Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wycena dwóch pojazdów: Elegant oraz Elegy


Argen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Starszy Administrator

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Model: Elegant (507)

ID: 41230

Pojemność silnika: 2200cm3

Przebieg pojazdu: ~9358km

Dodatki: Atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1097 Virtual), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (P3 DEMON), niestandardowe lampy (lazurowe), podświetlenie licznika (lazurowe), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 75L, bak 35L, szyby 20%, dodatkowy klucz oraz MODUŁ TURBO!

Cena: Jest co zwyczajna wycena pojazdu, chcę zobaczyć jakie oferty mogę za niego dostać po wprowadzeniu nowych sztuk Elegantów do salonu. Istnieje znikoma szansa, że pojazd zostanie sprzedany.

Coś od siebie: Świetny pojazd nie tylko pod względem jazdy ale i wyglądu. Jego prędkość maksymalna to 214km/h, a podczas odpalonego nitra to aż 254km/h!

SS'y: Oba pojazdy można ujrzeć na screenshotach poniżej.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Model: Elegy (562)

ID: 62827

Pojemność silnika: 1600cm3

Przebieg pojazdu: ~6539km

Dodatki: Felgi (1080 Switch), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP3, podświetlenie licznika (niebieski?), 3 dodatkowe klucze, LPG 50L, bak 35L.

Cena: Tak jak w przypadku Eleganta, pojazd zostaje wystawiony na zwyczajną wycenę, chcę zobaczyć jakie oferty jestem w stanie za niego dostać.

Coś od siebie: Nie ma chyba lepszego driftowozu od Elegy. Nie tylko genialnie rzuca się je bokiem, ale również jest dobrym pojazdem do szybkiego przemieszczenia się. Aktualny v-max to 195km/h.

SS'y: Elegy wraz z Elegantem można ujrzeć niżej!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HxZnNpj.png

NNzS5nD.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

Kolejna oferta za Eleganta, która została złożona na serwerze: Limuzyna 2.2 PFT + dopłata z mojej strony.

Czekam na dalsze oferty do końca dnia dzisiejszego, następnie po 0:00 poproszę aby temat został zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ZR-350

id pojazdu: 3726

Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( SOS ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB , przyciemnione szyby 20%, LPG 75L , bak 35L. + moge coś dorzucić zielonych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

Tak jak wspomniałem wyżej, chciałem jedynie zapoznać się z ofertami za te dwa pojazdy. Na ten moment zostają u mnie, jeśli ktoś ma jeszcze jakąkolwiek ofertę zapraszam na prywatną wiadomość discord: Argen#6666 lub do kontaktu ze mną poprzez forum, ewentualnie serwer. Temat można zamknąć! @LOCK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin