Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Clover 2.2 unikat


LoLIHD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Model: Clover
ID: 1499
Pojemność silnika:  2,2 dm3
Przebieg pojazdu: 32323 km 
Dodatki: 

Spoiler

 atrapa nitro (1009), stereo, felgi (1096), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (Malinka ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB

SS’y:https://imgur.com/a/ImonN6b
Cena: Oferty, jeśli dana ofka będzie pasować trafi w dobre ręce 
Coś od siebie:  Jest to unikat na malinach. 34 na servie clover. Z dnia na dzien rośnie jego wartość. Zapraszam do offkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, LoLIHD napisał:

W grze miałem offe 1.1kk poczekam może będą lepsze. 

Możesz zamieścić jakieś SS’y tej oferty? Przypominam, że fałszywe oferty są karane banem permanentnym. Poproszę SS’y owej oferty, ponieważ wątpię, że ktokolwiek Ci tyle zaoferował - sam miałem tego Clovera i nie mogłem wziąć 800k. Nie oszukuj sam siebie proszę, bo takim kłamstwem, że masz ofertę 1.1kk, to sam oszukujesz siebie i graczy. 

Co do oferty: 620k po sell.

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ciastkowy* napisał:

Możesz zamieścić jakieś SS’y tej oferty? Przypominam, że fałszywe oferty są karane banem permanentnym. Poproszę SS’y owej oferty, ponieważ wątpię, że ktokolwiek Ci tyle zaoferował - sam miałem tego Clovera i nie mogłem wziąć 800k. Nie oszukuj sam siebie proszę, bo takim kłamstwem, że masz ofertę 1.1kk, to sam oszukujesz siebie i graczy. 

Co do oferty: 620k po sell.

Zeszły właściciel tego pojazdu (Norif)  wystawione miał za niego 1,3kk. Miał logi z tej oferty:

<< TiVo. [96]: 1.1kk za clovera

Po zapytaniu gracza co dawał ofe była nadal aktywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LoLIHD napisał:

Zeszły właściciel tego pojazdu (Norif)  wystawione miał za niego 1,3kk. Miał logi z tej oferty:

<< TiVo. [96]: 1.1kk za clovera

Po zapytaniu gracza co dawał ofe była nadal aktywna.

Zeszły właściciel owa ofertę posiadał, ale nie ty... A wiec probujesz oszukać siebie oraz graczy swoimi wymyślonymi ofertami.

Oferta ode mnie : 650k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LoLIHD napisał:

Zeszły właściciel tego pojazdu (Norif)  wystawione miał za niego 1,3kk. Miał logi z tej oferty:

<< TiVo. [96]: 1.1kk za clovera

Po zapytaniu gracza co dawał ofe była nadal aktywna.

No to ładnie Cię zrobili w takim razie, dałeś się zrobić - tyle w temacie.

Co do mojej oferty: 655k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Moskva. napisał:

Zeszły właściciel owa ofertę posiadał, ale nie ty... A wiec probujesz oszukać siebie oraz graczy swoimi wymyślonymi ofertami.

Oferta ode mnie : 650k

Nie rozumiesz ze ta ofka od gracza nadal aktywna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, LoLIHD napisał:

Nie rozumiesz ze ta ofka od gracza nadal aktywna? 

To sprzedaj mu i zobaczymy czy nadal będzie chciał kupić, bo wątpię, że Ci da 1.1kk, a odziwo Cię to nie zadowala JEŚLI taka propozycja jest, to spróbuj mu sprzedać, a zobaczysz że odrazu ta propozycja przepadnie. Dziwnym trafem akurat oferuje Ci 1.1kk osoba, która przyjaźni się z osobą, która Ci sprzedała tego Clovera ;) 

Oferta ode mnie: 655k - sam siebie pobijam.

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Moskva. napisał:

TiVo. oferowales mu 1.1kk?

Jemu nie oferował, ale mi tak znam TiVa dobrze a offerta nie była fałszywa TiVo chciał odkupić clovera tylko po sprzedaży swoich projektów na początku myślał ze dostanie sporo więcej ale dostał za te auta 800k i nie miał jak kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin