Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

★ Świąteczny Konkurs o 10.000 PLN! ★


FragusS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, FragusS napisał:

4Life MTA


Ho ho ho! 

Ja jestem @FragusS i przychodzę dziś do was z konkursem świątecznym, w którym do wygrania jest 10.000 PLN. 

Zanim jednak przejdziemy do konkursu, chciałbym wam życzyć Wesołych, spokojnych, radosnych oraz zdrowych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodzinnym. 

No to czas aby przejść do meritum tego tematu czyli do konkursu, który polega na tym, że aby wziąć udział musicie spełnić kilka prostych warunków, które znajdziecie niżej. Konkurs trwa do 23.12.2020 natomiast dnia 24.12.2020 czyli w wigilię wylosuje jedną osobę za pomocą random.org, która wygra główną nagrodę czyli 10.000 PLN. 

 

 

Warunki wzięcia udziału w konkursie:

★ Zostaw 4Love jako reakcję do tego tematu. (obowiązkowo)

★ Zaobserwuj mój profil - ponieważ to własnie tam znajdą się wyniki. (obowiązkowo)

★ Napisz komentarz ''Wesołych Świąt'' oraz oznacz dwóch znajomych. (obowiązkowo)

 

 

Piękny Szablon Kartki świąteczne Z Elegancką Wstążką Jako Choinki | Darmowy  Wektor

 

 

Wesołych Świąt @BesteR:D@Bartekv12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin