Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Raj111 oskarżony przez burmistrz'


hiperb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: burmistrz'
Nick osoby oskarżonej: @Raj111
Powód napisania skargi: Nie dostosowanie sie do regulaminu frakcji ( zabranie pojazdu z bazy biznesu )
Dowody: Tutaj stało auto:  https://imgur.com/a/Erhy7ub

a tu ss z pp https://imgur.com/a/A56bWfb

Edytowane przez burmistrz'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że satysfakcjonuje Cię pisanie skarg, jednak bardzo dziecinne zachowanie z twojej strony.

Odholowałem, owszem. Przyjechałem na wezwanie gracza, twój pojazd blokował wyjazd innym więc go zabrałem. Ty, spotykając mnie pod parkingiem policyjnym od razu w sposób bardzo arogancki zacząłeś atakować moją osobę.

Gdy napisałem Ci abyś poczekał ponieważ muszę sprawdzić do kogo należy ten parking  stale coś pisałeś o skardze. Najpierw zapytałem się administracji, moderator uznał, że nie wie, chociaż raczej nie należy. Po czym napisał do mnie mój przełożony z organizacji pisząc abym Ci oddał pieniądze. Po uzgodnieniu z nim iż teren należy faktycznie do biznesu napisałem iż mogę zwrócić Ci wszelkie poniesione koszty Ty zablokowałeś możliwość wykonywania przelewów aby tylko za wszelką cenę napisać skargę.

Co do odholowania się przyznaję i oczywiście mogę ponieść za to odpowiednie konsekwencje jednak szczerze mówiąc, Twoje aroganckie i często chamskie zachowanie oraz pisanie skarg "Na siłę"...to aż szkoda mi w sumie komentować ;)

https://imgur.com/a/yoDHEVE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoncz robić z siebie błazna to po 1. 

Po 2. Napisałem skargę ze względu na Twoje zachowanie, hipokryto. Poleciałeś na s2 sprawdzić ssa, wrociłeś i odjechałeś, więc zacząłem pisać skarge, proste, logiczne.

I nie napisales zebym poczekal zebys sprawdzil czyj to parking, tylko napisales ze jedziesz i potem dasz znać, rozdwojenie jazni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[2020-10-10 23:48:11] [Output] : stampii- [1]: ee
[2020-10-10 23:48:12] [Output] : Rafik+.+ [130]: yy
[2020-10-10 23:48:12] [Output] : stampii- [1]: sara
[2020-10-10 23:48:19] [Output] : Raj111 [297]: tak?
[2020-10-10 23:48:20] [Output] : stampii- [1]: co zrobiles
[2020-10-10 23:48:24] [Output] : stampii- [1]: tlumacz sie teraz
[2020-10-10 23:48:27] [Output] : Raj111 [297]: wstawiłem Pański pojazd na PP
[2020-10-10 23:48:33] [Output] : stampii- [1]: Z terenu biznesu?
[2020-10-10 23:48:35] [Output] : stampii- [1]: Masz takie prawa?
[2020-10-10 23:48:36] [Output] : stampii- [1]: Nie
[2020-10-10 23:48:40] [Output] : stampii- [1]: Co zrobiles sie pytam
[2020-10-10 23:48:42] [Output] : Raj111 [297]: stał na parkingu publicznym
[2020-10-10 23:48:47] [Output] : stampii- [1]: TO nie jest parking publiczny
[2020-10-10 23:48:50] [Output] : Raj111 [297]: chwila.
[2020-10-10 23:48:51] [Output] : stampii- [1]: To jest teren biznesu
[2020-10-10 23:48:57] [Output] : stampii- [1]: czego nie rozumiesz
[2020-10-10 23:49:01] [Output] : Raj111 [297]: czekaj,sprawdzÄ™ ss.

Następnie odjechałeś dodająć

[2020-10-10 23:49:44] [Output] : << Raj111 [297]: zaraz napiszÄ™

 

6 minut temu, Raj111 napisał:

 

Gdy napisałem Ci abyś poczekał ponieważ muszę sprawdzić do kogo należy ten parking  stale coś pisałeś o skardze. Najpierw zapytałem się administracji, moderator uznał, że nie wie, chociaż raczej nie należy. Po czym napisał do mnie mój przełożony z organizacji pisząc abym Ci oddał pieniądze. Po uzgodnieniu z nim iż teren należy faktycznie do biznesu napisałem iż mogę zwrócić Ci wszelkie poniesione koszty Ty zablokowałeś możliwość wykonywania przelewów aby tylko za wszelką cenę napisać skargę.

 

Także jesteś pewien, fajnie sie kłamie, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już wymieniamy.

To po 1. Proszę o zachowanie kultury, tutaj chyba nie trzeba nic tłumaczyć.

Po 2.Nie widzę tutaj swojego jak to uznałeś "kłamstwa" a jedynie niedopowiedzenie. Faktycznie napisałem Zaczekaj zaraz napiszę jadąc na ten parking aby poprosić o poradę kogoś wyżej...I tak naprawdę co to zmienia ? Widzę, że pisanie takich skarg daje Ci naprawdę niemałą satysfakcję.

Poza tym widać, że wybierasz dogodne dla siebie fragmenty rozmowy bo to, że napisałeś iż napiszesz za parę minut skargę a gdy Ci napisałem że mogę Ci zwrócić pieniądze to już pomijasz.

Tak czy inaczej nie mam zamiaru tutaj wchodzić w zbędną dyskusję, moim zdaniem piszesz skargę tylko dlatego żeby komuś zrobić pod górkę, bo sprawia Ci to satysfakcję i dostałeś taką okazję a nie dlatego iż zabolało Cię to, że twój pojazd został odholowany bo wtedy byś wziął pieniądze i zamknął sprawę :)

Czekam na wypowiedź zarządu żeby zbędnej dyskusji nie generować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty nazwałeś niedopowiedzeniem kompletnie inne znaczenia? Dobrze się czujesz?

Wybieram fragmenty rozmów? Wstawiłem wszystko, co było na parkingu policyjnym, odkąd napisałeś ww wiadomość poszedłem pisać skargę, gdzie zablokowałem pm.

Myślisz, że zwracam uwage kto do mnie pisze gdy nie ma mnie w grze? Nieźle lecisz.

Nie będe dogadywał się z zakłamaną osobą, dlatego skarga też jest tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd był zaparkowany na ternie biznesu, a dokładniej na parkingu należącym do niego. Rozumiem, że nie dostałeś żadnego wezwania od członka biznesu? Jeżeli ów zgłoszenia nie było to naturalnie pojazdu nie możesz odholować - w takim wypadku proszę zwrócić koszt wyjęcia pojazdu z parkingu policyjnego i wkleić potwierdzenie poniżej. Na przyszłość, pragnę przypomnieć, że skarga to forma oficjalna i nie ma w nich miejsca na komentarze, które pojawiały się wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin