Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad ze specjalistą oraz pracownikiem SKP Siudmek777


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ULTdcvV.jpg

Witajcie, z tej strony Redaktor @KapitanKox(prawdziwy) a dziś chciałbym przedstawić wam wywiad z Specjalistą oraz pracownikiem SKP @Siudmek777. Miłego czytania!

ZS1rE9C.jpg

gEsSCiv.png

Redaktor: Witam, z tej strony Redaktor KapitanKox(prawdziwy) z Redakcji 4Life News. Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
Siudmek: Tak, oczywiście z wielką chęcią.

Redaktor: Świetnie, zacznijmy więc. Przedstaw się naszym czytelnikom.
Siudmek: Nazywam się Oliwier, możecie mnie bardziej znać pod nickiem Siudmek777. Mieszkam w województwie lubelskim w małej miejscowości a dokładniej w Kraśniku. Interesuje się motoryzacją oraz profesjonalnie  jeżdżę na nartach.

Redaktor: Wspaniale! W świecie wirtualnym grasz jeszcze w jakieś gry poza platformą MTA?
Siudmek: Aktualnie grywam w Forze horizon 4, ale głównie gram w MTA.

Redaktor: Pozostańmy przy platformie MTA. Poza 4Life grasz jeszcze na jakimś serwerze?
Siudmek: Jakiś czas temu grałem jeszcze na [Reklama #4] jednak chyba każdy wie, co się z nim stało. Więc gram tylko na 4life.

Redaktor: Opowiesz nam, jak rozpoczęła się przygoda na 4Life? Skąd oraz kiedy trafiłeś na ten serwer?
Siudmek: Pewnego dnia w szkole mój kolega zaproponował mi żebym zagrał z nim w MTA. Nie wiedziałem jeszcze co to jest MTA i jak wygląda ta społeczność. Postanowiłem wpisać w YouTube 4life i pojawiły mi się tam filmiki na temat na 4life nagranych przez  graczy. I w sumie właśnie to przekonało mnie do tego żeby spróbować zagrać. Dołączyłem na serwer 2017 roku  23 kwietnia.

Redaktor: Czy początki na serwerze były dla ciebie trudne?
Siudmek :Tak, były trudne ponieważ zacząłem tutaj grać praktycznie bez żadnej pomocy, sam musiałem sobie radzić.

Redaktor: Co najbardziej sprawia ci przyjemność na 4life?
Siudmek: Chęć zarabiania pieniędzy na nowe pojazdy itp

Redaktor : Ciekawie, skąd zaczerpnąłeś pomysł na swój aktualny nick? Jaka jest jego historia?
Siudmek: Przez pomyłkę, mój nick miał brzmieć Siudem777 od nazwiska. Jednakże pomyliłem się przy rejestracji na innym serwerze, i tak właśnie powstał mój nick Siudmek.

Redaktor: Z tego, co wiem, aktualnie należysz do frakcji San Andreas Road Assistance. Jakie stanowisko w niej pełnisz? Jak wygląda Twoja służba? Jak wygląda Twoja historia we frakcji?
Siudmek: Tak, jestem w niej na randze specjalista. Służba wygląda bardzo podobnie głownie frakcja SARA zajmuje się holowaniem pojazdów, wykonuje również przeglądy na stacji kontroli pojazdów. Zajmuje się też naprawą różnych rzeczy na drodze, takich jak fotoradary lampy itp. Do frakcji dołączyłem w marcu tego roku, ale zrobiłem sobie przerwę od frakcji na okres wakacji i wtedy też nie grałem w MTA.

Redaktor: Wspominałeś o pracy w w SKP jak wygląda codzienny dzień na służbie Stacji Kontroli Pojazdów.
Siudmek: Głównie siedzę na służbie, lecz  czasami również stoję i czekam na pojazdy do przeglądu. Gdy nie ma za bardzo ruchu na SKP wtedy udaje się na patrol, lub wyjeżdżam lawetą w teren.

Redaktor : Do jakiej organizacji należysz? Opowiedz coś o niej.
Siudmek: Należę do organizacji Kingdom, jestem w niej od nie dawna więc nie mam za bardzo co opowiadać. Jedyne co na ten moment mogę powiedzieć to że moje pierwsze dni w organizacji  są bardzo przyjemne, panuje tutaj ład i porządek. Zarząd jest bardzo miły oraz wyrozumiały. Nasza bazą jest kort tenisowy nie opodal bazy San Andreas Fire Departament w Los Santos.

Redaktor: Należysz do któregoś z biznesów? Opowiedz nam, jak on funkcjonuje, oraz czym się zajmuje. Jaką rolę w nim pełnisz?
Siudmek: Nie, nie należę. Lecz czekam na rekrutacje do 41.St Mechanized Infantry Division.

Redaktor: Ile wynosi Twój majątek? Jak go osiągnąłeś? Który z pojazdów  jest Twoim ulubionym?
Siudmek: Mój aktualny majątek to 600k, na mój czas na serwerze jest on dość mały, ale jest to spowodowane przez częste wizyty w kasynie.

Redaktor: Co osiągnąłeś, grając na tym serwerze? Ile przegrałeś godzin na serwerze? Jesteś z siebie zadowolony?
Siudmek: Poznałem bardzo dużo wspaniałych ludzi, posiadam przegrane 1600h i jestem z siebie bardzo zadowolony.

Redaktor: To już koniec moich pytań, chciałbyś coś dodać oraz kogoś pozdrowić?
Siudmek: Tak, chce pozdrowić @PAWELOVSKI.gg, @lil_kasztan, @Dodo_v8, @Dwiso.

Redaktor: Pozdrawiam również, życzę Ci sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i w grze między innymi w dalszej przygodzie w San Andreas Road Assistance.

bCC5L8G.png

ZS1rE9C.jpg

Serdecznie dziękuje za przeczytanie wywiadu. Zapraszam do oceniania w komentarzu oraz reakcje! <3

lKYexv2.jpg

ULTdcvV.jpg

Edytowane przez KapitanKox(prawdziwy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AdekUchiha.UwU napisał:

Gdyby nie pracownicy z sara to pobocza by zalała fala gruzów

Jak najbardziej, i dziury w drogach by były . A co najgorsze gracze by rozjeżdżali starszych ludzi bez konsekwencji na pasach.

Edytowane przez KapitanKox(prawdziwy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin