Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Salony, Kupno jednego pojazdu raz na 48godz. Dobre to?


Marcelek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć pewnie chciałeś kupić tą zrke pod handel moge dać sobie odciąć ręke, ale jako iż ci się nie udało rozpłakałeś się tutaj. Pamiętam jak miesiąc / dwa miesiące temu kupiłeś eleganta i sprzedałeś go odrazu z salonu za ponad 220 tysięcy więcej więc o czym my rozmawiamy. 

Pomysł zdecydowanie na NIE. 
 

Serdecznie nie pozdrawiam.

 

 

Słowem podsumowującym tę propozycje jest słowo hipokryzja.

Edytowane przez Tocza69
przemyślenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2020 o 17:23, Desperant2010PL napisał:

według mnie trzeba też dać innym szanse na kupno a nie być egoistą stąd pomysł na limity ten post jest po to aby znać wasze zdanie jak wy to widzicie 

No ta czemu ma zarabiać ktoś skoro ty możesz na tym zarobić hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na tak - uważam, że każdy powinien mieć szansę aby kupić pojazd w salonie i co więcej nawet nie zgadzam się z tym, że trzeba kampić w salonie aby taki samochód zakupić. Uważam, że jest to po prostu bez sensu w takich sytuacjach jak opisałeś wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tocza69 napisał:

Cześć pewnie chciałeś kupić tą zrke pod handel moge dać sobie odciąć ręke, ale jako iż ci się nie udało rozpłakałeś się tutaj. Pamiętam jak miesiąc / dwa miesiące temu kupiłeś eleganta i sprzedałeś go odrazu z salonu za ponad 220 tysięcy więcej więc o czym my rozmawiamy. 

Pomysł zdecydowanie na NIE. 
 

Serdecznie nie pozdrawiam.

 

 

Słowem podsumowującym tę propozycje jest słowo hipokryzja.

Bylo to z 5 miesiecy temu wtedy gralem pod piniądze i to byl mój caly majątek 150k reszty sie dorobilem na handlarce chodzi o limity dla kazdego a nie ze ja to wyjatek i kupilem 1 eleganta i 1 pojazd w tym salonie wiec o czym rozmawiamy data 28 sierpien a mamy grudzien wiec to nie dwa miesiace w dodatku kupilem go przypadkowo a i ogarnij sobie temat związany od tych salonów a nie wyjmujesz posty za czasów dinozaurów 

5 miesiecy to szmat czasu na serwerze wiele rzeczy sie pozmienialo

A co do zr 350 to posiadam owy pojazd od jakos 48h z nawet niskim id ;) 

Edytowane przez Desperant2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2020 o 19:19, Tocza69 napisał:

Cześć pewnie chciałeś kupić tą zrke pod handel moge dać sobie odciąć ręke, ale jako iż ci się nie udało rozpłakałeś się tutaj.

Zr 350 kampilem dla @supermaciek2010PL ja wykampilem sobie bulleta po czym go nie sprzedalem tylko mam go dla siebie mozesz w bazie zobaczyc wiec nie wiem o co mnie oskarżasz jak pisalem nie gram dla majątku już a chce po prostu dać innym szanse na kupno pojazdu w normalnej cenie a nawet prosto z salonu 

Wiadomo ze osobą zarabiającym na salonach się nie spodoba taka propozycja ;) 

Edytowane przez Desperant2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak. Wkońcu ktoś pomyślał, jestem przekonany, że wkońcu zakończyło by się sprzedawanie aut po 20-50-100k drożej, przez co  na dzień dzisiejszy w porównaniu do tamtego roku ceny większości aut klasy drogiej i premium wzrosły o 10-20%, a ceny salonowe jakoś drametrialnie nie wzrosły (chyba że taki zion to tak, ale reszta na pewno nie aż tak drastycznie jak ma to miejsce na gieldzie). Ja osobiście zmienił bym rówież wolny rynek na giełdzie od 250k, ponieważ niektórzy gracze kupują pojazd za moim zdaniem normalną adekwatną cene a potem próbóją znaleźc ceja który kupi po grubo zawyżonej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Desperant2010PL nie myl mie z szybkimmackiem, 

Ten pomysl jest super bo jak ktos robi projekty (duzo graczy)  bo skads sie musialy wziac 2.2 auta , to nie przeplacaja po 30-100k, niz salonowa, to jest jakbyscie kupili auto w salonie i chcieli je sprzedac drozej, a jest wrecz przeciwnie, w rzeczywistosci auta takie sa wystawione troche taniej, a co do kampienia, to jest bez sensu bo zalozmy jest gracz ktory marzy o takim samochodzie, chce go kupic z satysfakcji i zrobic w salonie, i wtedy przychodza tacy kamperzy, ktorzy kupia w salonie wystawia za 20-150k wiecej i zadowoleni bo hajs. a gospodarka sie rujnuje, bo taki gracz da te 190k, bedzie chcial sprzedac za 210 np, i ten ktory da 210  bedzie chcial 220 itd. jest to wrecz smieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz Grubson1337 został/a zbanowany/a przez Iguana, powód: Omijanie systemu antyafk. ( perm )

nie dość że bot to jeszcze auto clicker jak można siedzieć w zr-ce prawie 2 godz po zakupie nie ruszając się kocham ten świat a tak mnie hejtowal o tych limitach a nawet wyzywany bylem. Ah te wypieranie się że chlop gra czysto może się wypowiesz @Grubson1337 jak to jest

@Tocza69 a mówileś że mam ból du*y ze zr nie kupilem a tu taka niespodzianka 

Edytowane przez Desperant2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtarzam to nie NAKAZ róbcie co chcecie jest to tylko moja propozycja nie chce spamu pod moimi postami ludzie proszę was

@sqah nie jestem śmieszny to propozycja nie moje ZALECENIE sam kupiłeś 8 aut a się sapiesz do mnie xdd i kto tu jest kidem tu się możesz wypowiadać

https://imgur.com/CcYqOlx

Edytowane przez Desperant2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Desperant2010PL napisał:

Jeszcze raz powtarzam to nie NAKAZ róbcie co chcecie jest to tylko moja propozycja nie chce spamu pod moimi postami ludzie proszę was

@sqah nie jestem śmieszny to propozycja nie moje ZALECENIE sam kupiłeś 8 aut a się sapiesz do mnie xdd i kto tu jest kidem tu się możesz wypowiadać

https://imgur.com/CcYqOlx

Ale co ty sie tak spinasz XD chodzi mi o to że sam wychodzisz z taką inicjatywa, z tego co wiem to już ktoś pisał ci coś przedemna to czemu tylko do mnie problem, nie wiem czy tobie serio potrzebne jest robienie afery? Poza tym czemu jak ma to być propozycja to piszesz tutaj a nie w dziale do tego przeznaczonym? Sam piszesz, ze nie grasz pod zarobek, hm ciekawe kto kampi na 3 sultany w ciagu 24h po czym natychmiastowo wystawia je na forum, ten twoj super pomysl wedlug mnie rownie jest zbedny, chodzi mi tez o to, ze masz problem do osob, ktore sa w salonie tylko aby zarobic, a sam sellasz od razu wykupiony przez ciebie pojazdy, tyle ode mnie bo jeszcze macki zaatakuja

Edytowane przez sqah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, sqah napisał:

Ale co ty sie tak spinasz XD chodzi mi o to że sam wychodzisz z taką inicjatywa, z tego co wiem to już ktoś pisał ci coś przedemna to czemu tylko do mnie problem, nie wiem czy tobie serio potrzebne jest robienie afery? Poza tym czemu jak ma to być propozycja to piszesz tutaj a nie w dziale do tego przeznaczonym? Sam piszesz, ze nie grasz pod zarobek, hm ciekawe kto kampi na 3 sultany w ciagu 24h po czym natychmiastowo wystawia je na forum, ten twoj super pomysl wedlug mnie rownie jest zbedny, chodzi mi tez o to, ze masz problem do osob, ktore sa w salonie tylko aby zarobic, a sam sellasz od razu wykupiony przez ciebie pojazdy, tyle ode mnie bo jeszcze macki zaatakuja

żyjesz w błędzie mój drogi ;D  

P.S 2 Sultany nie 3 masz słabego informatora 

Nie robie afery TO NIE NAKAZ tylko tu możesz się wypowiedzieć na temat propozycji mojej na dziale nie mam problemu tylko ty robisz problem na priv-e prowokujesz byq maćki nie zaatakują ponieważ gdy się dotknie kupe to ona długo śmierdzi 

P.SS Jest w dziale propozycji sam mi link wysłałeś na priv jeszcze raz ss niżej xddd a tutaj się wypowiadasz bo dział propozycji nie jest do tego ;) 

https://imgur.com/CcYqOlx 

Edytowane przez Desperant2010PL
błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin