Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na K3rtoz, Rother oraz Broszko - oskarżony przez Yuki*


yuki_sheesh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @K3rtoz @Rother @Broszko
[2020-12-14 14:34:45] [Output] : >> K3rtoz [230]: Kto zarządzał akcją?
[2020-12-14 14:35:04] [Output] : << K3rtoz [230]: uznajmy że nasza trójka
Data i godzina zdarzenia: 14/12/2020 14.00+
Pełen opis sytuacji: Witam, wnoszę skargę na trójkę funkcjonariuszy. Powodem pisania skargi jest niedopełnienie czynności służbowych. Dziś po godzinie 14 wraz z graczem @xYachu. zwiedzaliśmy miasto San Fierro wracając z udanego grilla. Na dzielnicy Dohery zaraz obok Foster Valley zdarzyła się nieprzyjemna sytuacja. Radiowóz przede mną zahamował, przez co ja jadąc niewiarygodnie szybkim waltonem, nie zdążyłem wyhamować. Skutkiem tego była stłuczka z nieoznakowanym radiowozem marki Merit. Niefortunnie dla mnie, obok nas jechał nieoznakowany Sultan policyjny. Po tym, wyszli z radiowozu i przez wpis xYachu nakazali nam wyjść. Mój serdeczny kolega wyszedł z pojazdu, a ja zacząłem ucieczkę. Niestety nie trwała ona długo, ponieważ już na samym momencie miałem przebite 2 opony (lecz nie wiemy w jaki sposób, ponieważ chwilę później funkcjonariusz K3rtoz postawił kolczatkę pod moim pojazdem, lecz jest też możliwość, iż zostały mi przebite z karabinów maszynowych), po jakiś 2/3 sekundach zostałem zabity przez jakiegoś z funkcjonariusza. Po tym xYachu trafił do więzienia na 30 minut, a mnie odpuścili, lecz w tym momencie wchodzi drugi powód mojej skargi - nie dopilnowanie czynności służbowych. Mój pojazd, którym próbowałem uciekać, zanim przybyłem z powrotem po niego, był już zaparkowany na parkingu policyjnym, z kwitkiem "500PLN - Pojazd porzucony". Funkcjonariusze nie dopilnowali mojego waltona.  


[2020-12-14 14:42:06] [Output] : >> K3rtoz [230]: Nie mam pojęcia jak trafił na pp, ale chyba dobrze się nim nie zajeliście
[2020-12-14 14:42:33] [Output] : >> K3rtoz [230]: Ale skoro już do mnie strzellaliście i rozpoczeliście jako tako akcje, no to wypadało by ją
[2020-12-14 14:42:36] [Output] : >> K3rtoz [230]: dopilnować ;v

 

 
W tym też momencie, dowiaduje się, iż nie byłem poszukiwany

[2020-12-14 14:43:12] [Output] : << K3rtoz [230]: Tak naprawde jakbyś nie próbował uciec tylko się poddał to byśmy cie puścili.

Oraz, że nie dopilnowali mojego pojazdu

[2020-12-14 14:44:19] [Output] : << K3rtoz [230]: To ma do tego że twój pojazd jak i ciebie zostawiliśmy w spokoju tak czy siak.

Następnie, wyjaśniłem informację o tym, że jednak zaczęli za moim pojazdem w jakiś sposób czynności

[2020-12-14 14:45:07] [Output] : >> K3rtoz [230]: Zatrzymaliście mnie, zacząłem ucieczkę, zabiliście mnie i pojazd zostawiliscie, zeby zabralo
[2020-12-14 14:45:15] [Output] : >> K3rtoz [230]: na pp za 500

Następnie dowiedziałem się, iż nawet nie zostali poinformowani przez zabójcę o mojej śmierci

[2020-12-14 14:45:29] [Output] : << K3rtoz [230]: naprawde? zostałeś zabity?
[2020-12-14 14:45:43] [Output] : << K3rtoz [230]: pojazd jak i ciebie chcieliśmy zostawić.

Wspominają o tym, że chcieli mnie zostawić oraz o tym, że wiedzieli, że ktoś mnie zabił. Mimo tego zostawili mój pojazd

[2020-12-14 14:48:44] [Output] : << K3rtoz [230]: tak, dostałem potwierdzenie że tak było.
 
Pytając dlaczego oskarżeni wydali ogień było tłumaczenie:

[2020-12-14 14:49:46] [Output] : << K3rtoz [230]: Niezastosowanie się do naszych poleceń, uznaliśmy to za próbe ucieczki.


Przechodząc do pierwszego i zarazem chyba najważniejszego powodu pisania skargi, jest subiektywnie źle wydana zgoda na ostrzał. Taka prawda, że ja nawet wpisu nie miałem, pościg nawet 3 sekund nie trwał, a chyba za próbę ucieczki nie strzelają jak w 39'.

Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Moja śmierć w pojeździe

CAz6h2F.png

Walton pp
I1Njh2e.png

 

Skarga w moim mniemaniu jest słuszna, więc sugeruję odpuścić dawanie sobie zbędnych reakcji, gdyż i tak one nic nie wniosą, a mnie to nie rusza.

 Ja, Yuki* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się bo widać w większości w tej skardze moją osobę.
Zaczęło się od standardowego poszukiwania osób, kilka razy mijaliśmy waszą dwójkę aż do momentu zderzenia z nami, kiedy nastąpiło zderzenie z nami to was wywaliło na dach, postanowiliśmy was zablokować i zatrzymać, w momencie kiedy odwróciliście się na koła próbowaliście uciec lecz xYachu wysiadł z pojazdu i został zatrzymany a ty postanowiłeś uciec z naszej blokady. Fakt faktem został oddany do ciebie ostrzał przez kilku funkcjonariuszy, wiem że zostały ci przebite ale nie miałem bladego pojęcia że zostałeś zabity tak jak inni, gdybyśmy wiedzieli to oczywiście dopilnowaliśmy by pojazd poszedł do przecho. Jednak został tak porzucony i jak widać ktoś z SARA ci odholował. W ramach rekompensaty jestem w stanie zapłacić odszkodowanie za ten pojazd. Gdybyś normalnie się też poddał to by była przeprowadzona tylko rytunowa kontrola sprawdzenia twojej osoby i został byś wypuszczony jak sam ci opisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam, Detective I Broszko z San Andreas Police Department. Przedstawię całą sytuacje od mojej strony. Cała akcja rozpoczęła się gdy ja wraz z innymi osobami z dywizji zorganizowaliśmy łapanki na którą pojawiły się dość dużo officerów. Po zgromadzeniu wszystkich osób wyjechaliśmy z HQ w celu szukania osób. Po kilkunastu minutach jeden officer powiedział, że osoba o nicku: xYachu. posiada wpisy.Kierowcą był osoba wnosząca skargę. Kiedy zaczęliśmy poszukiwania osoba jechała za mną i wtedy ja zahamowałem, a pojazd dachował. Powiedziałem na kanale, że mam ich a jednostki, które były za mną podjechały i przystąpiliśmy do zatrzymania. Po wyjściu gracza xYachu. z pojazd jeden z officerów zakuł go, a wtedy gracz Yuki* wyszedł z auta i użył komendy /op po czym zaczął uciekać pojazdem. Po chwili zobaczyłem, że zaczął się ostrzał w stronę pojazdu i wtedy też dołączyłem się do niego. Po oddaniu ostrzału powiedziałem, że odjechał a auto jechało cały czas oraz blip był na mini-mapce. Wtedy zajęliśmy się graczem xYachu. po czym zakończyliśmy działania jechaliśmy dalej. Jako, że zostałeś zabity i dałeś nam dowody to dlaczego od razu nie napisałeś do nas, że zostałeś zabity? my jako SAPD widzieliśmy jak jedziesz dalej oraz twój blip. Nikt na kanale nawet nie wiedział, że zabiliśmy Cię. Druga sprawa gdybyś normalnie dał się zatrzymać to byśmy Cię wypuścili bo byłeś czysty ale ty wolałeś uciekać.  Z mojej strony mogę powiedzieć, że przepraszam Cię i jestem wstanie zwrócić pieniądze za wyjęcie pojazdu+ drobna kwota pieniężna za zabicie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Detective II Rother się kłania

Na samym początku chciałbym wspomnieć o waszej brawurowej jeździe oraz wielokrotnym taranie w moją czy też innych oficerów stronę. Pewnie spytasz gdzie? Bo przecież jesteście stróżami prawa którzy gardzą brawurową jazdą oraz odwalaniem. Skrzyżowanie Easter Bay Airport/Foster Volley gdzie nawet nie chcieliście zahamować tylko z całym impetem zostałem staranowany. Następnie, doszło do celowego taranu radiowozu marki merit na górce w strone mechanika dolnego SF. Radiowóz był widoczny, a ty nie zachowując ostrożności oraz jakichkolwiek starań by wyhamować brawurowo staranowałeś radiowóz, gdzie już wtedy został na Ciebie nadany przywilej użycia stopnia siły bezpośredniej. Jeżeli dalej nie rozumiesz, utrudniałeś nam wykonywanie czynności służbowych, taranując nas oraz starając się o pościg. 

Gdy po nieudanym "zachęceniu" oficerów do pościgu dachowaliście, wysiadając zdążyliśmy zakuć xYachu., lecz wówczas waszego pokazu RP ty Yuki* zdążyłeś napisać komendę /op i odjechać potrącając funkcjonariusza stojącego naprzeciwko twojego auta. Gdy już odjeżdżałeś, kilka funkcjonariuszy wykonało strzały w Was, lecz nikt nie poinformował o zabiciu Ciebie. Po sprawdzeniu logów zostałeś zabity przez detektywa Broszko. 

Gdy już uciekłeś nie wiem dlaczego, nikt nie ruszył za tobą w pościg do tego się przyznaje bez bicia. Ja razem z moimi pomocnikami odstawiałem xYachu. do radiowozu oraz bodajże detektyw Broszko go podliczał. Jeżeli wyrazisz ochotę na rozejm, jestem w stanie przelać równowartość 1500PLN za opłacenie mandatu oraz zmarnowany czas, oraz kwotę 3000PLN za zniszczenie opon (uwzględniając opony wzmacniane) ze swojej kieszeni. 

Co do dowódcy akcji, jest nim każdy kto aktualnie był z dywizji Investigative Staff (IS), ponieważ byliśmy podczas działań poszukiwawczych osób ze wpisami. Jako oficer który posiadał najwyższy stopień z IS, jestem w stanie przyjąć winę na siebie, pieniężną czy też kare wewnątrz frakcji

Pozdrawiam, Detectiv II Rother

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, K3rtoz napisał:

ale nie miałem bladego pojęcia że zostałeś zabity tak jak inni,

Lecz, po tym, jak napisałem Ci o tym, że zostałem zabity i krótkiej rozmowie, odpisałeś :
[2020-12-14 14:48:44] [Output] : << K3rtoz [230]: tak, dostałem potwierdzenie że tak było.


 

21 minut temu, Rother napisał:

nieudanym "zachęceniu" oficerów do pościgu

 

21 minut temu, Broszko napisał:

wraz z innymi osobami z dywizji zorganizowaliśmy łapanki


To wkońcu pościg czy łapanka?



 

 

21 minut temu, Rother napisał:

a ty nie zachowując ostrożności oraz jakichkolwiek starań by wyhamować brawurowo staranowałeś radiowóz, gdzie już wtedy został na Ciebie nadany przywilej użycia stopnia siły bezpośredniej.

Ehm, było to zatrzymanie, jak wiadomo, jest to wzniesienie, więc nie spodziewałem się tam hamowania, a co bardziej, bez celu.


 

 

21 minut temu, Rother napisał:

potrącając funkcjonariusza stojącego naprzeciwko twojego auta.

Nie było potrącenia, dodatkowo nikt tam nie stał, gdyż wtedy był by to ogień krzyżowy.





EDIT:
Poza tym, skoro "potrąciłem kogoś", dlaczego oskarżony nie ujął tego w powodzie dlaczego otworzyliście ogień?
[2020-12-14 14:49:46] [Output] : << K3rtoz [230]: Niezastosowanie się do naszych poleceń, uznaliśmy to za próbe ucieczki.

Edytowane przez Yuki*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, c0veR napisał:

Chciałbym się dowiedzieć, kto zaczął ostrzał.

Nie jestem w stanie tego stwierdzić, gdyż było ponad 10 osób w jednym momencie, na swoja obrone moge dodać jedynie to, ze oddalem strzaly jako ostatni gdy widzialem jednego z oficerów leżących na drodze co świadczy o potrąceniu.

@Yuki* co do twoich wypowiedzi, była to łapanka która miała na celu uchwycenie gracza @xYachu., a wy jako osoby które utrudniaja nam rozgrywke staraliscie za wszelka cene zmusić nas do pościgu za wami. Każdy wie z jakim zamiarem gracie tutaj i jaki jest Was cel utrudniania nam rozgrywki. Twoje tlumaczenie sie, ze funkcjonariusz zahamowal gwałtownie swiadczy o twojej winie z powodu braku zachowania ostroznosci jak i bezpiecznego dystansu miedzy uczestnikami ruchu baa nawet moge sie zalozyc ze nie miales na celu nawet odrobine zwolnic gdy widziales zblizajacy sie radiowoz, bo przeciez denerwowanie SAPD jest tak zabawne i fajne, ze sobie nikt nie odpuści, sam wiesz jak wygladala sprawa z kinderkami ktorzy za wszelka cene utrudniali nam sluzbe, a teraz ty dolaczyles do jednych z nich. 

Jeszcze raz wspomnę, zadnej informacji odnosnie zabicia twojej osoby nie dostalem i jest to wina raczej osoby ktora udolnie zabiła ciebie, a sam ostrzal został użyty nie bez przyczyny.

Jak pisalem wyzej jestem w stanie ponieść koszty wynagradzajace zniszczenia oraz wyjecia pojazd z pp o lacznej sumie 4.5k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rother napisał:

Każdy wie z jakim zamiarem gracie tutaj i jaki jest Was cel utrudniania nam rozgrywki.

xd?
 

3 minuty temu, Rother napisał:

Twoje tlumaczenie sie, ze funkcjonariusz zahamowal gwałtownie swiadczy o twojej winie z powodu braku zachowania ostroznosci

walton - najwolniejsze auto na serwerze, tak o se poszło na dach. Pamiętaj, że walton to nie radiowóz, on nie hamuje tak szybko

Co do ostrzału, jakoś jak pytałem na serwerze, to K3rtoz nie napisał tego ważnego czynnika o potrąceniu, dlaczego? Bo go nie było. Sami wiecie, że nie musicie mieć nagrania, więc możecie sobie coś dodać ;>


 

Edytowane przez Yuki*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yuki* słuchaj ja nawet nie chce sie kłócić co bylo, a co nie. Wychodzę z ręka, aby rozwiązać spór, przelać pieniądze w celu rekompensaty za czyny. Jeżeli bronisz się, ze potracenia nie było, okej, a celowy taran o ktorym ani razu nie wspomniałeś? A po twoim dachowaniu jeżeli było przypadkowe, dlaczego nie napisales sory czy cos w tym stylu, a odrazu polecialem z flooodem "XD" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rother napisał:

@Yuki* słuchaj ja nawet nie chce sie kłócić co bylo, a co nie. Wychodzę z ręka, aby rozwiązać spór, przelać pieniądze w celu rekompensaty za czyny. Jeżeli bronisz się, ze potracenia nie było, okej, a celowy taran o ktorym ani razu nie wspomniałeś? A po twoim dachowaniu jeżeli było przypadkowe, dlaczego nie napisales sory czy cos w tym stylu, a odrazu polecialem z flooodem "XD" 

Uno, nie gadaj głupot

Duo, Jaki flood?
[2020-12-14 14:12:26] [Output] : Yuki* [351]: oj
[2020-12-14 14:12:27] [Output] : G> Kaktusik (490): fiu fiu
[2020-12-14 14:12:28] [Output] : Yuki* [351]: co pan
[2020-12-14 14:12:31] [Output] : Broszko [387]:  SAN ANDREAS POLICE DEPARTMENT, ON THE GROUND, NOW!
[2020-12-14 14:12:32] [Output] : KajVis [136]: Police get on the ground and do not make any sudden movemants! (( /umieram2 ))
[2020-12-14 14:12:32] [Output] : GO> ||DonKasjo|| (98): moto FCR900
[2020-12-14 14:12:33] [Output] : sznapo. [405]: SAN ANDREAS POLICE DEPARTMENT GET ON THE GROUND RIGHT NOW!
[2020-12-14 14:12:34] [Output] : bobekpatryk [404]: SAN ANDREAS POLICE DEPARTMENT, ON THE GROUND NOW! ((/umieram2))
[2020-12-14 14:12:37] [Output] : Yuki* [351]: wtf
[2020-12-14 14:12:38] [Output] : GO> Arsik* (345): (。◕‿‿◕。) SELL Banshee 2.0 ELE FT bez UPÓW i Nitra, EUROS 2.2 PFT LIMONY BRAKI: ABS,ATRAPA,BAK BENY,SZYBY,NITRO (。◕‿‿◕。)
[2020-12-14 14:12:40] [Output] : Yuki* [351]: opony
[2020-12-14 14:12:41] [Output] : Yuki* [351]: poszly
[2020-12-14 14:12:42] [Output] : Yuki* [351]: co ty

Tres, Zastanów się co piszesz i poprzyj to logicznymi dowodami XD

Edytowane przez Yuki*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer I z tej strony,

mimo, że skarga mnie nie dotyczy, pozwolę sobie dodać, że około 2 minuty przed Waszym zatrzymaniem, dmowałeś mnie Foster Valley, gdy prowadziłem interakcje z innym graczem. I nie nazwałbym tego zwykłym potrąceniem, ponieważ potrąciłeś mnie przynajmniej z 3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Banzaj. napisał:

Witam, Police Officer I z tej strony,

mimo, że skarga mnie nie dotyczy, pozwolę sobie dodać, że około 2 minuty przed Waszym zatrzymaniem, dmowałeś mnie Foster Valley, gdy prowadziłem interakcje z innym graczem. I nie nazwałbym tego zwykłym potrąceniem, ponieważ potrąciłeś mnie przynajmniej z 3 razy.

Czy coś to wnosi do skargi, która jest za coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin