Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News- Wywiad z Kierowcą shvky'm!


pawelik001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

N5T0C1I.png

Hej, z tej strony Reporter @pawelik001 z Redakcji 4Life News. Niniejszy wywiad został przeprowadzony z Kierowcą w TSA @shvky. Zapraszam do przeczytania!

lEWl926.png

pawelik001: Witam, z tej strony Reporter @pawelik001 z Redakcji 4Life News.
shvky: Witam.

p: Czy mógłbym przeprowadzić z tobą wywiad?
s: Pewnie, chętnie odpowiem na trochę pytań :D.

p: Na sam początek, proszę, przedstaw się czytelnikom.
s: Mam na imię Nikodem, mam obecnie 17 lat. Za rok już będzie ta wyczekiwana przez każdego 18. Jestem ciekawy, jak smakuje ten cały alkohol haha. Uczęszczam do 2 klasy technikum na profilu 'Technik Reklamy' po gimnazjum. Interesuję się motoryzacją, jak i grafiką. Poza graniem w gry lubię spotykać się w weekendy ze znajomymi oraz pracować u chrzestnego w warsztacie samochodowym.

p: W jakie gry grasz, nie licząc platformy MTA?
s: Szczerze? Przy komputerze trzyma mnie tylko MTA, gdyby nie ta gra, dawno bym sprzedał komputer. Poza tym to lubię sobie popykać chwilkę w Forzę/ETS2, czy też DiRT’a, ze względu na posiadanie kierownicy.

p: Czy grasz na serwerach innych niż 4Life?
s: Nie, kiedyś grałem jeszcze na konkurencyjnym serwerze, lecz ze względu na jego widoczny upadek, odpuściłem.

p: Jak długo grasz na 4Life- jak poznałeś serwer, kiedy na niego dołączyłeś?
s: Na 4Life gram już od lekko ponad 4.5 lat, zarejestrowałem się tutaj 13 marca 2016 roku, serwer poznałem dzięki jednemu z kanałów na YouTubie.

p: Jak wyglądały twoje początki na serwerze, było trudno, czy może łatwo?
s: Moje początki na 4Life... hmmm... jak u każdego pewnie, były one trudne. Był to 1 mój serwer typu RPG, nigdy nie miałem styczności z tego typu rozgrywką, ponieważ grałem wcześniej na serwerach freeroam. Gdy pierwszy raz odwiedziłem serwer, opuściłem go po 10 minutach, ponieważ nie było panelu pod F1 w celu zrespienia pojazdu- może to się wydawać śmieszne. Po obejrzeniu już paru odcinków na YouTube z serwera wiedziałem, o co chodzi, więc postanowiłem wejść z powrotem, by zacząć rozgrywkę. Była ona trudna, zaczynałem na magazynie i do dziś pamiętam, jak zbierałem na swojego pierwszego Buffalo czy też tunera w Bayside Marina.

p: Dlaczego najczęściej grałeś na serwerach typu freeroam? Co cię do nich ciągnęło?
s: Miałem wtedy 12 lat, lubiłem respić samochody i jeździć nimi dookoła mapy.

p: Czy chciałbyś kiedyś dołączyć do administracji serwera? Jeżeli tak, to dlaczego?
s: Pewnie, każdy miał kiedyś marzenie dołączenia do administracji serwera. Myślę, że idealnie spisałbym się na tym miejscu ze względu, iż lubię pomagać graczom.

p: Czy należysz do jakiejś frakcji? Jakie ma ona obowiązki?
s: Tak, obecnie należę do frakcji Transport Of San Andreas na stanowisku Kierowcy. Zajmuje się ona przewozem gracza z punktu A do punktu B.

p: Czy należysz do jakiegoś biznesu?
s: Do dziś funkcjonowałem w biznesie 'Redakcja 4Life News' na stanowisku grafika, lecz postanowiłem odejść z powodu braku czasu na wykonywanie swoich obowiązków.

p: Jak wyglądała praca grafika w redakcji?
s: Praca grafika w redakcji była bardzo ciekawa, mogłem udoskonalić swoje umiejętności oraz bardzo dobrze ją wspominam. Wykonywałem różnorakie grafiki dla redakcji- od pieczątek dla członków po oprawy graficzne gazetek.

p: Ile dziennie czasu poświęcasz na poszczególne rzeczy na serwerze?
s: To zależy od dnia, w tygodniu myślę, że jest to od 2 do 3 godzin, na frakcje dziennie staram się poświęcać około 2 godziny.

p: Do jakiej należysz organizacji obecnie?
s: Należę do organizacji o nazwie Olimp, dołączyłem do niej 6 kwietnia tego roku.

p: Jaki jest twój majątek, ile on wynosi, jakie masz pojazdy?
s: Mój majątek jest skromny, ponieważ jest to tylko Tuner San Fierro Ocean Flats, którego chce sprzedać, do tego mam Sultana 1.6 z jakimś tune, którego planuje zrobić na 2.2 FT z nitrem, oraz gotówkę. Mój majątek obecnie szacuję na około 2.7kk

eW0zksN.png

p: Czy nie żałujesz przegranych prawie 1000 godzin?
s: Pewnie, że nie, podczas tych 1000 godzin poznałem wiele wspaniałych osób, z którymi utrzymuje kontakt w życiu realnym czy też przez internet do teraz

p: Co już osiągnąłeś, a co chciałbyś jeszcze osiągnąć na serwerze?
s: Wszystkie cele mam wypisane w profilu w zakładce 'O mnie', zapraszam.

p: Jak powstał twój nick, czy wiąże się z nim jakaś historia?
s: Historia mojego nicku jest bardzo krótka, kiedyś, gdy miałem jeszcze nick Spr!t3., myślałem o zmianie i tak wpadłem na Shaky, lecz po 2 latach on mi się znudził i postanowiłem zamienić ‘a’ na ‘v’ i tak wyszło shvky :D.

p: W jakich frakcjach i biznesach byłeś? W których pracowało ci się najlepiej?
s: Byłem w takich frakcjach jak SAMD, SARA, SAPD, TSA oraz biznesach 'Radio 4Music' jak i 'Redakcja 4life News', najlepiej mi jest w TSA oraz chciałbym dołączyć z powrotem do serwerowego radia :).
Dlaczego chcesz wrócić do radia?
Ze względu, iż mogłem nawiązać kontakt z graczami, czułem się na audycjach świetnie.

p: Jakie jest twoje główne źródło dochodu, handel autami, prace dorywcze, czy może praca we frakcji?
s: Szczerze? Nie posiadam takiego, nie siedzą mi już w głowie serwerowe PLN'y, ale głównie zarabiam na frakcji czy też czasem kurier ze względu, że chciałbym osiągnąć 3 poziom pracy.

p: Jakie czynności najczęściej wykonujesz, pracując we frakcji?
s: Zwyczajnie, przewóz klientów.

p: Czy jesteś zadowolony z obecnego stanu serwera? Głównie chodzi mi o społeczność oraz całokształt.
s: Oczywiście, nie mam z nikim zbędnych 'spin' co mnie bardzo cieszy.

p: Dziękuję za poświęcony czas i wyczerpujący wywiad. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
s: Pewnie, chciałbym pozdrowić całą frakcje TSA, organizacje Olimp, jak i @A37 @JAKUBEX. @czarny_i_gruby @Bilu. @Verago. ceju ty @Dobert @Draveq @TaDarsia02 @neksi @Aris oraz ciebie! Jeżeli o kimś zapomniałem, to przepraszam bardzo :).

p: Dołączam się do pozdrowień i dziękuję za wywiad.
s: To ja dziękuję :).

lEWl926.png

DKie82u.pngN5T0C1I.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawelik001 napisał:

Jestem ciekawy, jak smakuje ten cały alkohol haha

@shvky nie spiesz się. Na następny dzień coś może boleć.

 

Odnośnie wywiadu. Tak mało trochę opisu z realnego życia. Śmiało można było zapytać o szkołę jego. Pytania takie pomieszane trochę. Najpierw pytasz o frakcje, potem o serwer, za moment znowu o frakcje, itd. Takie 3/10 bym powiedział. Powodzenia w next wywiadach, weź pod uwagę moją wypowiedź, by owe pytania nie były rozrzucone ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin