Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Coś unikatowego


PerkuleZ.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Model: -
Pojemność silnika: 1.6 - 2.4, jeżeli pojazd elektryczny to tylko 2.2
Przebieg pojazdu: Bez znaczenia.
Cena: Kwestia dogadania się, jeżeli coś bardzo mnie zainteresuje to będę w stanie dużo zapłacić. Powiedzmy, że nie ma górnej granicy - nie znaczy to oczywiście, że dam grube miliony nawet za coś co bardzo mnie zainteresuje. Nawet jeżeli nie jesteś zdecydowany co do sprzedaży możesz zaoferować, a ja złożę ofertę.
Dodatki: Może być czysty, a może być też FT. Interesują mnie też niedostępne pojemności silnika bądź baków, lampy niedostępne w komponentach, a przede wszystkim auta bezcenne, warte tyle, ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić.
Coś od siebie: Szukam czegoś bardzo unikatowego, jakiś niepowtarzalny pojazd z "najdroższej półki", auta typu Perennial na unikatach - odpadają. Zachęcam do proponowania swoich pojazdów. Dodam też, że jeżeli zainteresuje mnie jakiś pojazd, zakup będę rozważał dopiero po najbliższej licytacji z zerowań, jeżeli tam nie znajdę nic ciekawego. :)

Edytowane przez PerkuleZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, *bandam* napisał:

To może savka 12758? Ich nie ma zbyt wiele

Auto jak auto, nie ma w tym nic nadzwyczajnego. To zdecydowanie nie to czego bym szukał.

 

4 minuty temu, Gryczuu napisał:

Siema, 15386 - jedna z dwóch aktywnych na serwerze, na niterku, może nie 2.2 ale za te 10km/h masz 40 km/h z niterkiem

 

1 godzinę temu, PerkuleZ. napisał:

Pojemność silnika: 1.6 - 2.4, jeżeli pojazd elektryczny to tylko 2.2

Vmax nie ma dla mnie żadnego znaczenia, chodzi o unikatowość. Elektryków 2.0 jest dużo.

Edytowane przez PerkuleZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PerkuleZ. napisał:

Obawiam się, że same unikatowe lampy mogą nie wystarczyć. No ale możesz zaoferować, może mnie coś zainteresuje.

sgt 2.2 aqua / perek 2.2 kasztany / merit 2,2 turkusy / limka 2.2 sience blue / windsor 2.2 bursztyny - jak coś ciekawego co cie interesuje to powiedz dam dokładne tune 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
34 minuty temu, BollmeN napisał:

Faggio id 104 (4 na serwerze)

wstawiam za AreXsoN

Raczej nie tego szukam.

 

32 minuty temu, k0pek. napisał:

sgt 2.2 aqua / perek 2.2 kasztany / merit 2,2 turkusy / limka 2.2 sience blue / windsor 2.2 bursztyny - jak coś ciekawego co cie interesuje to powiedz dam dokładne tune 

Na razie raczej nie będę zainteresowany, ewentualnie odezwę się kiedyś o limuzynę jeżeli będziesz jeszcze ją miał ale niczego nie obiecuję.


Ciężko będzie coś znaleźć, ale przypomnę, że szukam bardzo drogich aut (może być też ze względu na ID, pierwszy na serwerze itd) na które bardzo mało osób może sobie pozwolić.

Edytowane przez PerkuleZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, KropsoN napisał:

sultan 7158 na royal blue, jedyny na serwerze z tymi lampami (RGB: 0 80 255)
elegy 7606 na fuksji, jedno z 2 dostępnych
cheetah 1229 4 na serwerze, unikatowy bak 40l, nitro
 

Interesuje mnie Cheetah, ale jeszcze nie jestem przekonany co kupić, więc może za jakiś czas napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin