Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie Adamox10


adamox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wszystkich pożegnać osoby, z którymi miałem lepszy kontakt i te z którymi ten kontakt był gorszy. Odchodzę na razie lecz niestety daty powrotu nie znam. Wymienię jeszcze osoby, które chciałbym pozdrowić.

@Kiemon. - Dzięki Ci za sprowadzenie mnie na serwer i za miłą grę, prawda taka że gdyby nie ty nie znalazł bym się na serwerze. Dzięki :)

@PerkuleZ. - Dzięki Ci za pomoc  w odnalezieniu się na serwerze oraz za rozmowy na mm. Pamiętaj kto ma grzyba! Dzięki również :)

@misiek801 - Wiem ,że nie jesteś już bardzo aktywny ale dzięki za wspólne zarabianie na Buffalo, Dzięki :)

@Kryszka - Byłeś pierwszą osobą ,którą poznałem w organizacji ,dzięki za rozmowy na mm i wspólne granie. Dzięki :)

@MFifa - No jakbym lidera organizacji nie mógł oznaczyć ,a tak an serio dzięki za rozmowy na mm i wspólne zadbanie o organizację. Dzięki :)

@Roxu. - Dzięki za wspólne granie i rozmowy na ts dokończ tego ziona kiedyś. Dzięki :)

@CAT - No co mam tu więcej pisać handlarzyku dzięki za rozmowy na mm i wspólne granie. Dzięki :)

@AdixoneQ_* - Dzięki za rozmowy na mm i wspólne granie. Dzięki :)

@[VG]Adracz45 - Dzięki za rywalizację na eventach i ogólnie to spoko masz czitosa podobnego co ja hehe. Nie no Dzięki :)

@pozdroTOjaMIKOLAJ3 - Dzięki ty mentorze serwerowy! Nie no dziena za wspólne (kulturalne) odwalanie i śmieszne akcje. Pozdrawiam :)

@Filip_* - Dzięki za rozmowy na mm i wszystkie próby kupna ode mnie pojazdów. Dzięki :)

@sqah - Dzięki za rozmowy na mm. Pozdrawiam :)

@stampi - Dzięki za rozmowy na mm, wspólną grę. Dzięki :)

@LuKi16 - Jesteś według mnie najlepszym adminem i mam nadzieję ,że się nie zmienisz. Dzięki :)

@HefreyPL - Nie przejmuj się na defiladę i na szkoleniach będę ponieważ obiecałem wcześniej. Pozdrawiam :)

@KAMIL720 - Dzięki za szansę jako Adept w TSA. Dzięki i pozdrawiam ;)

 

O osobach ,których zapomniałem przepraszam mam nadzieję ,że kiedyś powrócę ale na razie robię przerwę. Dzięki jeszcze raz i trzymajcie się ;)

A jeszcze jedno wybiorę osobę co dostanie klucz do mojego czitacha 2.2 FT bez nitra. Pozdrawiam :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin