Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad ze Starszym Administratorem TheTomson!


Ad@m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FxgnDwG.png

Witam serdecznie! Z tej strony Redaktor Aplikujący @Ad@m z Redakcji 4Life News. Dzisiaj przedstawię Wam wywiad, który przeprowadziłem ze Starszym Administratorem @TheTomson.

Życzę miłego czytania! ;)  

0rv2c1J.png

g1jQh2z.png

 

Ad@m: Witam serdecznie. Z tej strony Redaktor Aplikujący Ad@m z Redakcji 4Life News się kłania. Czy chciałbyś udzielić mi wywiadu?

TheTomson: Tak, z przyjemnością.

 

Ad@m: To może na początek, opowiedz nam coś o sobie.

TheTomson: To krótko na wstępie, na imię mam Tomek, w sumie można się łatwo domyślić po moim nick'u. Ukończyłem technikum informatyczne, aktualnie studiuję informatykę i ekonometrię drugi rok studiów, czyli można łatwo wywnioskować, że jestem już stary, bo mam 21 lat. Ogólnie jestem osobą dość pozytywnie nastawioną do życia, uważam, że jestem dość miła osobą, choć pewnie znajdą się tacy, co tak nie powiedzą... no ale wiadomo, nie każdy musi się lubić grunt, to żeby się szanować.

 

Ad@m: Okej. Wspomniałeś, że studiujesz informatykę, a więc czy jest jakaś dziedzina, którą konkretnie interesujesz się w informatyce, np. programowanie?

TheTomson: Tak dokładnie. Powiedzmy, że dążę do tego, żeby zostać programistą myślę, że skupię się na którymś z tych języków: Java, Python albo C# jednak jeszcze zobaczymy w czym uczelnia przygotuje mnie lepiej i na czym powinienem skupić więcej swojej uwagi.

 

Ad@m: W takim razie życzę powodzenia i sukcesów. Przejdźmy do świata wirtualnego. Czy grasz jeszcze w jakieś inne gry poza MTA?

TheTomson: Ostatnio w League of Legends, czasami jakiś CS:GO, a tak to głównie MTA.

 

Ad@m: A poza 4Life, czy grasz jeszcze na jakichś innych serwerach?

TheTomson: Nie, raczej nie. Może od czasu do czasu zajrzę na Devgaming i czasami FFS.

 

Ad@m: Skąd pomysł na Twój aktualny nick?

TheTomson: Kiedyś znajoma w podstawówce mówiła na mnie Tomson i tak mi się spodobało.

 

Ad@m: Dobrze. Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z serwerem 4Life?

TheTomson: Moja przygoda rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy jeszcze grałem na konkurencyjnym serwerze Play Your...  i jeden gracz, z którym tam grałem, zachęcił mnie do spróbowania właśnie zagrania na 4Life. Z początku nie byłem zbyt chętny, gdyż na konkurencji grałem od 2013 roku, więc coś małego tam osiągnąłem i nie chciałem od początku, jednak się przekonałem, gdyż była mała ilość graczy z początku i zawsze zależało mi, żeby móc zagrać w PD na takim serwerze. Tam okazji nie miałem, a tutaj dostałem się za pierwszym razem i bardzo się ucieszyłem i zostałem do dnia dzisiejszego. A co do PD pewnie nie wielu z Was pamięta, ale wtedy liderem był @ZmK, też w sumie jak dobrze pamiętam były RCON, a po nim przejął Oxygeny, który również był z czasem RCON'em.

 

Ad@m: Świetnie. Jak wyglądała Twoja droga do tego, gdzie jesteś teraz od momentu, kiedy dostałeś się na Supportera?

TheTomson: Na serwerze piastuję rolę Starszego Administratora jest to ranga, tuż pod RCON'em, czyli mówiąc, jestem dość wysoko postawiony w hierarchii ekipy serwera. Aby zapracować na taką rangę, musiałem poświęcić dużo czasu w ekipie pomagając graczom jak i RCON'om w mniejszych, czy większych sprawach. Swoją przygodę na serwerze rozpocząłem w 2015 roku. Wtedy też w okolicach grudnia zostałem członkiem ekipy na randze Support. Zajmuje się również Discord'em serwerowym, jak i serwerem głosowym, czyli Mumble.

 

Ad@m: Co należy do Twoich obowiązków na randze, którą piastujesz? Czy radzisz sobie z wszystkimi?

TheTomson: Do moich obowiązków na randze należą standardowo raporty, jak i ogarnianie forum, a prócz tego pilnowanie członków Administracji, tzn. Supportów, Moderatorów i Administratorów. Uważam, że na tym stanowisku trzeba trzymać jakiś poziom, więc trzeba podołać powierzonym obowiązkom.

 

Ad@m: Należysz aktualnie do jakiejś frakcji?

TheTomson: Aktualnie jestem, jak to mówią "wolnym strzelcem".

 

Ad@m: Dlaczego jesteś "wolnym strzelcem"? Co sprawia, że nie chcesz dołączyć do frakcji?

TheTomson: Raczej brak czasu, gdyż jak człowiek studiuje i pracuje, to jeszcze wyjścia ze znajomymi... Po prostu brak czasu aktualnie na frakcje.

 

Ad@m: Rozumiem. A jak sprawa wygląda z organizacją? Czy należysz do którejś z nich? 

TheTomson: Tak. Należę do Dirty Angels, czyli organizacji Greyny.

 

Ad@m: Jaki masz majątek na serwerze? Ile przegrałeś dotychczas godzin? Czy jesteś zadowolony z tego, co osiągnąłeś na serwerze? Pochwal się!

TheTomson: Majątek, to w sumie mój Bullecik FT, jest to moje największe osiągnięcie, że tak to powiem, bo mówiąc szczerze, może i mógłbym osiągnąć więcej, jednak to autko sprawia mi dużo radości i przyjemności. Godzin mam przegrane 2367. i jak już wspomniałem jestem dość zadowolony, mało też mam czasu na bawienie się autkami, wiec ten Bullet jest wystarczającą odskocznią od mojej pracy na serwerze (Raporty, Mumble, Discord, etc.).

 

Ad@m: Super. W takim razie na koniec - czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

TheTomson: Tak. Pozdrawiam wszystkich graczy 4Life oraz moich kolegów i koleżanki z administracji.

 

Ad@m: Serdecznie dziękuję za udzielenie wywiadu. Życzę dobrej nocy! ;) 

TheTomson: Wzajemnie. Przyjemność po mojej stronie!

FxgnDwG.png

 

Przygotowane przez: 

Redaktor Aplikujący @Ad@m

Wywiadu udzielił: @TheTomson - serdecznie dziękuję.

Edytowane przez Ad@m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin