Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jedyne auto na tych lampach na serwerze!


Peter_Gryfter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Uranus
ID:
14842
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu:
15584,4km
Dodatki: spoiler (1164), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), wydech (1092), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (I I), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB bak 90
Cena: oferty w gotówce / po sell
Coś od siebie: Z informacji jakie uzyskałem wynika, że instnieją obecnie dostępne 2 pojazdy na tych lampkach (sanchez oraz uranus).
SS’y:

nzy3mwT.png

7x6TNDe.png

Pojazd wystawiam bardziej w celach poglądowych, ale kto wie może sprzedam.

Edytowane przez Peter_Gryfter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ciastkowy* napisał:

Pony 1.6 - UP1, lampy/licznik, Hydraulika (6 na serwerze, 3 aktywne, jest to jeden z rzadziej widzianych pojazdów na drogach). Dopłacę Ci 300k. PLN

 

No, pięknie ci idzie...

IMG_20201102_013012.jpg

500k po dorobieniu 

Edytowane przez shg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ciastkowy* napisał:

Jest gdzieś napisane, że wymiany nie wchodzą w grę? No chyba nie.

700k co do oferty w gotówce ;)

No jeżeli pisze jasno że w gotówce lub po sell to takich właśnie oczekuje, dalej

Sprawdziłem w bazie pojazdów i odliczając uranusy na zerowaniu lub te nie aktywne ponad rok ten jest 9 aktywny na serwerze.

Edytowane przez Peter_Gryfter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Peter_Gryfter napisał:

Z informacji jakie uzyskałem od poprzedniego właściciela wynika, że instnieją obecnie dostępne 3 pojazdy na tych lampkach (2x sanchez oraz uranus).

Trochę dezinformacja. Bo jestem przekonany,że z pojazdów dostepnych dla graczy na tych lampach jest tylko Sanchez https://mta4life.pl/vehicles?s=766&check=766. A kolejnym był jester 1.8,które aktualnie leży na wyzerowanym koncie.No i jest ten uranus jako trzeci pojazd. Więc 2 są aktywne łącznie z tym urkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, adus12135 napisał:

Trochę dezinformacja. Bo jestem przekonany,że z pojazdów dostepnych dla graczy na tych lampach jest tylko Sanchez https://mta4life.pl/vehicles?s=766&check=766. A kolejnym był jester 1.8,które aktualnie leży na wyzerowanym koncie.No i jest ten uranus jako trzeci pojazd. Więc 2 są aktywne łącznie z tym urkiem.

nawet lepiej ¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin