Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Verago. oskarżony przez Remiyiusz


niko990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

    Nick funkcjonariusza: Verago.
    Data i godzina zdarzenia: z 10 min temu
    Pełen opis sytuacji: Więc jadę sobie i zatrzymuje mnie Fullan i wypisuje mandat ok, odjezdzam jade chwile wyprzedzam go i po 1 sek znowu mnie goni ok, goscia do przecho zawiozlem wracam pisalem na cb i wjechalem przypadkiem na trawnik i juz mnie 3 raz goni zatrzymal mnie itp odjechalem zgubilem go po czym jego kolega jechal przede mna DeWKOng98 wyprzedzam go i mnie goni gdzie juz byla droga gdzie maks jest 120 wiec jade 100 cos i goni mnie i na czacie wyskakuje ze zanotowana predkosc 108 wiec mowie a mam to gdzies i probije uciec uciekam uciekam uciekam i patrze do tylu czy dalej mnie goni i nie trafilem w most i wjechalem od wody PRZYPADKIEM i pomyslalem ze sie zabije no bo co mam zrobic z spawnu poszedlem pod pp by poczekac na auto czekam czekam i zaraz tepa mnie do jaila ktory dal mi Verago. na prawie 3 g 
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/gallery/LyKJERh 3 razy ten sam funkcjonariusz mnie gonil smieszne jest to sapd pozdrawiam fullan

                                                                                                                                                                                                                                                                        Ja,Remiyiusz zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Edytowane przez Remiyiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Witam z tej strony Police Officer III Verago. San Andreas Police Department.

Na początku zacznę od tego ,że dostałem polecenie od wyższych stopni ,żebyś został wsadzony przez PID do więzienia powody masz podane.Więcej od siebie nic do dodania nie mam.

Edytowane przez Verago.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, VugTeid.png DeWKOng98. San Andreas Police Department.
Wypowiem się o części skargi z moim udziałem.
Zaczęło się od tego, że śledziłeś mnie od dzielnicy Queens (jeździłeś za mną wraz z kolegą w Sultanie). Wyprzedziłeś mnie jeden raz, zignorowałem to. Wyprzedziłeś mnie po raz drugi (było to za Ośrodkiem Szkolenia Kierowców, gdzie ograniczenie prędkości wynosi 80 km/h, dlatego nakazałem Ci się zatrzymać do kontroli, natomiast Twoim wykroczeniem w tym momencie było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, zignorowałeś to i zacząłeś uciekać. Rozpocząłem za Tobą pościg. Po kilku minutach jazdy w okolicach Robada Intersection zwodowałeś pojazd, czy było to celowe? Zastanawiałbym się nad tym, gdyby nie to, że celowo się utopiłeś. Mandat został podliczony za wykroczenia które popełniłeś w czasie pościgu wraz z zasadami panującymi wewnątrz struktur frakcji San Andreas Police Department a następnie jako, że się zabiłeś, z automatu nie masz możliwości przyjęcia mandatu, dlatego kwotę mandatu przeliczyliśmy na minuty i trafiłeś do więzienia przez "PID" Dodatkowo taryfikator więzienny mówi jasno:
 

Spoiler

celowe zabicie się / wyjście z serwera / użycie tpev - 30 minut

Ode mnie to wszystko, czekam na zarząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin