Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na mxcioo.redd oskarżony przez HrazY


HrazY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @mxcioo.redd
    Data i godzina zdarzenia: 7.07.2020 (Ok. 16)
    Pełen opis sytuacji: Był pościg, gdzie przez ponad połowę jego jechałem RP. Po jakimś tam czasie wjechałem na DM, gdzie był ostrzał. Następnie z DM wyjechałem i uciekłem na sam koniec mapy, gdzie zostałem odnaleziony i pościg został ponownie kontynuowany. Wjechałem jeszcze raz na DM, gdzie zostałem złapany. Przez prawie cały pościg jechałem RP, wypadłem parę razy z trasy, parę razy dostałem pit'a. Zostałem złapany i ku mojemu zaskoczeniu został wyliczony mi mandat, wcześniej nie dałem dokumentów i nie poprosił mnie o te dokumenty, przez co nie miałby jak sprawdzić, czy chociaż mam wpisy i jestem poszukiwany, tak samo z wystawieniem mandatu. Jeżeli powiesz, że jak ja nie grałem RP to i wy tak samo, nic bardziej mylnego, jechałem przez ponad połowę pościgu w miarę RP, bynajmniej się starałem. Tak jak odegrałem, mogłem się zmienić...ubiór itp. itd... Mam nadzieje, że funkcjonariusz zostanie ukarany.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście

Spoiler

[2020-09-07 16:04:53] [Output] : mxcioo.redd [203]: 12420

[2020-09-07 16:05:41] [Output] : mxcioo.redd [203]: Przyjmujesz mandat czy nie

[2020-09-07 16:06:01] [Output] : HrazY [80]: Śmiech na sali, nie macie dokumentów, rp nie zostało odegrane a chcecie mi mandat dać?

[2020-09-07 16:06:16] [Output] : jestemkotem [169]: to full rp halo
[2020-09-07 16:06:17] [Output] : HrazY [80]: Nawet nie wiecie kim jestem

[2020-09-07 16:06:30] [Output] : mxcioo.redd [203]: No to kim?


[2020-09-07 16:07:10] [Output] : HrazY [80]: Jechałem przez ponad połowe pościgu RP

[2020-09-07 16:07:33] [Output] : HrazY [80]: Nie macie dokumentĂłw
[2020-09-07 16:07:40] [Output] : HrazY [80]: Więc jakim prawem mam przyjąć mandat?

Wkleiłem tylko logi z tym, aby lepiej było widać.


    Ja, HrazY zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane 13 Maj przez c0veR (wyświetl historię edycji)

Edytowane przez HrazY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, PO II mxcioo,redd z tej strony, wiec tak... Mandat wystawiał ci @Sartinek i poprosił mnie żebym napisał Ci kwotę mandatu, żeby nie musiał drugi raz podliczać. Podczas pościgu nie było mnie w kordonie pościgowym, byłem na mechaniku, wsadzałem Twojego przyjaciele do jaila za zabójstwo, z czego ucieknął, ponieważ użył animacji. Tutaj dodam ss jeszcze jak kłamałeś, że go nie znasz. Moim zdaniem administracja powinna dawać przykład. https://imgur.com/a/Ne4TGGM. Auta z dm też nie pchałem. To wszystko odemnie,czekam na zarząd. ;) 

Edytowane przez mxcioo.redd
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mxcioo.redd napisał:

Mandat wystawiał ci @Sartinek i poprosił mnie żebym napisał Ci kwotę mandatu, żeby nie musiał drugi raz podliczać.

Gdzie zostało odegrane RP z dokumentami? Chodzi mi w skardze o te właśnie  RP.

4 minuty temu, mxcioo.redd napisał:

byłem na mechaniku, wsadzałem Twojego przyjaciele do jaila za zabójstwo, z czego ucieknął, ponieważ użył animacji. Tutaj dodam ss jeszcze jak kłamałeś, że go nie znasz. Moim zdaniem administracja powinna dawać przykład. https://imgur.com/a/Ne4TGGM.

Co to ma wspólnego z skargą?

5 minut temu, mxcioo.redd napisał:

Auta z dm też nie pchałem,

To już sobie wyjaśniłem z osobą która ten ręczny spuściła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, HrazY napisał:

Gdzie zostało odegrane RP z dokumentami? Chodzi mi w skardze o te właśnie  RP.

Kolejny raz powtarzam, że nie ja Ci liczylem mandat tylko Sartinek, który mnie poprosił żebym napisał kwote mandatu żeby nie musiał wychodzić z panelu liczyć jeszcze raz.

 

1 minutę temu, HrazY napisał:

Co to ma wspólnego z skargą?

Tak naprawde to nic, po prostu napisałem Ci co wtedy robiłem, bo ta skarga nie powinna być na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mxcioo.redd napisał:

Kolejny raz powtarzam, że nie ja Ci liczylem mandat tylko Sartinek, który mnie poprosił żebym napisał kwote mandatu żeby nie musiał wychodzić z panelu liczyć jeszcze raz.

Tak czy siak RP nie zostało odegrane, patrząc w logi powinien być ukarany Sartinek razem z tobą. 

Jak mi podliczyłeś mandat, gdzie nie zostały ode mnie wzięte dokumenty? Jeżeli zostałeś poproszony przez Sartinek to w dużej mierze on popełnił błąd.

Twoje odzywki do mnie po ostrzeżeniu was nie były na miejscu... 

[2020-09-07 16:06:01] [Output] : HrazY [80]: Śmiech na sali, nie macie dokumentów, rp nie zostało odegrane a chcecie mi mandat dać?

[2020-09-07 16:06:17] [Output] : HrazY [80]: Nawet nie wiecie kim jestem

[2020-09-07 16:06:30] [Output] : mxcioo.redd [203]: No to kim?

Edytowane przez HrazY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już parę razy zostałem oznaczony i pewnie zostanie mi nadane wypowiedzieć się po przez rozkaz kogoś z zarządu to zrobię to szybciej.

 

Gdy zostałeś trafiony z tazera i wsadzony do radiowozu byłem dopiero na HQ bo zabił mnie twój kolega... Gdy byłem w drodze powiedziałem że osobiście ci podliczę mandat  a czemu to chciałem to zrobić to zaraz przytoczę, w drodze do was (Biegłem z buta) zapytałem na kanale czy masz wpisy bo chciałem oszczędzić czasu.. I teraz już nie wiem kto... bo pamięć mam słabą ktoś lub 2 osoby na kanale powiedziały mi że nie. Wiec po przybyciu na miejsce od razu liczyłem ci mandat i poprosiłem @mxcioo.redd aby ci podał kwotę wiec nie widzę tu też miejsca z jakiej on racji ma być koleszko ukarany !!!! 

Zakańczając sprawę z dokumentami. Biorę ją na siebie.

Teraz dlaczego chciałem  ci podliczyć mandat i udowodnić ci że kłamiesz i podchodzi to już lekko pod HIPOKRYZJE. 

Uderzanie w lapmy

skracanie po nawierzchni typu trawa, bezdroża INFERNUSEM !!! który jest raczej do asfaltu i po 3 metrach w RP raczej już byłby niezdatny do jazdy.

Po moim picie poleciałeś coś w granicach 15"stu metrów przeleciałeś bloki dzielące kierunki jazdy na autostradzie i wylądowałeś na dachu... i jakoś tak klikałeś (A) (D) i wróciłeś na koła ależ to był manewr.

Hmmmm... Dalej wspominamy że pościg był RP ? :)

 

Na zakończenie to chyba nie wystarczyło ci że nakazałęm pojazd wytepać do przecho bo zaszła pomyłka ? nie wiem po co o tym wspominasz... chcesz za wszelką cene udowodnić swoją nie racje i tyle.

 

Edytowane przez Sartinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sartinek napisał:

wiec nie widzę tu też miejsca z jakiej on racji ma być koleszko ukarany !!!! 

A chociaż za te odzywki nie na miejscu. 

15 minut temu, Sartinek napisał:

Teraz dlaczego chciałem  ci podliczyć mandat i udowodnić ci że kłamiesz i podchodzi to już lekko pod HIPOKRYZJE. 

Uderzanie w lapmy

skracanie po nawierzchni typu trawa, bezdroża INFERNUSEM !!! który jest raczej do asfaltu i po 3 metrach w RP raczej już byłby niezdatny do jazdy.

Po moim picie poleciałeś coś w granicach 15"stu metrów przeleciałeś bloki dzielące kierunki jazdy na autostradzie i wylądowałeś na dachu... i jakoś tak klikałeś (A) (D) i wróciłeś na koła ależ to był manewr.

"Ponad połowę pościgu jechałem RP" Nie powiedziałem, że jechałem cały,  bo święty też nie byłem i zdarzyło się parę razy nagiąć to. Aczykolwiek nie odwalałem tak bardzo, żeby podliczyć mi mandat bez RP.

16 minut temu, Sartinek napisał:

Na zakończenie to chyba nie wystarczyło ci że nakazałęm pojazd wytepać do przecho bo zaszła pomyłka ?

W takim razie wytłumacz mi dlaczego został wytepany mój pojazd do przechowalnii?

Ja myślałem, że został wytepany przez to, że został ściągnięty ręczny bez RP. Nie wspominałem o tym, tylko o braku RP przy wystawianiu mandatu.

52 minuty temu, HrazY napisał:

o już sobie wyjaśniłem z osobą która ten ręczny spuściła. 

Tak jak wyżej. 

18 minut temu, Sartinek napisał:

Zakańczając sprawę z dokumentami. Biorę ją na siebie.

No i o to się rozchodzi cała skarga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin