Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dużo aut d-_-b


RiCo1212
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Auta wystawiam tylko i wyłącznie w celu oszacowania mojego majątku oraz wartości poszczególnych samochodów. Nie wydaje mi się, że którekolwiek sprzedam.

Wszelkie oferty w wiadomości prywatnej na forum bądź w grze będą ignorowane. Jest post, więc proszę pisać pod postem.

Interesują mnie tylko oferty w gotówce

 

Model: Jester
ID: 3849
Pojemność silnika: 2.2 
Przebieg pojazdu: 10k
Dodatki: spoiler (1158), stereo, felgi (1073), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (Sup Mk4), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb 20%, LPG 75, klucz
Cena: Oferty
Coś od siebie: Fajna fura na całkiem niskim id. Lampy- niebieski (ciemny)
SS’y: 

Spoiler

40YvfOx.png1ISBD1o.pngNuibpsO.png

Model: Euros
ID: 13855
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 13k
Dodatki: stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( Z32 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb 80%, LPG 75, klucz 
Cena: Oferty
Coś od siebie: Super wuz. Lampy- Carrot
SS’y: 

Spoiler

6Gpttzc.png ejx4FLN.pngyn1vTYO.png

Model: Flash
ID: 25222
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 10k
Dodatki: spoiler (1050), felgi (1077), wydech (1046), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( Pulsar ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 50
Cena: Oferty
Coś od siebie: Super Fasolka, bardzo fajnie się prowadzi. Lampy- Złociste
SS’y: 

Spoiler

dL4GrPH.png6fwMijJ.pngt30YWyo.png

Model: Faggio
ID: 29659
Pojemność silnika: 1.6 
Przebieg pojazdu: 44k
Dodatki: ¯\_(ツ)_/¯
Cena: Oferty
Coś od siebie:B)
SS’y: 

Spoiler

K5ySaeg.png

Model: Blista Compact
ID: 32801
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 2k
Dodatki: felgi (1073), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( CRX ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb
Cena: Oferty
Coś od siebie: Super wuz, zaskakująco dobrze się prowadzi, można uprawiać roman B). Ma tam jakieś szyby ale już zapomniałem jakie montowałem albo 60% albo 80%. Lampy- Herbaciane
SS’y: 

Spoiler

QCacChs.png1yX2fJA.pngAQ3wHn8.png

Model: Zr-350
ID: 37596
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 26k
Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1073), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (FD RX7), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, Bak 90, klucz
Cena: Oferty
Coś od siebie: Słabo się prowadzi, ale za to jak wygląda :OOO. Lampy- Czekoladowe
SS’y: 

Spoiler

XQL0Cff.png4q4ydbH.png 9iAF3Ju.png

Model: Stanier
ID: 40156
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 7k
Dodatki: atrapa nitro (1009), felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (Kamil1 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 75, Bak 90, klucz
Cena: Oferty
Coś od siebie: Prawdziwa maszyna dla wojowników ronda, posiada świetną rejestracje i lampy nie dostępne dla takich z pierwszej łapanki- Morskie
SS’y: 

Spoiler

io0qbFH.png JXdT6RR.png 0HMi7LD.png

 

Model: Admiral
ID: 43362
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 13k
Dodatki: stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (W1 BAYO ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 75, klucz
Cena: Oferty
Coś od siebie: Super wóz, którym nie da sie jeździć nisko bez podmianki :(. Bardzo dobrze się prowadzi. Lampy- Czekoladowe
SS’y: 

Spoiler

rN7g7wQ.png mTg9PZd.png ML82v3v.png

Model: Comet
ID: 45656
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 27k
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (911 964), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 75, NITRO, klucz
Cena: Oferty
Coś od siebie: Mój ukochany wuz, pewnie trochę osób go kojarzy. Kupiony z salonu przeze mnie, zrobiłem w nim wszystko od zera. Może jechać szybko bo ma instalacje Nitro B). Lampy- Carrot
SS’y: 

Spoiler

LqWQYvt.png glFJOug.png uLVJgTw.png

Model: Super GT
ID: 49696
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 8k
Dodatki: felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( Bubr ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości
Cena: Oferty 
Coś od siebie: Bardzo dobrze skręcający Bubr, o dziwo lepiej się prowadzi na śniegu. Nie jeden Roman byłby zachwycony osiągami tego auta. Lampy- Kawowe
SS’y: 

Spoiler

0YBVdam.png paol7Xm.png Eur33Ic.png

Model: Elegy
ID: 50927
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 21k
Dodatki: spoiler (1146), atrapa nitro (1009), felgi (1078), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( BNR 34 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 75, przyciemnienie szyb 80%, klucz
Cena: Oferty
Coś od siebie: Przez niektórych zwane g*wnoelegy jest również powozem wojowników ronda, szczególnie w obecnych zimowych warunkach, Ma chyba też bak 90 ale nie jestem pewien i nie chce mi się tego sprawdzać. Lampy- Lagunowe
SS’y: 

Spoiler

Brfful5.png LcVFXmJ.png p475qMA.png

Model: Walton
ID: 53917 
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: cygan
Dodatki: ¯\_(ツ)_/¯
Cena: ¯\_(ツ)_/¯
Coś od siebie: Wyściguwa
SS’y: 

Spoiler

maxresdefault.jpg

Model: Manana
ID: 65369
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: cygan
Dodatki: hydraulika, felgi (1078), wydech (1020), kolor felg (███)
Cena: Oferty
Coś od siebie: Wuz kaskadera
SS’y: 

Spoiler

sl7H7mM.png

Model: Elegant
ID: 69089
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 1k
Dodatki: felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (Chlopaki), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb 60%
Cena: Oferty
Coś od siebie: Piękna kabaryna, ale skręca jak frachtowiec. Lampy- Żółte
SS’y: 

Spoiler

0OTAxXR.png prDsBHW.png BBQZCpw.png

 

Edytowane przez RiCo1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin