Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wszystkie moje bryki - Manana 3.0, Sabre 2.4 i Elegy 2.2 na AQUA i Banshee 2.2 na BURSZTYNACH!


PerkuleZ.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Model: Manana Sport
ID: 26
Pojemność silnika: 3.0
Przebieg pojazdu: Około 7 tys. km
Dodatki: 
spoiler (1158), progi (1017), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1082), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SF 26 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Bak 90, LPG 75, 6 dodatkowych kluczy, przyciemnienie szyb (40%), nitro
Cena: Oferty, dotychczas najwyższa przekracza 5kk
Coś od siebie: Chyba nie muszę nic dodawać. Jest to druga i ostatnia poglądowa licytacja tego pojazdu, chętnie przyjmę oferty w gotówce lub za coś równie unikatowego. Składając ofertę proszę liczyć się z tym, że pojazd najprawdopodobniej nie zostanie sprzedany.
SS’y:

Spoiler

Ax7qtZv.jpg

Model: Sabre Sport
ID: 12556
Pojemność silnika: 2.4
Przebieg pojazdu: Niecałe 15 tys. km
Dodatki: 
atrapa nitro (1008), felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 50, przyciemnienie szyb (20%), dodatkowy klucz
Cena: Oferty od 1,6kk
Coś od siebie: Piękna Sabra Sport na niedostępnych lampach AQUA. Na chwilę obecną wystawiam poglądowo, gdyż nie jestem w stanie określić dokładnej wartości pojazdu. Zapewne jedyna na tych lampach. Jestem w stanie oddać tylko jeżeli oferta bardzo mnie zadowoli.
SS’y:

Spoiler

j8LgmVd.jpg

Model: Elegy
ID: 19044
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: Ponad 53 tys. km
Dodatki: 
spoiler (1146), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1077), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (LSRB26AQ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Bak 90, LPG 75, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), dodatkowy klucz, nitro
Cena: Oferty od 1,2kk
Coś od siebie: Super bryka, podobnie jak Sabre Sport, na niedostępnych lampach AQUA. Posiada Full Tune za wyjątkiem visu uważanego za zbędne, oraz największej atrapy. Na chwilę obecną wystawiam poglądowo, gdyż nie jestem w stanie określić dokładnej wartości pojazdu. Jestem w stanie oddać tylko jeżeli oferta bardzo mnie zadowoli.
SS’y:

Spoiler

j8LgmVd.jpg

Model: Burrito
ID: 16720
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 16 tys. km
Dodatki: 
felgi (1025), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( amsik ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 75, przyciemnianie szyb (20%), dodatkowy klucz
Cena: Oferty
Coś od siebie: Super gangowóz, oczywiście też na AQUA. Wystawiam poglądowo.
SS’y: dodam później 

 

Edytowane przez PerkuleZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, 13karoy napisał:

Za saberke / elegy możemy się dogadać ciekawą wymianą, jakbyś był zainteresowany to bysmy sie dogadali.

 

Mam cheetaha 2.2 na ID + sentinel 2.2 x2

Wolałbym za oba dostać gotówkę bo kupiłem je też przy wymianie. Za Sabre jest oferta 1,8kk a za Elegy na razie brak.

 

2 godziny temu, Emiljusz napisał:

Turismo id 6265 + dopłata za mananke.

Gdybym kiedyś sprzedawał na pewno się odezwę.

Edytowane przez PerkuleZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin