Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S4 - k0niex


k0niex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak już niektórzy wiedzą dostałem bana za 'szkodnika' na serwerze. Niektórzy będą się cieszyć no ale cóż.  Przegrałem na serwie łącznie z 2 lata, nie żałuję żadnej godziny którą spędziłem na tym serwerze. Poznałem bardzo dużo osób, z którymi fajnie się grało, gadało na Discordzie/mumble.  Teraz wymienie osoby, z którymi mi się najlepiej  grało. Na serwer raczej nie wróce ;(

@jestemkotem Dzieki za każdy poscig każda akcje na dm, spoko gość z Ciebie
@MajsterWjehu.Cj Tak samo, dzieki za ostatni poscig, kiedys oddam ci kase za laczki do eleganciora XD, rozwijaj tą swoją organizacje
@Veeitonajlepszy taksówkarz, spoko morda jestes
@Szkodnik.Szymrek7 pozdro szkodniku, kiedys wrócimy na serwer ;-DDDDDDDDD
@wojtek.bot kiedy latamy sadlerem? fajna miałes fortunke, spoko morda jestes dzieki za strzelanki na dm
@PerkuleZ. dzieki za klucz do maniany
@HrazY niestety juz zbanowany, ale i tak według mnie najlepszy support!
@Princessa* jeden z najlepszych członków administracji na 4lagu, dzieki za gierke
@Seqqu dzieki za każda strzelanine na dm, kazdy poscig i wogóle,spoko gość z Ciebie 
@ProLek$i dzieki za przyjęcie do lostów, najlepsza organizacja 'D
@XQwardnajlepszy RCON serwera, dzieki za kazdy zmieniony wariant, trzymaj sie gruby
@Bilu. dzieki za przyjecie do olimpuw, rozwijaj sie dalej z tym majątkiem
@beezy.  dzieki za kazdy tpev na dm, rozmowe na stacjiXD
@_QwertY_ dzieki szefie za kazdą akcje na dm, spoko gość z Ciebie
@WIERTARKAA rozwijaj ten swój majątek handlarzu, trzymaj sie
@Nikki02spoko laska z Ciebie, dzieki za kazda godzine spędzona z Tobą na serwerze, trzymaj sie :(
@TaDarsia02 tak samo jak wyżej, trzymaj sie:D
@GrVbY_Recydywista dzieki za każde odwalanie, za każde wyzywanie cejotow na gieldzie, meeega spoko gosc z Ciebie, kiedys kupie te mikro i pogadamy 8)
@xFunyyy dzieki za kazde odwalanie, nie odwalaj juz bo skonczysz jak ja :(((((( , mega spoko cejot z ciebie:/
@[BOT]WhiteShadow siema cejot, rozwijaj swoj majatek bocie
@DanielRB jak tuner to tylko RB , siema cejociku rozwijaj dalej swój majatek :D
@burmistrz' dzieki za kazda strzelanine na dm, ch000y wie o co sie obraziles cejocie, siema
@Comandos321 mimo, że za sobą nie przepadalismy,  kiedys kupie od ciebie ten dom za 40k, siema
@Olof_Majster tak samo jak wyżej, siema
@Muflus siema, fajnego kabiora miales
@Verago. - najwiekszy cejot serweraXD, zmien te felgi w cajrnusie bo obrzydliwe są
@maaaacieek sieeeeeeeeeeeeeeeema agerix, może kiedys sie spotkamy na jakims innym servvie
@Kenny.ggsiema cejot, fajnego longa miales:8
@szybki' siema ardian fajna banszituwe miales, kontakt mamy na jak cos:DDDDDDDDDDDDDDDDD
@Filip_* siema filip fajna elegy masz pozdo, dzieki za odwalanie na dm
@JAKUBEX. siema kuba, fajnego buffka masz:)
@AnonimeczeQ siea, super bulleta masz
@KODIINC* siema kodi super jestes nie zmieniaj sie, tak btw to super senta masz
@SyneK. siema synu 
@Barteek253 jak sprzedasz bulleta to sie znajde i za%!@$@!@, dzieki za gre 
@shiftty siema
@Dzierzyk* dzieki za klucz do bulletuwy super jest, kieeedys oddam ci za laczki po posciguXD
@KAKOOsiema, super maniane masz nie zmieniaj sie
@kubusixuwasiema kuba szkodniku super jestes dzieki za skoki z g1
@theMONS7ERsiema, dość sporo zarobiles na zakoonieXD, spoko morda jestes, kontakt mamy 
@wrozka_dainuszka siema danonek, dzieki za miłe przyjęcie mnie do zakonu, spoko mordeczka z ciebie jest, trzymaj sie i pilnuj organizacji
@KropsoN siema kropson, spoko morda jestes, dzieki za każda kare którą mi dałes
@Mr.Sausage elo sosydż, spoko senta masz, piluj go
@CookieMooonster siemka, najlepsza osoba która poznałem na serwie, trzymaj sie byku
@Wiesi3k. siema wjechu, najlepszy admin jaki tylko może być, rozwijaj ten swój majatek ;p
@Ciastkowy* siema handlarz, dzieki za każdą porade związaną z handlem, mega osoba z Ciebie.
@Brukselkaoddaj troche respektu no, dzieki za każdą akcje/poscig na dm!
@qvv tak samo jak wyzej, dzieki za gre :D
@Tryff;]] siema, kiedy oddasz 1k za fele do cheetaha XD ? spoko morda z ciebie, naura
@Toster. dzieki za gierke, siema 
@LuKi16dzieki za bana, trzymaj sie      *smieje sie*
@Marcon666siema marcin, mega pozytywna osoba z Ciebie :D
@Prezes^mega spoko gosc, dzieki za miłe przyjęcie do lostów, trzymaj sie byq 
@Maly_Karakan siema karakan, dzieki za poscig, strzelaniny na dm, spoko morda z Ciebie

 oraz @SAPD dzieki za kazdy poscig, strzelanine na dm

  Gracz k0niex został/a zbanowany/a przez LuKi16  powód: Szkodnik ( perm )

   Dzieki każdemu za każdą spędzoną minute na serwerze.   

    /macham


 

Edytowane przez k0niex
naura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin