Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Strajk frakcji SAMD


KapitanKox(prawdziwy)
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ULTdcvV.jpg
Witam z tej strony Młodszy Redaktor @KapitanKox(prawdziwy) z Redakcji 4Life News. Dziś przestawię wam materiał dotyczący ostatniego Strajku frakcji San Andreas Medical Department.
Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji materiału.

vRcrU7A.jpg


O godzinie 19:00 w dniu 3 października pracownicy  SAMD zorganizowali strajk na rondzie w Las Venturas. Celem strajku było cofnięcie zawieszenie Dyrektora Macia717, a także o przywrócenie do ekipy serwera, 7 członków frakcji walczyło o to właśnie i stanęło w obronie swojego przełożonego Macia. W akcji wzięło udział siedem pojazdów frakcyjnych. Inicjatorem strajku był Lekarz Sor’u KapitanKox(prawdziwy), a akcja ta została zaplanowana zaledwie w jeden dzień.

ZS1rE9C.jpg
Dzięki uprzejmości pracowników frakcji udało mi się również przeprowadzić wywiad z pracownikiem frakcji, który chce pozostać anonimowy.

K - KapitanKox

P - Pracownik frakcji SAMD

K: Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący KapitanKox. Redakcja 4life News się kłania.

P Witam, z tej strony Lekarz  z San Andreas Department. 

 K: Chciałbyś poświęcić chwilkę na udzielenie nam krótkiego wywiadu?

P: Bardzo chętnie udzielę wywiadu.

K: Opowiedz nam krótko o przebiegu strajku, co się działo tego dnia.

P: Dzień ten przebiegał, jak zwykle, wyjeżdżałem na wypadki, a potem dostałem zapytanie czy nie chce wziąć udziału, od razu się zgodziłem, gdyż chodziło o naszego Dyrektora. O godzinie 19 wyruszaliśmy 7 pojazdami  spod szpitala SAMD i pojechaliśmy na rondo gdzie stanęliśmy na poboczu parkując obok siebie. 

 K:  Czy uważasz, że strajk był słuszny?

P:  Tak jak najbardziej uważam, że strajk był słuszny, gdyż chodziło tu o naszego dyrektora frakcji i dwóch moich dobrych kolegów.

 K: Czy gdybyś mógł cię cofnąć w czasie,to dalej chciałbyś uczestniczyć w tym strajku?

P:  I tak i nie. Tak dlatego że mogłem w jakimś stopniu wspomóc kolegów, a nie dlatego ze względu na konsekwencje.

 K:  Czy mieliście przez to jakieś kłopoty?

P:  Nie, nie mieliśmy przez to żadnych kłopotów. Tym razem KSF było dla nas wyrozumiały.

K:  Czy udało wam się osiągnąć zamierzony cel po przez  ten strajk?

P: Muszę z przykrością stwierdzić, iż nie udało nam się nic osiągnąć, za szybko zostaliśmy rozproszeni z miejsca strajku przez ekipę serwera bez możliwości wytłumaczenie im tego.

 K:  Czy podczas trwania strajku zawiesiliście również swoją pracę i przestaliście jeździć na zgłoszenia?

 P: Nie było takiego planu, aby zawieszać pracę, gdyż ludzie potrzebują naszej pomocy, gdyby pojawiło się jakieś zdarzenie od razu  udalibyśmy się na nie. Warto dodać, iż podczas całego zajścia nie było żadnego wezwania.

K: Okej to już wszytko dziękuje ci za udzielenie wywiadu i życzę miłego dnia. 

P: Również dziękuje, że mogłem go u dzielić i do zobaczenia na służbie.

M9ZwbXH.jpg
Zbliżamy się już do końca tego artykuły, mam nadzieje ze się spodobał. Jednak od czasu tego strajku zmieniło się bardzo wiele i kilka dni po decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych Były dyrektor frakcji został zdegradowany do rangi ordynator Interny. Tego dnia również z frakcji odeszło bardzo dużo osób.
ULTdcvV.jpg

Wykonał Młodszy Redaktor @KapitanKox(prawdziwy) dla redakcji 4 Life News

Edytowane przez KapitanKox(prawdziwy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KapitanKox(prawdziwy) napisał:

ULTdcvV.jpgWitam z tej strony Młodszy Redaktor 

Logo powinno być po środku, następnie przywitanie pod tym.

Przydałoby się również pogrubienie literki K, aby wyglądało to lepiej.

Czy ktoś ten materiał autoryzował?

Poza tym nie mam zastrzeżen, całkiem dobry materiał.

Edytowane przez Filip_*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Filip_* napisał:

Logo powinno byś po środku, następnie przywitanie pod tym.

Przydałoby się również pogrubienie literki K, aby wyglądało to lepiej.

Poza tym nie mam zastrzeżen, całkiem dobry materiał.

Właśnie poprawiałem jak to pisałeś. 
@Filip_* zobacz regulamin tego działu. Takie informacje pisze się w wiadomości prywatnej i zaśmiecasz tylko sekcje komentarzy 

§5. Wszelkie błędy w materiałach zgłaszamy do autora w prywatnej wiadomości.

Edytowane przez KapitanKox(prawdziwy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin