Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Moja kolekcja (*poglądowo)


:'P
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:Sentinel prawie ft  z brakami
ID:42933
Pojemność silnika:2.2
Przebieg pojazdu:
12719km(rosnie)
Dodatki: FT bez nitra lpg baku atrapy . Lampy  szyby 20%stereo, felgi (1096), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (LIMMA x2), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB
Cena: offki start od 600k do ceny trzeba doliczyć 10k na zmiane rejki, gdyż z tą nie sellne , oczywiście taka jak bdz chcial kupujący.
Coś od siebie: moja perełka robiona od 1.6 pierwszy sent na takich lampach 

5RNIbls.png

Model:Euros
ID:66315
Pojemność silnika:1.8 ele
Przebieg pojazdu:1007km(rosnie)
Dodatki:
: stereo, felgi (1081), tablica rejestracyjna ( NISMO ), niestandardowe lampy (███), ogranicznik prędkości, radio CB
Cena:offy
Coś od siebie:5 euros ele na serwerze. 1z2 eurosów na herbacianych lampach . Tani w eksplatacji 

DXsJvxI.png

Model:Manana Hatchbak 
ID:
44192
Pojemność silnika:1.6
Przebieg pojazdu:
Dodatki:FT NA MALEJ ATRAPIE,i na szybach 80% bez nitra i baku. 
progi (1017), światła (1024), atrapa nitro (1009), stereo, felgi (1097), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( CORSA ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB LPG 75DM3  szyby 80%
Cena:offki 
Coś od siebie:ktos dal lpg silnik powiekszyl z 1.4 do 1.6 szybki rejke i jakies duperele. Reszte zrobilem sam.

BSkGur0.png

 

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aleluja napisał:

Za eurosa i mananke Bestia

chyba cie glówka boli perka wyceniam 250k za 400k to na spokojnie 2.2 na kasztanachi upach mogłem mieć dalej. po za tym poglądowo więc za jakieś psie grosze nie oddam.

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aleluja napisał:

za 250k to bez upow xfrdddnfjdj

za 400k to na kasztanach i upach moglem miec lol XDDDDDDDDDD bez upow to on moze ze 150k wart (oczywix dla mnie )XD po za tym lock 

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin