Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożeganko czas na mnie ;D


Marcelek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż przychodzi na mnie pora, jak na każdego dzień 21.12.2020 jest moim ostatnim dniem na serwerze 4Life. Skąd przerwa? Przerwę robię ponieważ wchodzę w życie dorosłe niedługo kończę 18 lat chciałbym zdać prawo jazdy ja pierwszym razem ;D , ale do tego trzeba przysiąść. Brak już powoli chęci spędziłem z wami ponad 900godz.naprawde dużo czasu. To jest głównym powodem mojej przerwy. Powrót będzie jak po ogarniam wszystko, czas to pokaże ale na pewno będzie powrót. Oczywiście będę wbijać od czasu do czasu w wolnej chwili, ale to już nie będzie granie długie. Pościg oczywiście będzie od czasu do czasu ;)

Pragnę podziękować:  

@wolnymaciek2010PL z tobą dziki mam najwięcej wspomnień pościgi udane każde razem kontakt na Fb mamy więc pisz ;) 

@maciek2010PL to to jesteś moim idolem praktycznie, pokazałeś swoją klase :) 

@supermaciek2010PL nocne granie i pogadaniki na dsc, ty to handlarzyna ;) 

@jaj00r2010PL wspólne kampinie na Bulleta wyszło na to że na zmianę braliśmy ;D 

@Maks55813v2 pilnuj mojej Banshee i organizacji bo jesteście wspaniali <3

@sqah spina była ale wyszedłeś na spoko mordę nie zmieniaj się 

@mlody_rytrzanin podniosłeś wysoko poprzeczkę na salonach, a ja lubię wyzwania :) 

@Kubula wiele się nauczyłem po zabraniu prawka na tydzień ;D 

@Ciastkowy* naprawdę według mnie pasujesz do roli Supporta, wspólna organizacja  ;)

@stampeusz dzięki za Banshee to był desperacki zakup :)  

@izean wspólna organizacja razem dm <3 

@Razlov spoko morda jesteś nie zmieniaj się 

@Draveq jeden z najlepszych taxówkarzy lubiłeś mnie wozić po SA ;) 

@theMONS7ER 3maj się wspólna org ziomuś jeden z najlepszych :) 

@Patrys. na salonach się poznaliśmy mordo ty moja :)

@Moskva. mordziaty  morda fest z ciebie ;D 

@dalidek i @.Adi dzięki za szanse w organizacji <3 

@Nemezis16 ach te prezenty ;D 

Oczywiście dziękuje całym SAPD za wszystkie moje pościgi, SARA za te moje auta na Parkingu policyjnym, SAMD za te akcje RP, SAFD za gaszenie pożarów ;D oraz TSA za mile spędzony czas w taxówce. Pragę podziękować całej Administracji za naprawdę miły czas na serwerze ;)   Jeżeli o kimś zapominałem przepraszam <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin