Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracowników KumiseQ22 ,PjoteR. ,xkubax32145 , oskarżeni przez Arsik*


ArsiK*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Arsik*
Nick osoby oskarżonej:  @KumiseQ22 @PjoteR. @xkubax32145
Powód napisania skargi: Zabranie aut z bazy Org. bez powodu.
Dowody: Klocki sobie stały nikomu nie przeszkadzały , mamy  3 domki obok siebie plus jest to baza Organizacji "Szambojady". Nie jest to droga publiczna tylko boczna , są tu tylko 3 domki którymi jesteśmy właścicielami. Auta stały naprzeciwko mojego domu i są wpisane do organizacji. Naprzeciwko domu bliżej stały 2 Journeye których nie zabrali więc nie wiem co tu się stało. Strata wyniosła 2100pln.
https://imgur.com/a/9U3jAf1

Edytowane przez Arsik*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się ponieważ tez jestem zamieszany. Auta stały nieprawidłowo, granice posiadłości są w dziale naszej frakcji na forum. Jestem w pracy screeny dodam po 22/bądź jutro. Jurki zostały ponieważ nie było wystarczająco dużo pełnoprawnych pracowników aby je zabrać jednostkami oversize.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maxwell187 napisał:

Wypowiem się ponieważ tez jestem zamieszany. Auta stały nieprawidłowo, granice posiadłości są w dziale naszej frakcji na forum. Jestem w pracy screeny dodam po 22/bądź jutro. Jurki zostały ponieważ nie było wystarczająco dużo pełnoprawnych pracowników aby je zabrać jednostkami oversize.

A manany które tez tam stały? 

Ale moim zdaniem to troche przesada :) 

Edytowane przez Arsik*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maxwell187 napisał:

Nie rozumiem pytania. Zniknęły one czy o co chodzi. Auta które stały nieprawidłowo zostały odholowane. 

skoro według was klocki stały nieprawidłowo to czemu nie zabraliście manan w takim razie?

Stają tak samo jak klocki tylko po drugiej stronie ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arsik* napisał:

Że wam się chciało to robić, dobrze wiedzieć że coś takiego istnieje....

Też nie istnieje ten dział od wczoraj. Rozumiem twoja reakcje tez, tylko nie mogłem tez tak zlać jak inni gracze pisali ze złe stoją. Wywiązywałem się ze swoich obowiązków. Naturalnie jeśli chcesz screeny to tak jak wspomniałem po godzinie 22 lub jutro mg tb podeslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maxwell187 napisał:

Też nie istnieje ten dział od wczoraj. Rozumiem twoja reakcje tez, tylko nie mogłem tez tak zlać jak inni gracze pisali ze złe stoją. Wywiązywałem się ze swoich obowiązków. Naturalnie jeśli chcesz screeny to tak jak wspomniałem po godzinie 22 lub jutro mg tb podeslac.

wiem jak to stało, tu nie chodzi o to że straciliśmy ok 3k ale to że musze to zwozić XD a to ma vmax 105. Nie ukrywam zdenerwowałem się troche ale też rozumiem że to wasza robota. Mogliście napisać żebyśmy to poprzestawiali. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że dostałem możliwość wypowiedzi to tak uczynię. 

Od sporego czasu mamy wykupione te 3 domy, które są tzw. Bazą organizacji, zważając na to że nie ma blipów dalej, przed czy po, nasze 3 posiadłości posiadają jedną drogę.

Po 2. Zróbcie granice, bo auta nikomu nie przeszkadzały, tylko "szarańcza" w postaci rekrutów SARA, pomijając że skaczą i skracają ciągle szuka sobie dziury w całym, tyle ludzi przez tyle czasu jeździła i nic to zawsze sie znajdą tacy.. Spójrzcie jak śmiesznie to wygląda, ulica nalezy do naszych posiadłości a tu cyk.

Edytowane przez Vito*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin