Skocz do zawartości

NukeR

Gracz
  • Postów

    82
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez NukeR

  1. W końcu nadszedł ten dzień w którym wystawiony zostaje na serio. Interesują mnie tylko poważne offy (Kasa, Trade) Nie będzie żadnej ciekawej offy, auto zostaje. Model: Sultan ID: 5227 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 112726km Dodatki: atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1084), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (DC 5227 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Coś od siebie: Piękny Sultan w wersji RS na ładnym niskim ID ,19'sty Sultan na serwerze (Mieści się jeszcze na pierwszej stronie z Sultanami ) Z unikatowych dodatków to Lampy i licznik bursztynowe, Bak benzyny 100L. SS’y: https://imgur.com/a/f0CVdAb
  2. Model: Stinger ID: 44280 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 68302,7km Dodatki: atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1082), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (SF 44280), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Cena: Offy kasa Coś od siebie: Piękny stinger, jest to 13'sty stinger na serwerze. Lampy/Licznik - Laguny SS’y: https://imgur.com/a/kx7d5z7 Model: Landstalker ID: 41963 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 8911,6km Dodatki: felgi (1085), tablica rejestracyjna (X0FFR04D), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: offy kasa Coś od siebie: Fajne furka jako doniczka, albo auto do wolnego bujania sie po serwerku (lampy i licznik kawowe) SS’y: https://imgur.com/a/iUEC3YD Model: Sadler ID: 84003 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 309,1km Dodatki: felgi (1079), kolor felg (███) + Wariant Czarna paka z lotka. Cena: Offy Coś od siebie: Nieudany projekt, który jedynie to stoi w przecho już 1136 dni SS’y: https://imgur.com/a/J17eX1D Model: Freeway ID: 106686 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 771km Dodatki: Brak Cena: Offy kasa Coś od siebie: Prawdziwy harley z dusza a nie jakies fcrki wasze na rózowych lampach xdxdxdxdxdxd SS’y: https://imgur.com/a/DU0gtPx Model: Faggio ID: 100053 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 852,5km Dodatki: Czyścior Cena: Offy kasa Coś od siebie: Skuter SS’y: https://imgur.com/a/nI0o0OQ
  3. Tak se Inf mało, patrzac po tym ile ich jest wystawionych. sult zalezy jaki trade Niby lepiej ale nadal nie to Mało mało, trade za infa malo mnie ineresuje
  4. Auta wystawiam poglądowo, ale wiadomo jak trafi się fajna oferta to któreś z aut zmieni wlasciciela. Model: Sultan ID: 5227 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 100909km Dodatki: atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1084), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (DC 5227 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: offy Coś od siebie: Piękny Sultan w wersji RS na ładnym niskim ID ,19'sty Sultan na serwerze (Mieści się jeszcze na pierwszej stronie z Sultanami ) Z unikatowych dodatków to Lampy i licznik bursztynowe, Bak benzyny 100L. Na ten moment jest to pierwszy z dwóch aktywnych Sultanów na tej lampie, trzeci Sultan siedzi na permie. SS’y: https://imgur.com/a/f0CVdAb Model: Landstalker ID: 41963 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 8911,6km Dodatki: hydraulika, felgi (1085), tablica rejestracyjna (X0FFR04D), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: offy Coś od siebie: Fajne furka jako doniczka, albo auto do wolnego bujania sie po serwerku (lampy i licznik kawowe) SS’y: https://imgur.com/a/iUEC3YD Model: Stinger ID: 44280 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 68302,7km Dodatki: atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1082), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (SF 44280), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Cena: Offy Coś od siebie: Piękny stinger na kompletnym ft, jest to 13'sty stinger na serwerze. Lampy/Licznik - Laguny SS’y: https://imgur.com/a/kx7d5z7 Model: Infernus ID: 62971 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 23358km Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1074), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (40%), Bak benzyny 90l, LPG 75l. Cena: offki Coś od siebie: Turbo ladny infek niestety bez nitra, ale mniejsza, 275vmax wystarczy. Fajnie sie komponuje ze stingerem, (wiadomo czemu). Lampy i licznik ciemnoniebieskie. SS’y: https://imgur.com/a/2XYWzGo
  5. Model: Moonbeam Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: wisi mi Cena: Do ustalenia Dodatki: Jakieś lampki,szyba i może up jakiś ,najlepiej jak lampki były by Cargo albo Orzechy Coś od siebie: No kupie se takiego klocka na ledzie oczywiście nie za miliony bo milionów nie mam nie chce nic na id i unikatach. Elo
  6. Model: Virgo Sprzedane Model: Perenial ID: 89018 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 89930km Dodatki: podświetlenie licznika (███) Cena: Offki Coś od siebie: fajny perek SS’y: https://imgur.com/a/qPnGfqs Model: Perenial ID: 116904 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 91621,3km Dodatki: podświetlenie licznika (███) Cena: Offki Coś od siebie: fajny perek SS’y: https://imgur.com/a/O1zFAXn
  7. 3754 Fajny fur, brakuje nitra,baku i w sumie etransportera
  8. NukeR

    Cheetah 2.0 PFT

    Za wszystko id 3754
  9. 3754 tylko niestety jak furka będzie się podobać i cena nam obu to dopiero tak za 2-3miesiace będzie można trade walnac
  10. Nie jest złe ale nadal trochę mało
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin