Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

lock


.szybki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, MlodyBog napisał:

Weno odblokuj wiadomości bo mam sprawę a nie mogę wysłać ci wiadomości prywatnej 

Wstawiam za kolege*

Już.

10 godzin temu, Ciastkowy* napisał:

550k po sell małym (jednego pojazdu)

nigdy w życiu, już na serwerku miałem lepsze oferty 

Edytowane przez szybki'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Romek. napisał:

To zaden unikat nie jest XD 570k

jest najwiekszy na swiecie, jest ich malo na serwerze wiec jest pojazdem ciezko dostepnym, a nie wiem czy zauwazyles lecz Unikat zostalo napisane ironicznie co widac po wykrzyknikach, co nie zmienia faktu ze pod jakiegos tam unikata mozna go podciagnac.

i prosze cie XD nie pisz nic o czyms co jest Unikatowe, bo sam piszesz ze BUFFALO NA MALINACH TO UNIAKT JAK JAPIERDZIu!e#!(#(#$)!$8. Hipokryzja lvl 63, Naura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szybki' napisał:

jest najwiekszy na swiecie, jest ich malo na serwerze wiec jest pojazdem ciezko dostepnym, a nie wiem czy zauwazyles lecz Unikat zostalo napisane ironicznie co widac po wykrzyknikach, co nie zmienia faktu ze pod jakiegos tam unikata mozna go podciagnac.

i prosze cie XD nie pisz nic o czyms co jest Unikatowe, bo sam piszesz ze BUFFALO NA MALINACH TO UNIAKT JAK JAPIERDZIu!e#!(#(#$)!$8. Hipokryzja lvl 63, Naura

no bo maliny nie sa dostepne w kompo = unikaty tak samo moje voodoo jest unikatem bo jest tez go malo!!! z czego tylko moje jest na ciemnoniebieskich!! a co do tego grata to bym ci 581k dal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Romek. napisał:

no bo maliny nie sa dostepne w kompo = unikaty tak samo moje voodoo jest unikatem bo jest tez go malo!!! z czego tylko moje jest na ciemnoniebieskich!! a co do tego grata to bym ci 581k dal.

Ok. Jego oguras nie unikat mimo że mało. Twoje wudu unikat bo mało i ma do tego jedne z brzydszych jak nie najbrzydsze niebieskie lampki dostępne w komponentach. 

Kiedy odcinek z omijania latarenek??? KOCHAM CIE WARIACIE I CALA TWOJA TWURCZOŚĆ!!!1!!1!!

600K za ten przeciętny Wus.

Edytowane przez Shugi
Powie mi ktoś jak płynnie jeździć po mapie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Romek. napisał:

no bo maliny nie sa dostepne w kompo = unikaty tak samo moje voodoo jest unikatem bo jest tez go malo!!! z czego tylko moje jest na ciemnoniebieskich!! a co do tego grata to bym ci 581k dal.

unikat «rzecz wyjątkowa, niepowtarzalna»

wyjdz na dwor bo mozg ci sie przegrzal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin