Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam 5 autek / Huntley, Premier, Buffalo x2, Previon


Gracush
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png?width=994&height=560

1 POJAZD !

Model: Huntley (kiedyś czysty w salonie za około 300K)
ID: około 65K id
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 4000 i rośnie 
Dodatki:  UP1(50k), UP2(30k), UP3(30k), 
atrapa nitro (1008)(40k), stereo(około 500pln) , felgi (1025)(około 2.5k) , tablica rejestracyjna ( Veon )(około 10k),niestandardowe lampy (███)(około 150k),

 podświetlenie licznika (███)(około 20k), wykrywacz fotoradarów(około 5k) , radio CB(około 1.5k), kluczyki dorobione(15k) ,  przyciemniane szyby 20%(około 75k).

Cena: czekam na rozsądne oferty
Coś od siebie: mega fajny pojazd jak na takie masywne autko spoczko vmax, pojazd został robiony kiedyś przez @Veon , wartość pojazdu(nie chodzi mi o sprzedaż tylko o cene jaką trzeba było wydać na niego) 

to około 730K.
SS’y: https://imgur.com/gallery/rdxZUgS

 

2 POJAZD!

Model: Premier (w salonie czysty 65K)
ID: około 6K id
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 3000 i rośnie 
Dodatki:  UP1(50k), UP3(30k), 
wlot - maska (1005)(około 3.5k), spoiler (1060)(około 4k) , wlot -dach (1006)(około 5k) , stereo(około 500pln), felgi (1074)(około 3.5k) , wydech (1019)(około 4.5k)

 podświetlenie licznika (███)(około 15k) , ogranicznik prędkości(około 2k), wykrywacz fotoradarów(około 5k) , radio CB(około 1.5k) , szybki nie pamiętam ile % (około 40k)

Cena: czekam na rozsądne oferty
Coś od siebie: Bardzo fajne przyjemne dla oka ID , Bardzo ładny premier, przyjemnie się prowadzi gorąco polecam. wartość pojazdu(nie chodzi mi o sprzedaż tylko o cene jaką trzeba było wydać na niego)

to około 240K.
SS’y: https://imgur.com/gallery/4Oo4LHN 

 

3 POJAZD!

Model: Buffalo 
ID: około 58K id
Pojemność silnika: 1.2
Przebieg pojazdu: 
Dodatki: 
felgi (1074)(około 3.5k)

Cena: czekam na rozsądne oferty
Coś od siebie: Śliczne buffalo w fajnej cenie jak na takie autko plus felgi które ładnie go podkreślają.
SS’y: https://imgur.com/gallery/dtNpOm5

 

4 POJAZD!

Model: Buffalo 
ID: około 30K id
Pojemność silnika: 1.2
Przebieg pojazdu: około 90k
Dodatki:
czyścioch

Cena: czekam na rozsądne oferty
Coś od siebie: Spoczko auto jak do tej ceny 
SS’y: https://imgur.com/gallery/PsjJuWo

 

 

5 POJAZD!

Model: Previon
ID: około 69K id
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: około 90k
Dodatki:
przyciemniane szyby 60% (około 40k)

Cena: czekam na rozsądne oferty
Coś od siebie: Taki sobie maluszek
SS’y: https://imgur.com/gallery/Pk4ApuM

Edytowane przez HypedJesusYSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CAT@Fighet* @skinnypablo @Miszczak @MichaU. @Uvug. @Ciastkowy*  nie rozumiem trochę reakcji na post ale no cóż jeden głupszy od drugiego :c ale dzięki za podbijanie PKT na forum es

Edytowane przez HypedJesusYSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, HypedJesusYSL napisał:

@CAT@Fighet* @skinnypablo @Miszczak nie rozumiem trochę reakcji na post ale no cóż jeden głupszy od drugiego :c

Mnie śmieszy po ile liczysz tuning w pojazdach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, HypedJesusYSL napisał:

mordo ale ty jesteś ślepy napisałem że to są ceny JAK ROBISZ AUTO CHŁOPIE A NIE JAK DEMONTUJESZ I SPRZEDAJESZ WIADOMO ŻE CENA PO DEMONCIE I SPRZEDAŻY CZYSTEGO TO OKOŁO 500K cena 730k to jak bys miał sam robić CJ. 

Za 730k, to ja bym sobie życie od nowa ułożył. Wiesz, że maksymalnie za te auto weźmiesz 500.0000 PLN ( +/- ) wątpię żeby Ci ktoś dał więcej za tego elektryka, który jest do bani, a poza tym kogo to interesuje ile zrobienie takiego auta od zera? A poza tym jak pojazd robił @Veon to co on ma większą wartość? Bo tak wspominasz, że to on robił, a co to jakaś gwiazda/założyciel tego serwera? No chyba nie, i polecam Ci wyłączyć Caps Lock’a, bo coś Ci się chyba zepsuło. Don’t cry baby. <3 
 

A poza tym polecam Ci się nauczyć liczyć tuning, bo coś Ci to słabo wychodzi, z fartem i się tak nie pruj do ludzi, bo Ci próbujemy wytłumaczyć.

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za podbijanie postu oraz free pkt na forum <3 

@stampii cj idź pierwsze KK zarób :) jak widziałeś hunta w salonie 2.0 za 150k to chyba serwery pomyliłeś xd

Polecam podstawówkę skończyć osoby które mają problem z czytaniem wartość pojazdu(nie chodzi mi o sprzedaż tylko o cene jaką trzeba było wydać na niego) 

A i tak pewnie większość nawet jak skończyliście to szkoła branżowa i potem 3k na miesiąc jako kelner smutne grajcie więcej w gierki bo przecież wiadomo majątek na 4life wam dużo da w normalnym życiu :D

Edytowane przez HypedJesusYSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, HypedJesusYSL napisał:

mordo ale ty jesteś ślepy napisałem że to są ceny JAK ROBISZ AUTO CHŁOPIE A NIE JAK DEMONTUJESZ I SPRZEDAJESZ WIADOMO ŻE CENA PO DEMONCIE I SPRZEDAŻY CZYSTEGO TO OKOŁO 500K cena 730k to jak bys miał sam robić CJ. 

A mi wyliczales po 40% xDDD, buff czysty 30k po sell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin