Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Co ludzie myślą o 41.st. Mechanized Infantry Division.


 Udostępnij

Co ludzie myślą o 41.st.Mechanized Infantry Division.  

277 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się struktura działania naszego biznesu?

  2. 2. Czy spotkałeś nasz biznes podczas działań ?

  3. 3. Czy w przyszłości chciałbyś do nas dołączyć ?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 24.01.2021 o 15:35

Rekomendowane odpowiedzi

Jako biznes? - Nie wypowiadam się.

Widziałem was parę razy jak próbowaliście zdziałać na jakiejkolwiek akcji RP, lecz SAPD przeważnie nakazuje wam odjechać. Będzie mnie zastanawiało do końca życia w jakim celu powstał ten cały "biznes". Poza tym w Mechanized jest większość osób z SAFD, tak jakby ten biznes powstał tylko dla nich :p

Edytowane przez Veeito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Veeito napisał:

Jako biznes? - Nie wypowiadam się.

Widziałem was parę razy jak próbowaliście zdziałać na jakiejkolwiek akcji RP, lecz SAPD przeważnie nakazuje wam odjechać. Będzie mnie zastanawiało do końca życia w jakim celu powstał ten cały "biznes". Poza tym w Mechanized jest większość osób z SAFD, tak jakby ten biznes powstał tylko dla nich :p

Być może nie zauważyłeś lecz spora część akcji w których bierzemy udział jest przez nas organizowana. SAPD które nakazuje odjechać (osobiście się z tym nie spotkałem no ale niech Ci będzie) raczej nie robi tego w stosunku do jednostek które zostały tam specjalnie zadysponowane (a takie akcje się zdarzają i to kilka razy w miesiącu) a raczej do patroli które za bardzo się na akcji nie przydadzą. Większość osób z SAFD - to prawda lecz nie jest to z powodu faworyzacji tylko jest to spowodowane tym, że były lider był tam na dość wysokim stanowisku a więc większość osób po prostu go znała i raczej lubiała a więc dołączyli i tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako biznes ciężko się wypowiedzieć, widziałem was może raz w życiu jak afczyliście na Spawnie SF.
Nadal się zastanawiam po co on powstał, no ale jak ktoś miał jakiś tam pomysł i Administracji RCON się spodobał, to ja tam nie wnikam - osobiście nie widzę sensu.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się kłócić, lecz w kwestii odwalania to niestety takowych przypadków było dużo mniej niż w SAPD. Od ostatniego incydentu do broni dostępu nie ma nikt bez obecności zarządu a więc sytuacji takich nie będzie. Przykro mi jedynie, że biznes kojarzony jest z odwalaczami co nie zależy w jakimkolwiek od zarządu czy też członków biznesu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, AqUaZ napisał:

Po co biznes powstał? Nie wiem. Jedyne co mi się z nim kojarzy to nadużycie broni.

I wpraszanie się na wypadki itp.
 

 

8 minut temu, HefreyPL napisał:

Nie mam zamiaru się kłócić, lecz w kwestii odwalania to niestety takowych przypadków było dużo mniej niż w SAPD

Porównujesz frakcje, która jest od początku na serwerze, do biznesu który powstał w okolicach marca? Zabawne ;D 

Edytowane przez Karafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, panowie: @AqUaZ@HeBe oraz @Karafik.

Osobiście prosiłbym, abyśmy wytłumaczyli sobie pewną rzecz. Nadużycia broni w naszym biznesie mogę wyliczyć na palcach jednej ręki i je wymienić, a ostatnie było jeszcze przed dodaniem bramy, o którą troszkę się staraliśmy. Za to w SAPD patrząc po ogłoszeniach o wiele częściej dochodzi do nadużyć. W dodatku proszę zauważyć, że jest różnica między działaniami wojskowymi, a zadaniami policji. Ale cóż, niektórzy czasami nie potrafią lub nie chcą tej różnicy zauważyć i wnieść poprawkę do swojego myślenia. Chciałbym nadmienić, iż nie porównuję ogółu całej ilości nadużyć broni przez cały okres istnienia frakcji, a jednak okres, kiedy frakcja oraz biznes aktywnie działały.

Co do wpraszania się na wypadki, nie rozumiem tego. Albo po prostu nie kojarzę podanych sytuacji. W końcu nie można być wszystkowiedzącym ani dostępnym 24/7 bez przerwy. Jednak jeśli uważacie, że doszło przez nas do nadużyć bądź też do "wpraszania się", prosiłbym o poinformowanie nas, czy to przez zarząd, czy chociaż skargę w odpowiednim dziale bądź w prywatnej wiadomości na forum. No chyba, że jako "wpraszanie się" uważacie, iż są to wyjazdy, kiedy została wezwana na miejsce sanitarka wojskowa, wojskowa straż pożarna czy też bombsquad.

Prosiłbym również o zakończenie tej niepotrzebnej dyskusji, a jeśli uważacie, że nic nie robimy bądź jesteśmy niepotrzebni - po prostu uważajcie, że nie istniejemy lub poobserwujcie nas troszkę. No ewentualnie zawsze możecie złożyć wniosek o ukaranie nas, tylko z jakiego powodu? - Nie wiem.

Pozdrawiam i życzę udanego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny biznes, który jest jednym z lepiej rozwiniętych biznesów i  z największymi perspektywami na rozwój. Nie dziwi mnie dlaczego bardzo dużo osób pisze tam rekrutacja, osobiście sam polecam go dla osób, które szukają czegoś niecodziennego. Też ciesze się, że sam mogłem się o tym przekonać<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin