Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Apelacja od blacklisty Komisji Spraw Frakcyjnych - Goldi4kultrahd*999


Gouda_Cheese
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jak Państwo wiedzą moim pseudonimem jest Goldi4kultrahd. W dniu dzisiejszym chciałbym zaapelować od nadanej czarnej listy Komisji Spraw Frakcyjnych, trafiłem na tą listę 1 grudnia 2019 roku. Minęło 10 miesięcy które dały mi wiele do myślenia, przemyślałem swoje tamtejsze zachowanie (etc. działanie na szkodę graczy oraz frakcji i chęć uzyskania satysfakcji z wyrzucenia z frakcji), poprawiłem swoje zachowanie godne bycia członkiem frakcji. Wtedy wszystko działo się dość szybko sam pomysł z odholowywaniem pojazdów graczy podsunął mi mój były kolega z frakcji, który to wszystko nagrywał i tak wiedziałem o tym nagrywaniu, ale nie wiedziałem, że trafi to do tamtejszego lidera kryjącego się pod nickiem "SP." oraz zastępcy lidera "Karira", automatycznie po sytuacji zgłosiłem się do tamtejszego członka zarządu (Anonimka) przyznając się do popełnionego czynu. Próbując swoich sił w wiadomościach prywatnych na platformie discord robiłem wszystko co w mojej mocy aby liderstwo dało mi drugą szansę, abym mógł to wszystko odbudować, lecz niestety szansy nie dostałem oraz zostałem ukarany w postaci czarnej listy San Andreas Medical Departament z Brakiem Możliwości Apelacji. Samemu zgłosiłem się do KSF będąc świadomym swojego czynu i to co najważniejsze dla mnie przyznając się do niego. Dzisiaj naprawdę tego żałuję i okazuje skruchę, brakuje mi gry w frakcji na serwerze 4life gdzie można spotkać naprawdę fajnych ludzi oraz nauczyć się fajnego odgrywania RP. Oficjalnie chciałbym złożyć tutaj przeprosiny dla tamtejszego zarządu frakcji SAMD, Zarządu KSF i wszystkich graczy którym sprawiłem przykrości oraz problemy swoim zachowaniem.


Pozdrawiam Goldi4kultrahd*999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin