Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Salony, Kupno jednego pojazdu raz na 48godz. Dobre to?


Marcelek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób przysłowiowo kampi czy po prostu czeka na swoje auto. Inni gracze wykorzystują dobroć ludzką, wykupują oni po kilka aut w salonie. Nie biorą oni tego dla siebie, biorą tylko aby zarobić. Przykładowo pojazd Zr 350 jest to pojazd na który czeka, kampi kilkanaście osób a są gracze co kupują auto w czasie poniżej jednej sekundy. Jak to możliwe??. Piszę te wiadomość ponieważ chcę znać wasze zdanie na temat tego aby Administracja rozważyła propozycje nad zakupem jednego auta raz na 48h. Wiele osób będzie mieć szanse na kupno auta w normalnej cenie a nie 120% ceny auta poza salonem. Wpływa to także na gospodarkę. Ja jestem osobą która nie gra pod zarobek na serwerze, tylko dla satysfakcji z gry. Poniżej załączam Nagrania z platformy YouTube i oczywiście pozdrawiam graczów @mlody_rytrzanin  oraz @Grubson1337 ;D 

 

 

 

 

Edytowane przez Desperant2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Desperant2010PL napisał:

gracze co kupują auto w czasie poniżej jednej sekundy. Jak to możliwe??. 

Podchodzisz do auta jakiegoś kierujesz na Kup Pojazd np salon doherty potem jedziesz np. DOWNTON stajesz obok auta i spamisz prawy przycisk myszy lub auto clicker ale chyba na mta nie działa więc to musi być coś lepszego.

Takie jest moje zdanie oraz tak mi się wydaje.

 

Na tak.

Edytowane przez Dream890
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani @Greyna.gg
już zna całą magię od A do Z.

Dużo osób mi pisze ze należy mi się ban?

Za co ban? Za zaniedbywanie snu?

Z tego co widzę nie łamie żadnego punktu regulaminu.

Nie używam oprogramowań, skryptów.

Jak dla mnie zbędne.

A gospodarka serwera na tym w żadnym stopniu nie ucierpi, ponieważ ilość pojazdów w dropie jest ograniczona, więc nie ma to różnicy czy 10 Zeterek kupię ja, czy inni gracze, jak i tak każdy sprzeda z profitem 30-40k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem (nie wiem czy jest to wykonalne nie jestem programistą czy kto to robi) fajnie by było zrobić stałą rotację aut w salonie. Aktualnie na serwie są 3 cygany i 5 salonów jeśli dobrze liczę. Łącznie 8 punktów do kupna aut może gdyby zrobić coś takiego że co 2 tygodnie w każdym salonie zmienia się rotacja. W tym tempie ten sam salon byłby wymieniany co 4 miesiące ( jeśli się nie walnełam). Do tego można było by dać jakiś timer respienia się np auto x kosztuje 100k respi się co 12h bazowo jeśli nikt po zrespieniu go nie kupi przed 24h to timer zmniejsza się do np 10 godzin po których zrespi się gdy zostanie kupione a jeśli będzie kupowane odrazu po respie po tych 12 godzinach timer się zwiększy i kolejne będzie nie po 12 godzinach a np 16 ale musiałby być jakiś ogranicznik np 72h żeby nie było sytuacji że wszystkie auta wychodzą w tydzień a salon się uzupełni za 4 miesiące musi być jakiś maksymalny timer na każdy wóz. Mam nadzieję że to co napisałam jest zrozumiałe, czytałam to ponownie i wydaje się sensowne. Czekam na komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mlody_rytrzanin napisał:

Pani @Greyna.gg
już zna całą magię od A do Z.

Dużo osób mi pisze ze należy mi się ban?

Za co ban? Za zaniedbywanie snu?

Z tego co widzę nie łamie żadnego punktu regulaminu.

Nie używam oprogramowań, skryptów.

Jak dla mnie zbędne.

A gospodarka serwera na tym w żadnym stopniu nie ucierpi, ponieważ ilość pojazdów w dropie jest ograniczona, więc nie ma to różnicy czy 10 Zeterek kupię ja, czy inni gracze, jak i tak każdy sprzeda z profitem 30-40k

Masz rację to bez różnicy kto to kupi różnica jest w tym ile tego będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej na dział propozycje, ale zdecydowanie tak, przydało by się coś w tym stylu

23 minuty temu, okrutnazlaipodla napisał:

Moim zdaniem (nie wiem czy jest to wykonalne nie jestem programistą czy kto to robi) fajnie by było zrobić stałą rotację aut w salonie. Aktualnie na serwie są 3 cygany i 5 salonów jeśli dobrze liczę. Łącznie 8 punktów do kupna aut może gdyby zrobić coś takiego że co 2 tygodnie w każdym salonie zmienia się rotacja. W tym tempie ten sam salon byłby wymieniany co 4 miesiące ( jeśli się nie walnełam). Do tego można było by dać jakiś timer respienia się np auto x kosztuje 100k respi się co 12h bazowo jeśli nikt po zrespieniu go nie kupi przed 24h to timer zmniejsza się do np 10 godzin po których zrespi się gdy zostanie kupione a jeśli będzie kupowane odrazu po respie po tych 12 godzinach timer się zwiększy i kolejne będzie nie po 12 godzinach a np 16 ale musiałby być jakiś ogranicznik np 72h żeby nie było sytuacji że wszystkie auta wychodzą w tydzień a salon się uzupełni za 4 miesiące musi być jakiś maksymalny timer na każdy wóz. Mam nadzieję że to co napisałam jest zrozumiałe, czytałam to ponownie i wydaje się sensowne. Czekam na komentarze

Jest coś takiego na pewno wykonalne, była nawet o coś podobnego na forum propozycja lecz chyba została odrzucona

 

Edit. 

Jednak jest do realizacji 

https://mta4life.pl/forums/topic/175897-serwer-dodanie-automatycznych-salonów/

Edytowane przez co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mlody_rytrzanin napisał:

Pani @Greyna.gg
już zna całą magię od A do Z.

Dużo osób mi pisze ze należy mi się ban?

Za co ban? Za zaniedbywanie snu?

Z tego co widzę nie łamie żadnego punktu regulaminu.

Nie używam oprogramowań, skryptów.

Jak dla mnie zbędne.

A gospodarka serwera na tym w żadnym stopniu nie ucierpi, ponieważ ilość pojazdów w dropie jest ograniczona, więc nie ma to różnicy czy 10 Zeterek kupię ja, czy inni gracze, jak i tak każdy sprzeda z profitem 30-40k

nikt cię nie oskarża o nic dążę do tego aby były limity bo potem ceny na giełdach są tragiczne bo jeżeli ktos kupi auto za przykładowo 160k a potem sprzedaje auto za 180-190k to trochę jest to nie korzystne dla gospodarki więc jeżeli nie masz nic do ukrycia to nie twierdz że ktoś cię oskarża ja mówie jak ja to widze   

Edytowane przez Desperant2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, co? napisał:

Bardziej na dział propozycje, ale zdecydowanie tak, przydało by się coś w tym stylu

Jest coś takiego na pewno wykonalne, była nawet o coś podobnego na forum propozycja lecz chyba została odrzucona

Nie mam działu propozycje mam za mało punktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, okrutnazlaipodla napisał:

Nie mam działu propozycje mam za mało punktów

dodałem również post na dział propozycji ale tam nie można się wypowiadać stąd tu ten post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Desperant2010PL napisał:

A gospodarka serwera na tym w żadnym stopniu nie ucierpi, ponieważ ilość pojazdów w dropie jest ograniczona, więc nie ma to różnicy czy 10 Zeterek kupię ja, czy inni gracze, jak i tak każdy sprzeda z profitem 30-40

przypomnę że nie każdy gra dla majątku są ludzie co grają dla satysfakcji jeżeli ty sprzedajesz z profitem 30-40k oznacza to że zawyżasz ceny z premedytacją salony są po to aby ceny się ustabilizowały a nie żeby majątek krojić na tym nie którzy biorą auta pod kolekcje wiec wiesz według mnie źle postępujesz tym tokiem myślenia a potem ludzie się dziwią czemu ceny są na giełdach po zawyżane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin