Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S4 - izerex


izereks:]]
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wyrolowali mnie chamsko na kasę i straciłem tak dużo że nie chce mi sie już grać chciałbym podziękować wszystkim wymienionym

@Frapis dzięki za wszystko super z ciebie gość trzymaj sie powodzenia w real life tsa i w organizacji oraz w całym mta jak kiedyś wróce i zobacze że cometa nie ma to zobaczysz  <3

@Chorywacja również dzięki za wszystko za wszystkie akcje za odwalanie za 4fight i wiele innym powodzenia tam w sara i ąż do zarządu sie pnij  <3

@AnonimeczeQ trzymaj sie tam ziomek dzięki za te rozmowy o autach pasjansa w więzienu i wiele innych powodzenia w życiu prywatnym i w mta <3

@asbesth gicor uber polecam tego allegrowicza trzymaj sie tam i odkup tego admirala bo ci pasuje <3

@Olivka. @Lusia;* dzięki za te odwalanie w pace i mandarynki trzymajcie sie tam <3

@Pawi. super jestes gość dzięki za dodanie do org  długo nie pobyłem ale starczy żeby poznać swietne osobki <3

@Nivorm Rób te audycje bo wychodzi ci to najlepiej ze wszystkich <3

@chej wrzuć wkońcu ten odcinek gdzie wygrywam wyscig bo bede sledzil kanał pozdro <3

@deluXe @WerkaGamerka dzięki za dodanie do silver havk to byla moja pierwsza org <3 

@Sheeker rozwijaj tą org i pozdrawiam was powodzonka

@TadziusNoreK o zapomnialem o tobie dzk za to że mi otwierałeś brame i za wszystkie odpowiedzi na statusy pozdro <3

 

I wszystkich których nie wymieniłem też lubię trzymajcie sie wszyscy na serwie może jeszcze wbije ale wsm nie ma po co jak dla mnie uwielbiam was jestescie moją rodziną

 

 

Edytowane przez izerex
dodanie kilka osób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin