Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga AKKT, Broszko., AqUaZ, MFifa, Qumik^,^, AdrixYT - oskarżeni przez Dudziak


Dudziak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @AKKT @Broszko @AqUaZ @MFifa @QumiK^,^ @AdrixYT ((Takie nicki otrzymałem od Funkcjonariusza @AKKT))
    Data i godzina zdarzenia: 09.10.2020 21:20
    Pełen opis sytuacji: Członek mojej Organizacji @$Damixpl$ uciekał przed w.w funkcjonariuszami, przy czym siedziałem sobie na G. Gdy @$Damixpl$ wskoczył do wody oraz najbliższy funkcjonariusz @Broszko za nim, postanowiłem wziąć pojazd jako, iż nie było żadnego innego funkcjonariusza w pobliżu. Kulturalnie kierowałem się w stronę przechowywalni, aby schować pojazd, ponieważ chciałem na trochę iść od komputera. Gdy dojeżdżam do bazy pojawia się za mną Stringer, a w nim Gracz @Matiek, a tuż za nim kilka radiowozów. Nie dostałem żadnego polecenia zatrzymania się, ani na megafonie, ani na ALT, zadałem dwa razy pytanie "mnie?", na które nie otrzymałem odpowiedzi, więc postanowiłem dalej jechać w stronę celu. Gdy otwierałem bramę Bazy SARA otrzymałem taran od wszystkich uczestniczących radiowozów. Funkcjonariusze przebili mi wszystkie opony, a następnie zakuli mnie, po czym wyciągnęli z limuzyny i wsadzili do radiowozu. Po podliczeniu mandatu wyszło 16800PLN, z którymi się nie zgadzam. Nie otrzymałem polecenia zatrzymania się oraz odpowiedzi na pytanie, czy to mnie gonią. Z tego co wiem jest to obowiązek funkcjonariuszy, jeżeli nie otrzymałem nakazu wnioskuję o zwrot poniesionych kosztów ((16800PLN + 1600PLN opony)).
    Dowód, który to potwierdza całe zajście
SS kosztów >> https://imgur.com/a/lBJ2Qao
Filmik z całego "pościgu" >> 

    Ja, Dudziak zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Dudziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, o3guFBm.pngo3guFBm.png QumiK^,^.
Nie będę rozbudowywał swojej odpowiedzi z racji, że nie ma to sensu. Przejdę do szczegółów.
Dodam tylko, że skarga dotyczy tylko i wyłącznie mnie - to ja wydawałem polecenia, zarządzałem osobami na pościgu.

Nie otrzymałeś nakazu zatrzymania się (ALT) z racji, że dojechaliśmy do Ciebie po czasie - Twój koleżka dobrze się wycwanił przez co miałeś sporo czasu na zabranie pojazdu.
Była to akcja dynamiczna - nie było czasu na odpowiedzi na czacie - chyba jesteś na tyle inteligentny aby domyśleć się, że pościg toczy się za Tobą - nie wiem kogo chcesz złapać na

46 minut temu, Dudziak napisał:

zadałem dwa razy pytanie "mnie?", na które nie otrzymałem odpowiedzi, więc postanowiłem dalej jechać w stronę celu.

 

46 minut temu, Dudziak napisał:

Gdy otwierałem bramę Bazy SARA otrzymałem taran od wszystkich uczestniczących radiowozów.

"Otwierałem bramę Bazy SARA" - dopuściłem się 0 RP na pościgu ((dalsze czynności zostaną poprowadzone)) przez to otrzymałeś również ostrzał.
+Box =/= taran od wszystkich jednostek. 

Myślę, że tyle wystarczy o3guFBm.pngo3guFBm.pngo3guFBm.png c0veR do rozpatrzenia tej "skargi".
Życzę miłego wieczoru.

@e: Jeśli chodzi o mandaty - w tym momencie (jak możliwie widać na filmie) byłem na statusie S2 - nie było mnie przy wystawianiu Twojego mandatu.

Jest to pierwsza i ostatnia wypowiedź do czasu, aż c0veR nie będzie potrzebował dodatkowych informacji.

Edytowane przez QumiK^,^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tym,że miał się domyślić jak wy jechaliście za mną i myślałem ze mnie gonicie a gdy się spytałem kogo gonicie daliście ostrzeżenie żebym odjechał od pościgu a nawet nie daliście informacji,p zatrzymaniu ścigającego

Edytowane przez Matiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Matiek napisał:

Nie zgodzę się z tym,że miał się domyślić jak wy jechaliście za mną i myślałem ze mnie gonicie a gdy się spytałem kogo gonicie daliście ostrzeżenie żebym odjechał od pościgu w

Twoja wypowiedź nie wnosi niczego do skargi. (@e) Siedzieliście razem na kanale, wiedzieliście kto zabrał pojazd uciekającego.
Punkty dla Pana poproszę.

((Skargę złożyć może nie tylko jedna osoba, lecz cała grupa osób. - Należy jednak pamiętać, iż twórca ów tematu jest brany jako przedstawiciel grupy, i tylko on może wypowiadać się w skardze.))

Edytowane przez QumiK^,^
@e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, QumiK^,^ napisał:

Witam serdecznie, o3guFBm.pngo3guFBm.png QumiK^,^.
Nie będę rozbudowywał swojej odpowiedzi z racji, że nie ma to sensu. Przejdę do szczegółów.

Nie otrzymałeś nakazu zatrzymania się (ALT) z racji, że dojechaliśmy do Ciebie po czasie - Twój koleżka dobrze się wycwanił przez co miałeś sporo czasu na zabranie pojazdu.
Była to akcja dynamiczna - nie było czasu na odpowiedzi na czacie - chyba jesteś na tyle inteligentny aby domyśleć się, że pościg toczy się za Tobą - nie wiem kogo chcesz złapać na

 

"Otwierałem bramę Bazy SARA" - dopuściłem się 0 RP na pościgu ((dalsze czynności zostaną poprowadzone)) przez to otrzymałeś również ostrzał.
+Box =/= taran od wszystkich jednostek. 

Myślę, że tyle wystarczy o3guFBm.pngo3guFBm.pngo3guFBm.png c0veR do rozpatrzenia tej "skargi".
Życzę miłego wieczoru.

Jest to pierwsza i ostatnia wypowiedź do czasu, aż c0veR nie będzie potrzebował dodatkowych informacji.

Jako, iż pojazd nie został zabezpieczony, nie było żadnego Funkcjonariusza, postanowiłem zabrać pojazd. Wyglądał mi na porzucony, więc nie mogę poruszać się pojazdami własnej Organizacji?
Co do nakazu zatrzymania, obok mnie był Gracz @Matiek oboje zapytaliśmy kogo ścigacie, żaden z nas nie otrzymał odpowiedzi, więc ponawiam pytanie skąd miałem wiedzieć, że to mnie, jeżeli dojechaliście dopiero po takim czasie?
Otworzyłem bramę, ponieważ jako Członek Frakcji SARA mam prawo korzystać z przechowywalni na Bazie. Nie otrzymałem odpowiedzi, więc sam postanowiłem kontynuować moją jazdę.
Otrzymałem mandat za:
>> 0RP - Gdybym otrzymał jakiekolwiek wzmianki od was w sprawie RP, wykonywałbym je, jest to serwer RPG, RP się wykonuje przy akcjach RP, a nie przy zwykłej jeździe ((tak to traktuję, poprzez brak poinformowania)).
>> Ucieczka przed policją - Uciekałem? Z tego co wiem słowo "ucieczka" oznacza uciekanie, a nie zwykłą jazdę do celu.
>> Niewykonywanie poleceń funkcjonariusza - Było jakieś? Nie było... A jeżeli było proszę o wskazanie.
>> Prowadzenie pościgu z niesprawnym ogumieniem - Pościg jest za pojazdem przez służbę mundurową uprawnioną, w tym przypadku pościgu nie było, a może był? Ale nie za mną...
>> Wejście/wjazd na teren zamknięty - Wjazd na teren swojej Frakcji jest zabronione? To wy wjechaliście na teren zamknięty, ja jedynie dążyłem do celu.
>> Stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym - Jechałem po ludzku, lecz niektórzy uczestnicy ruchu utrudniali oraz taranowali.

**EDIT: 
1. Dodatkowo Funkcjonariusze "grożą" mi skargą za "nadużywanie Frakcji". Jako, iż jestem pracownikiem SARA, nie mam prawa wjechać na teren Frakcji?
2. Otrzymałem informację od @Matiek, iż ktoś podczas pościgu zaciągnął mu ręczny w pojeździe. Czy takie operacje są dozwolone? Nie jest to nadużywanie suszarki oraz funkcji pełniącej na służbie?
3. Dodatkowo Funkcjonariusze przyjechali za Graczem @Matiek, więc dlaczego miałbym wnioskować, że to mnie ścigają? Nie otrzymaliśmy ((Ja oraz @Matiek)) żadnej informacji kto jest ścigany, a takowy pościg był prowadzony.

Edytowane przez Dudziak
**EDIT: 1, 2, 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odjechałeś pojazdem, którym uciekał wcześniej twój kolega, więc raczej powinieneś się domyśleć.
Oczywiście, funkcjonariusze powinni nakazać Ci się zatrzymać, tym samym dostają ostrzeżenie słowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin