Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Co ludzie myślą o 41.st. Mechanized Infantry Division.


 Udostępnij

Co ludzie myślą o 41.st.Mechanized Infantry Division.  

277 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się struktura działania naszego biznesu?

  2. 2. Czy spotkałeś nasz biznes podczas działań ?

  3. 3. Czy w przyszłości chciałbyś do nas dołączyć ?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 24.01.2021 o 15:35

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem tego biznesu połowa osób jest z safd co moim zdaniem lepszym pomysłem było by OSP skoro i tak połowa to straż .

Jedyne co robicie to nadużywacie broń i blokujcie miejsca na mapie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Sierzant.Bagieta napisał:

Nie rozumiem tego biznesu połowa osób jest z safd co moim zdaniem lepszym pomysłem było by OSP skoro i tak połowa to straż .

Jedyne co robicie to nadużywacie broń i blokujcie miejsca na mapie 

No tak, połowa osób jest z SAFD. I co w związku z tym? Nie mogą robić czegoś innego tylko mają być strażakami cały czas? I dlaczego lepiej aby było to OSP? Co prawda mamy WSP ale nie jest to rzecz obowiązkowa i każdy może do WSP należeć. Co do "Jedyne co robicie to nadużywacie broń i blokujcie miejsca na mapie". Po pierwsze, zaznaczyłeś, że widziałeś nasz biznes podczas akcji. A skoro tak to w takim razie kiedy została nadużyta tam broń i czemu nie została napisana skarga? A może nie widziałeś czegoś takiego? A więc czyżbyś powielał informacje o której nie masz większego pojęcia? A tak na marginesie, nie od nas zależy gdzie odgrywa się dana akcja RP, może odgrywać się na środku pustyni a może również odgrywać się w środku miasta. Przypominam, że nie tylko my blokujemy podczas akcji drogi czy też przejścia a robią to również wszystkie służby mundurowe.
Pozdrawiam, miłego dnia.

Edytowane przez HefreyPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, HefreyPL napisał:

No tak, połowa osób jest z SAFD. I co w związku z tym? Nie mogą robić czegoś innego tylko mają być strażakami cały czas? I dlaczego lepiej aby było to OSP? Co prawda mamy WSP ale nie jest to rzecz obowiązkowa i każdy może do WSP należeć. Co do "Jedyne co robicie to nadużywacie broń i blokujcie miejsca na mapie". Po pierwsze, zaznaczyłeś, że widziałeś nasz biznes podczas akcji. A skoro tak to w takim razie kiedy została nadużyta tam broń i czemu nie została napisana skarga? A może nie widziałeś czegoś takiego? A więc czyżbyś powielał informacje o której nie masz większego pojęcia? A tak na marginesie, nie od nas zależy gdzie odgrywa się dana akcja RP, może odgrywać się na środku pustyni a może również odgrywać się w środku miasta. Przypominam, że nie tylko my blokujemy podczas akcji drogi czy też przejścia a robią to również wszystkie służby mundurowe.
Pozdrawiam, miłego dnia.

Widziałem was w RP w kasynie dokładnej daty nie pamiętam a nadużycie broni to jest ten no już słynny zamach na magazynie co nawet na YT można zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sierzant.Bagieta napisał:

Widziałem was w RP w kasynie dokładnej daty nie pamiętam a nadużycie broni to jest ten no już słynny zamach na magazynie co nawet na YT można zobaczyć

Przypominam iż każdy tego typu odwalacz został zneutralizowany szybkim perm banem. A więc skąd to "nadużywacie"? Przecież nie jest to zależne od nas czy ktoś odwala czy nie. Od czasu tego incydentu broń jest dostępna tylko pod obecnością zarządu, tak jak robi to np. 4Wars a więc takich sytuacji nie będzie. Na bramę zamykającą magazyn z bronią czekaliśmy kilka miesięcy, wina również nie jest to nikogo a już szczególnie nie nasza.

Edytowane przez HefreyPL
pomyłka z wyrazem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, polish.player napisał:

Dla mnie zbędne, jakoś nie widzę potrzeby, żeby ten biznes istniał. 

Podoba mi się podejście osób takiego typu szczerze, lubie was, bo zaznaczacie, iż jest to wasze zdanie :p 

Jeśli chodzi o przydatność biznesu, po jakimś czasie odgrywania akcji RolePlay myślę, iż zauważyłbyś naszą przydatność, choć dużo zależy od rodzaju akcji. Biznes organizuje własne wewnętrzne misje, które są stricte wojskowe, choć czasami wzywane są jednostki innych służb na nie. Z jakiego powodu? Wojsko nie jeździ na pierwszy lepszy wypadek czy napad. Wojsko jest siłą, która zostaje dysponowana na katastrofy różnego typu lub jeśli siły i środki danego podmiotu nie są wystarczające do opanowania sytuacji, więc w takim przypadku mogą, podkreślam, mogą, nie muszą, nas dysponować. Mam nadzieję osobiście, iż niedługo ujrzysz nas na serwerze i pomyślisz "Kurcze, to mogło by być spoko nawet", choć nawet jeśli tak się nigdy nie stanie, możesz napisać do nas, co byś zmienił lub dodał. Chociaż nie ma w twojej wiadomości przekazu takiego, że "chcieli poodwalać bronią, to zrobili biznes", gdyż wewnętrzne regulacje jasno mówią o zasadach i przypadkach użycia broni ;) (tej informacji nie kieruję głównie do Ciebie, ale może ktoś, kto chciałby tak napisać, to najpierw sobie przeczyta moją wypowiedź, jak to jest).

Życzę udanego wieczorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biznes dla cejów, biorą auta które stoją obok bazy przebijają opony I wrzucają do dziury, która jest na terenie wojska. Mi nawet kiedyś 2 auta wrzucili I nie miałem możliwości ich wyjęcia jak i odzyskania bo jak podchodziłem do bazy odrazu byłem zabijany, a auta mogłem wyjąć tylko z pomocą administracji.

Edytowane przez Szkodnik.Szymrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szkodnik.Szymrek7 napisał:

Biznes dla cejów, biorą auta które stoją obok bazy przebijają opony I wrzucają do dziury, która jest na terenie wojska. Mi nawet kiedyś 2 auta wrzucili I nie miałem możliwości ich wyjęcia jak i odzyskania bo jak podchodziłem do bazy odrazu byłem zabijane I auta mogłem wyjąć tylko z pomocą administracji.

Niestety ale też miałem podobną sytuację, dostałem oponki bez powodu, nawet się do bazy nie zbliżyłem tylko sobie przejeżdżałem jakieś 200 metrów od bazy.

Edytowane przez AKKT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szkodnik.Szymrek7 napisał:

Biznes dla cejów, biorą auta które stoją obok bazy przebijają opony I wrzucają do dziury, która jest na terenie wojska. Mi nawet kiedyś 2 auta wrzucili I nie miałem możliwości ich wyjęcia jak i odzyskania bo jak podchodziłem do bazy odrazu byłem zabijany, a auta mogłem wyjąć tylko z pomocą administracji.

Po pierwsze, nie mamy możliwości przebijać opon w pojazdach które "stoją obok bazy". Po drugie, istnieje dział skarg. Jeżeli to prawda to nie widzę powodu dla którego takowa nie powstała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AKKT napisał:

Niestety ale też miałem podobną sytuację, dostałem oponki bez powodu, nawet się do bazy nie zbliżyłem tylko sobie przejeżdżałem jakieś 200 metrów od bazy.

Jak wyżej, nie widzę powodu dla którego nie została napisana skarga. Chociażby i bez dowodów a sytuacja zostałaby sprawdzona i wyjaśniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, HefreyPL napisał:

Po pierwsze, nie mamy możliwości przebijać opon w pojazdach które "stoją obok bazy". Po drugie, istnieje dział skarg. Jeżeli to prawda to nie widzę powodu dla którego takowa nie powstała.

Wiesz co  jest najśmieszniejsze to, że sam uczestniczyłeś w tej akcji I z tego co pamiętam to Ty we mnie strzelałeś I macie możliwość przebijania opon, więc moim zdaniem biznes jest nie potrzebny a członkowie tego biznesu to doszli chyba tylko dlatego żeby odwalać.

Edytowane przez Szkodnik.Szymrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szkodnik.Szymrek7 napisał:

Wiesz co  jest najśmieszniejsze to, że sam uczestniczyłeś w tej akcji I z tego co pamiętam to Ty we mnie strzelałeś I macie możliwość przebijania opon, więc moim zdaniem biznes jest nie potrzebny a członkowie tego biznesu to doszli chyba tylko dlatego żeby odwalać.

Coś niesamowitego, naprawdę. Wiesz więcej ode mnie. Serdecznie zapraszam do napisania skargi w dziale biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, HefreyPL napisał:

Coś niesamowitego, naprawdę. Wiesz więcej ode mnie. Serdecznie zapraszam do napisania skargi w dziale biznesu.

Nie mam dowód, ale sam wiesz jak było :) Podjechalem pod bazę Cheetachem I poszłem na afk, wracam a okazuje się, że jestem zablokowany przez 2 patrioty A żołnierze stoją obok mnie I mówią, że wezwali SARA to ja wycowałem I nagle zostały oddane strzały w moja stronę uszkadzajc mi 2 opony jak i zabijając mnie. Po 5 minutach wróciłem pod bazę odzyskać auto jak się okazało auto było w dziurze I potem znowu zostalem zabity. Po napisaniu reporta nawet admin mi powiedział, że już 3 pojazdy wytepał stamtąd.

Edytowane przez Szkodnik.Szymrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin