Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Elegy z niskim id 2.2FT


*bandam*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: elegy

ID: 7869

Pojemność silnika: 2.2

Przebieg pojazdu: baza

Dodatki: total ft dwa dodatkowe klucze, brak tylko Nitra progów i zderzaków bo szpecą auto

Cena: oferty

Coś od siebie: wystawiam poglądowo swoje elegy, raczej nie sprzedam no chyba że mnie cena zadowoli

SS’y: nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, *bandam* napisał:

 

Bez wymian panowie, no chyba że macie do zaoferowania coś ciekawego

sentinel 2.2 / sgt 2.2 aqua / burek 2.2 aqua / comet 1.8 / intruder 2.2 / willard 2.2 / bandito 2.2 / perenial 2.2 kasztany / windsor 2.2 bursztyny / bullet 2.2 morskie / bullet 2.2 ?

cos wybierz se i cie dogadmy na pv  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k0pek. napisał:

sentinel 2.2 / sgt 2.2 aqua / burek 2.2 aqua / comet 1.8 / intruder 2.2 / willard 2.2 / bandito 2.2 / perenial 2.2 kasztany / windsor 2.2 bursztyny / bullet 2.2 morskie / bullet 2.2 ?

cos wybierz se i cie dogadmy na pv  

Podaj login sprawdzę bazę co tam masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka to ja Spider-Man mam ciekawą Oferte Buffalo ID 1900 2.2 FT Bez nitra Up4 i ABS. Buffalo jest podajże 51 (dlaczego podajże bo liczyłem sam w bazie :) ) z ok 1000 sztuk na serwerze. Uwaga Uwaga to nie wszystko posiadam ponad 15 000 Punktów Premium i trochę kaski jak by co jeżeli Cię zainteresuje coś dogadajmy się na Pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin