Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na fAITH_ - oskarżony przez Asn.


Yamaszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @fAITH_
    Data i godzina zdarzenia: 03.11.2020 19:30
    Pełen opis sytuacji: A więc tak, podjechałem na giełdę zobaczyć co jest, po chwili podbiegłem do dewkonga zapytać się czy pościg robi - nic mi nie odpisał, jak już chciałem wsiadać do banshee to podjechały 2 radiowozy. Po chwili rozmowy i pytań dowiedziałem się, że zostałem zatrzymany za taki wpis(podany niżej ↓). Chciałbym się dowiedzieć z jakiego powodu dostałem wpis za "ucieczka przed SAPD, wjazd na DM" (oczywiście do zabójstwa się przyznaję).

Cytat

[2020-11-03 19:28:19] [Output] : * [31.10.2020] Ucieczka przed SAPD, wjazd na DM, zabojstwo officera PD. // Sergeant II fAITH_ (DeWKOng98)


    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Dowód na to, że pościg nie był prowadzony za mną: https://imgur.com/a/PsE6V9N w razie potrzeby mogę podesłać logi, że nie dostałem nakazu zatrzymania się.


  Ja, Asn. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, rRM09iB.pngSergeant I DeWKOng98. S.A Police Department.
Podczas działań Investigative Staff ujrzałem Cię na giełdzie. Jako, że posiadałeś status poszukiwanego wraz z funkcjonariuszami aresztowaliśmy Cię za wpis który posiadałeś. Co do samego wpisa - wpisywał go irGXi0U.pngSergeant II fAITH_, jego powód jest napisany, jednak w jakich okolicznościach go dostałeś nie mam pojęcia.
Wraz z innymi funkcjonariuszami aresztując Cię wypełniliśmy swoje obowiązki.
Tyle ode mnie.
Z poważaniem,
rRM09iB.png Sergeant I DeWKOng98.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie Sergeant II fAITH_. Police Department San Andreas.

Owego dnia: 31.03.2019 wraz z kierowca prowadzącym pojazd marki Sultan zdecydowaliście się na pościg, tak zgodzę się. Tylko troszeczkę się wasza historia nie zgadza. Po około 10 minutach od zaczęcia się pościgu (już po tym jak wpadłem do wody) znalazła was ponownie jednostka, bodajże numer 42 prowadzona przez detektywa @AdiMekk, który naturalnie zaczął za wami pościg, po moich ostatnich wytycznych GPS. Wszystko przebiegało w miarę normalnie do około godziny 02:25 gdzie kierunek pościgu się drastycznie zmienił z San Fierro w stronę Flint County, oraz Los Santos. O godzinie 02:29 został przedstawiony bind o kierowaniu się w stronę DM:

image.png.2b18bd7e4bb6dc4e2cad3fd7d5f63228.png

Którego nie przyjęliście do wiadomości, dalej już wiadomo, prosta droga na strefę bez prawia. Do tego w samej strefie bez prawia doszło przez ciebie, oraz Seqqa do zmiany kierowców pojazdu, dlatego tez został wpisany wpis za ucieczkę + wjazd na DM. A co do zabójstwa:

image.png.b6ca44e151e5397f5a91dde994d97ad2.png

Dlaczego został wpisany wpis oraz pościg został przerwany? Miedzy innymi dlatego ze było na owej akcji tylko 2 funkcjonariuszy: Ja oraz, wyżej wymieniony Adimekk, na z tego co pamiętam 5 strzelców.

Z poważaniem,

Sergeant II fAITH_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, c0veR napisał:

@Asn. jakieś dowody, na nie prowadzenie przez Ciebie pojazdu na strefie DM. Bo widzę, że nagrywasz rozgrywkę.

 

Niestety brak takowych dowodów, ponieważ nagrywam tylko fragmenty. 

Nawet jeśli wsiadłem do owego sultana to tak czy inaczej:

"Ucieczka przed SAPD" - Brak nakazu zatrzymania się.

"Wjazd na DM" - Pojazd był już na strefie DM to tak czy inaczej nie wjechałem.

@fAITH_ Daj dowód, że jeździłem sultanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin