Skocz do zawartości

DeWkong.

Gracz
  • Postów

    254
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez DeWkong.

  1. dzieki dzieki za pozdrowienia, milo mi bardzo i uguem. jak to sie mowi - najlepsze na koniec, dlatego dopiero po 10 dniach od publikacji czytam ten wywiad, pozdrówki
  2. jo Ci synek po sell moga ciepnąć 370k na jakis start za ten orakl
  3. erę Crime N’ Shine zawsze będę wspominał w samych pozytywach. pozdrawiam @Argen @TwerkingMaster a artykuł spoko sokowirówka
  4. Login: DeWKOng98 Nick: DeWkong. ID pojazdu: 39219 Na jaki wariant chcesz zmienić: Combi ze spojlerem. Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  5. PID: 195122 Login: DeWKOng98 Nick: DeWkong. Ranga: Giant. Aktualny bilans: -4 Powód: Chciałbym zmienić otoczenie organizacyjne. Coś od siebie: Zdaję sobie sprawę, że mój bilans nie pozwoli mi na ewentualny powrót wedle regulaminu. Szkoda mi tego, ale niestety nawet nie bardzo mam jak to teraz odrobić. Spędziłem tu ponad 2 lata i uważam, że to był fajny czas, nawet jeśli niewiele mnie było. Obecność w Olimpie jakoś po prostu mnie cieszyła. Dzięki ówczesnemu zarządowi za szansę w szeregach organizacji i mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane do Was wrócić. Szczególnie dziękuję @bilu.sus, @Argen i @LuKi16. Pozdrawiam Was.
  6. witam i pozdrawiam tych których warto pozdrowić, jak i tych co pamiętają B)

  7. DeWkong.

    Cyphera 1.6-2.0

    Model: Cypher. Pojemność silnika: 1.6-2.0 Przebieg pojazdu: obojetnie, kogo to obchodzi Cena: Jak będzie mi pasował, to pewnie się dogadamy. Dodatki: Mile widziany bez lamp, albo z jakimiś ciekawymi jak już. Coś od siebie: No kupię sobie Cyphera, bo mi siada ten wus. Pzdr.
  8. DeWkong.

    LOCK

    Napisałem pw. To dalij Pany.
  9. DeWkong.

    komet 2.0 kawy

    sprzedane, można zamknąć
  10. DeWkong.

    komet 2.0 kawy

    dzieki za kiepski, ale jednak start
  11. DeWkong.

    komet 2.0 kawy

    Model: Comet ID: 90387 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: a kogo to obchodzi Dodatki: stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (911Turb0), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%) Cena: dajcie ofy dzieki Coś od siebie: fajny komet lampy licznik kawowe chyba jak dobrze pamietam, jak cena bedzie spoko to sprzedam bo masa nowych podmianek tu jest i cos bym sobie kupil pozdrawiam SS’y:
  12. Sultan bez pakietu RS, wariant domyślny, choćby nówka z salonu ツ
  13. daj znać na pw co tam masz dzięki za oferty, proszę dalej
  14. Niezłe wozy, po dłuższej przerwie od serwisu chciałbym, żeby w moim garażu przybyło trochę świeżości, więc decyduję się na wystawienie moich samochodów. Przy fajnych ofertach być może będę w stanie któregoś z nich oddać. Model: Sultan ID: 39219 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: nie wiem Dodatki: spoiler (1162), atrapa nitro (1010), felgi (1079), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( MARINE ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (60%) Cena: oferty poproszę Coś od siebie: mega wus, u mnie juz prawie 3 lata, lampy i licznik ultramaryny, baki 35/50, lubie go SS’y: nizej Model: Comet ID: 90387 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: nie wiem Dodatki: stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (911Turb0), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%) Cena: oferty Coś od siebie: fajny wus, prawie 2 lata go mam, lampy i licznik herbaty chyba, bak 35 brak lpg, lubie go tez SS’y: nizej Model: Oracle ID: 134822 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: salonowy Dodatki: felgi (1081), moduł UP3 Cena: oferty Coś od siebie: niezly wus, mial byc projekt ale przestalem grac (znowu) SS’y: nizej Screenshoty:
  15. DeWkong.

    Screeny z innych Gier :>

    EN57-1000ra z Kolei Mazowieckich za moment opuści stację Warszawa Zachodnia. Wesołych Świąt i pozdrawiam wszystkich kolejarzy!
  16. DeWkong.

    Screeny z innych Gier :>

    pozdrawiam wszystkich kolejarzy z @Wonder.
  17. DeWkong.

    Screeny z innych Gier :>

    japanese cherries by me and bro @TwerkingMaster
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin