Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Infernusa!


Argen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Starszy Administrator

Model: Infernus (411)
ID: 69751
Pojemność silnika: 1600cm3
Przebieg pojazdu: ~9000km
Dodatki: atrapa nitro (1008, duża), felgi (1077), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (OHHMYGOD), niestandardowe lampy oraz licznik koloru winnego, ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB; dodatkowo posiada ABS oraz szyby 20%. Dla mniej obeznanych, kolor lamp oraz licznika: ███
Cena: Czekam na oferty. Wątek ten jest swego rodzaju wyceną, raczej nie zamierzam go sprzedawać.
Coś od siebie: Pojazd klasy premium. Wielu o nim marzy, ale tylko nieliczni mogą sobie na niego pozwolić :) 
SS’y:

 WWTR4yg.png

6yXC6nV.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałbyś jednak go oddać, to mógłbym Ci dać jednego z pierwszych dostępnych FBI Rancherów, 2.2 FT z małymi brakami + dopłacę, wszystko do ugadania więc myślę że oferta nie będzie najgorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator
9 minut temu, sqah napisał:

2,9

Dzięki za ochronę przed ofertami typu 1kk po sell i 2kg ziemniaków, ale dalej. 

 

9 minut temu, KropsoN napisał:

Jeżeli chciałbyś jednak go oddać, to mógłbym Ci dać jednego z pierwszych dostępnych FBI Rancherów, 2.2 FT z małymi brakami + dopłacę, wszystko do ugadania więc myślę że oferta nie będzie najgorsza.

Longerek fajny, musiałbym wiedzieć co mu dokładnie brakuje do FT oraz ile dopłaty, możesz mi na pv dc napisać lub forum i przemyślę, bo oferta całkiem ciekawa. 

 

10 minut temu, veeniX napisał:

3.1kk

Dzięki za ofertę, ale czekam na kolejne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin