Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Wywiad z Nivorm


ziomtrio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

N5T0C1I.png

Witam, z tej strony Redaktor Specjalista @ziomtrio. Dzisiaj przedstawię wam wywiad z @Nivorm. Zapraszam do przeczytania!

lEWl926.png

21fgaIf.jpeg

lEWl926.png

ziomtrio: Witaj Nivorm. Czy zechcesz odpowiedzieć na kilka pytanek?
Nivorm: Witaj. Jasne, chętnie odpowiem.


ziomtrio: O to bardzo fajnie! Może na początek się przedstawisz?
Nivorm: Z przyjemnością. Tak więc witam wszystkich, ja jestem Nivorm, a na imię mam Łukasz. Mam 20 lat i obecnie wybieram się na studia informatyczne. W MTA gram już od jakichś siedmiu lat, a na serwerze 4Life 6 miesięcy. Bardzo mi się tu podoba :D Moimi głównymi zainteresowaniami są motoryzacja i gry wideo. Pewnie jak większości z Was ;)


ziomtrio: Miło mi ciebie poznać. Może opowiesz, co lubisz robić w wolnym czasie?
Nivorm: W wolnym czasie przede wszystkim lubię sobie pograć. Nie tylko w MTA, gram również w kilka gier fps, między innymi Battlefield (1, 3, 4) i Call of Juarez i symulatory: Euro Truck Simulator 2 i Farming Simulator 19 (pozdrowienia dla chłopaków z 4music). Lubię też dłubać przy swojej gruzince Jettcie. Najwięcej czasu jednak pochłania mi komputer.


ziomtrio: Grasz może w coś jeszcze oprócz GTA SA?
Nivorm: Jak najbardziej. Mam kilka gier, między innymi Call of Juarez, seria Battlefield. Ostatnio bardzo często gram w Farming Simulator 19 z ludźmi z radia.

lEWl926.png

peopTWK.jpeg

lEWl926.png


ziomtrio: Może opowiesz, skąd wziął się twój nick Nivorm?
Nivorm: Całkiem śmieszna historia. Nick Nivorm powstał ze zlepków kilku słów, pozwolę sobie zachować słodką tajemnicę jakich ;)


ziomtrio: Jaki jest twój obecny majątek?
Nivorm: Nie umiem określić tego w 100% dokładnie, jest całkiem mały, około 500k.


ziomtrio: Ile godzin przegrałeś na serwerze? Nie żałujesz tych spędzonych godzin?
Nivorm: Na serwerze, na dzień 20.09, mam przegrane już 416. Nie żałuję ani minuty, dawno nie grałem na tak dobrym serwerze w MTA.


ziomtrio: Należysz do organizacji Family Drivers. Możesz powiedzieć nieco więcej o tej organizacji?
Nivorm: Dołączyłem do niej ze względu na miłą atmosferę i znajomych. Nasza siedziba znajduje się w Queens w San Fierro. Mamy całkiem sporo fajnych autek, między innymi kilka Infernusów, Sabre Sport. Założycielami są SpeedPowerPL i Pawi, których serdecznie pozdrawiam ;)

ziomtrio: Czy należałeś do jakiejś frakcji?
Nivorm: Niestety, na razie do żadnej frakcji nie należę. Miałem kiedyś chęci, aby dołączyć do SAPD lub TSA. Jednak ze względu na czas, którego miałem coraz mniej w tygodniu nie napisałem nawet podania. Kto wie, może w przyszłości dołączę do którejś z wymienionych, a może i do innych.

ziomtrio: Według ciebie jakie były początki na serwerze - łatwe czy trudne?
Nivorm: Myślę, że początki nie były trudne. Najtrudniejsze było dostosowanie się do mapy, czyli szukanie warsztatów, urzędów miast i tym podobne. Mimo wszystko dzięki pomocy graczy udało mi się szybko dostosować i odnaleźć na serwerze. Nie ukrywam, trochę na początku nie chciało mi się biegać po magazynie, ale z czasem jak zarabiałem więcej i więcej, a LP leciało, jak szalone serwer spodobał mi się jeszcze bardziej.

ziomtrio: Jesteś w 4Music. Może opowiesz, czym on się zajmuje?
Nivorm: 4Music to biznes, a konkretniej radio serwerowe. Zajmujemy się prowadzeniem dla Was, graczy, audycji, jak i wszelkich eventów. Posiadamy również kadrę odpowiedzialną za serwerowe newsy. Siedziba mieści się w mieście Las Venturas. Posiadamy też kilka "firmowych" aut. W wielkim skrócie 4music istnieje po to aby Wam, graczom, grało się lepiej ;)

ziomtrio: Co chciałbyś osiągnąć jeszcze na serwerze? Masz jakieś marzenia?
Nivorm: Z marzeń serwerowych mam jedynie auta. Najchętniej chciałbym kupić sobie Sultana i Turismo.


ziomtrio: Życzę Ci oczywiście powodzenia w dążeniu do spełnienia tych celów.
Nivorm: Bardzo Ci dziękuję.


ziomtrio: Zbliżamy się powoli do końca naszej rozmowy. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
Nivorm: Chciałbym serdecznie pozdrowić całe radio 4music, w szczególności zarząd, przy okazji dziękując mu za danie mi szansy w roli prezentera. Pozdrawiam również Hisię, Jvkuba, Prokopa i .MaQdę oraz każdego słuchacza moich audycji. Dziękuję każdemu za wsparcie i wyrozumiałość oraz po prostu za to, że byliście i mnie słuchaliście. Dziękuję również Tobie, ziomtrio, za przeprowadzenie ze mną wywiadu. Serdecznie pozdrawiam!

 

t84S24w.png

N5T0C1I.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin