Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Yosemite (szósty na serwerze):


Dementor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

280k maksymalnie ode mnie, a jak nie to nie muszę wcale tego kupywać. I nie wspominaj o mnie proszę, ponieważ sobie tego nie życzę. 

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

280k maksymalnie ode mnie, a jak nie to nie muszę wcale tego kupywać. I nie wspominaj o mnie proszę, ponieważ sobie tego nie życzę.


To nie koncert życzeń, drogi @Ciastkowy*. Pokazałeś zainteresowanie więc chyba jest to logiczne, że muszę dopytywać wielkiego pana o tym co ma na myśli? 300000 to jest ultimatum. Czy ktoś podbija? Skoro mowa o życzeniach, to ja życzę sobie aby nie składali tutaj oferty osoby, które są z zawodu 'handlarzami', 'kombinatorami' oraz 'dylemaciarzami' lub tych co nie mają pieniędzy na zakup pojazdu tak jak na przykład @k0niex. Dziękuję za uwagę, czekam na następne oferty. Jeszcze jedno. Dumę schowaj do kieszeni. Take it or leave it.

Edytowane przez Dementor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dementor napisał:

Skoro mowa o życzeniach, to ja życzę sobie aby nie składali tutaj oferty osoby, które są z zawodu 'handlarzami'

Co do tego, to w takim razie @Moskva.2010PL też nie może składać swojej oferty, ponieważ jest handlarzem :P 

W takim razie wycofuje swoją ofertę 280k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Ciastkowy* napisał:

Co do tego, to w takim razie @Moskva.2010PL też nie może składać swojej oferty, ponieważ jest handlarzem :P 

W takim razie wycofuje swoją ofertę 280k.

Może nim jest - może nim nie jest - ale on chociaż ma jakieś zasady a nie to co ty, @Ciastkowy*. Chodzi mi o stereotypowych handlarzy, którzy kombinują jak tylko da się.

Edytowane przez Dementor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Ciastkowy* napisał:

Co do tego, to w takim razie @Moskva.2010PL też nie może składać swojej oferty, ponieważ jest handlarzem :P 

W takim razie wycofuje swoją ofertę 280k.

Odnośnie tego, zastanawiam się czy czasami nie bez powodu nie raczyłeś zacytować pozostałe określenia. Nie wyrywaj teksty bez kontekstu bo wiadomo po co takie coś robi się, @Ciastkowy*.

Edytowane przez Dementor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Daje 300 po sell lub wymiana z dopłatą z mojej strony


Cash only, @*bandam*. Czy ktoś będzie chciał podbić tę ofertę? @Cake_, @Ciastkowy*@Ciastkowy*, tylko nie zaczynaj znowu bo widzę, że oglądasz temat ciągle więc coś jest na rzeczy, panie niepewny.

Edytowane przez Dementor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin