Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Zlot samochodowy.


kunaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

b4eHY6k.png

Witam z tej strony Aplikant Kunaj. W dzisiejszym artykule opowiem o zlocie, który odbył się dnia 29.12.2020. Zapraszam do czytania!

Qbu1cCs.png

Około godziny 16:00 w Las Venturas, a dokładniej na parkingu G1 odbył się zlot samochodowy. Jego organizatorem był @Ceglasty.. Na zjeździe można było obejrzeć wiele ciekawych, pięknych i unikatowych aut. Do wydarzenia przyłączyły się frakcje SAPD, SAMD oraz SAFD, które czuwały nad bezpieczeństwem zgromadzonych. Z SAPD pojawił się @HeBe,  z SAMD przyjechali @Baku111, @Sebko, @Roxel. Strażaków reprezentowali @ReadmeV i @Erixson. Podczas zlotu odbyło się głosowanie na najlepsze auto. Każde głosowanie polegało na wybraniu jednego, spośród trzech aut.  Najpierw odbyły się eliminacje, następnie półfinał i na końcu finał. Dla wygranego była przeznaczona nagroda - 2000pln. 

hijYuwa.gif

feIUU8J.gif

KKakZnt.gif

Na końcu zostało wykonane zdjęcie z frakcjami, San Newsem z Redakcji 4Life News oraz organizatorem, z którym przeprowadziłem krótki wywiad.

Qbu1cCs.png

K- Kunaj
C- Ceglasty.
 

K- Jest Pan organizatorem zlotu tak? Jak wyglądały przygotowywania do niego?
C- Tak, zgadza się. Jestem organizatorem tego zlotu. Przygotowania były dość ciężkie, lecz wraz z moim kolegą sobie poradziliśmy.

K- Czy podobała się Tobie frekwencja na wydarzeniu?
C- Frekwencja na zlocie bardzo mnie zaskoczyła, nie spodziewałem się tak licznego zgromadzenia.

K- Co sądzisz o autach, jakie przyjechały, które się najbardziej podobało?
C- Wszystkie auta zgromadzone na zlocie były świetne. Ciężko byłoby wybrać to jedno najlepsze.

K- A czym Pan przyjechał?
C- Przyjechałem moim Flashem 1.8 z silnikiem elektrycznym a wraz ze mną mój kolega.

K- Czy za jakiś czas możemy liczyć na powtórkę takiego zlotu?
C- Planuję, chociażby zrobić zlot sylwestrowy, jeżeli się nie uda, z pewnością zrobię w późniejszym czasie.

K- Dziękuję za udzielenie wywiadu i życzę powodzenia w kolejnych akcjach.

Qbu1cCs.png

oxqrQNL.gif

Qbu1cCs.png

Mam nadzieję, że miło wam się czytało ten artykuł. Zapraszam też do czytania kolejnych artykułów, widzimy się w nowym roku!

Aplikant @kunaj

b4eHY6k.png

Edytowane przez kunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin