnie spędziłem tam czas i poznałem masę osób.

 

@TheLost dzięki wam za wspólną grę w organizacji, za dużo was jest, aby pisać osobno ;D

@M4TT. Dzięki za granie na 4life czy też na innych serwerach :)

 

@FitroXFilcok! Nie katuj tak tego jestera. PS jest piękny.

 

@OSOBY Z DMA Fajnie spędzało się czas z wami strzelając do PD, hehe.

 

@SAPD Dziękuję wam za wszystkie akcje na DM. Fakt faktem, gdyby nie te ciągłe strzelaniny straciłbym chęć do gry. Zdobywajcie awanse i wbijajcie do zarządu.

 

@DeWong69 jakiś taki masz nick chyba XD dzięki za giere

 

@Heysiwer @jestemkotem @stampiiFajnie się razem grało. Najlepsze były pościgi na 9 cheetachów!

 

@PerkuleZ.Dziękuję Ci za wycenianie mi aut, gdyby nie ty, nie byłbym bogatszy o 200k, haha

 

@karolx123 dzięki wiesz za jaką akcje haha #PizzaNaSłużbie

 

@stasiu;) @HrazYdzięki za rozmowy na mamblu

 

@Krystian6076NO ELO XD

@FragusS dzięki za przyjęcie do biznesu

 

@TheArasik. @xYachu. dzieki za giere w org i na dm,

 

@LuKi16Prosze nie banuj

 

@NukeR:)fajny klucz do sultana masz, taki piekny zloty

 

@Verago.cj wracaj do taksi

 

@[BOT]WhiteShadowdziemki za grem i za wklejanie apelek

@Versi* kindermafija

 

@Minotaur* jak to jest nie zdać testu na suporta XD

 

@AdiMekk świetnego miałeś staliona, oczywiście rgb mojego autorstwa

 

@Miniek_ @Skrampy Cejoty ze strefy 51

 

Nie mam już totalnie pomysłu kogo dopisać, a było was tak wielu... jeśli o kimś zapomniałem to dzięki za gierke! i od razu mówię, że to nie takie łatwe spamiętać tyle osób.

 

@egzo_11 Nie wiem, dlaczego nie chcesz mi zdjąć tego bana, powiedziałem wam kto wyniósł informację. No trudno - dzięki za wspólną grę w organizacji.

 

Jak coś to będziecie mogli mnie spotkać na mumblu, siema!!

//Wklejam za @Marcepand, a od samego siebie dodam że będzie Cię brakowało i jak dostane unbana to skoczę z MC na twoją cześć ubiecuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin