Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Niestety, ale muszę odejść...


NeX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NeX mam jedno zdanie dotyczące Ciebie, byłeś naprawdę w porządku choć nie miałem okazji Cię dobrze poznać. Ty byłeś głównym Założycielem serwera. Nigdy o tobie nie zapomnimy. Gratuluję Wam tego serwera ponieważ jest on świetny pod względem graczy jak i administracji, wy zajeliście 2-gie miejsce w konkursie o najlepszy serwer MTA. Naprawdę WIELKI szacunek mam do ciebie. Trzymaj się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć NeX powiem Ci tak byłeś naprawdę zajebi.... RCON'em zobacz co wy osiągnęliście. Ale powiem tak życie jest tylko jedno nic cię to nie zatrzyma. Chciałbym Ci podziękować co zrobiłeś dla graczy jak i dla mnie ten serwer jest dużo lepszy od innego RPG. No nic NeX trzymaj się w życiu nad rób stracony czas który zmarnowales powodzenia i jeszcze raz powodzenia. Ale jeszcze nas odwiedzaj na serwerze gadaj z nami na mm itd.. Pozdrawiam Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin