Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wszystko ma swój początek, jak też i koniec


Coska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a zarazem żegnam wszystkich. Przegrałam na tym pięknym projekcie ok 860h. Spotkałam wiele ludzi, zakumplowałam się z częścią, a z garstką zaprzyjaźniłam. Będzie mi brakować naszego odwalanka, spin oraz rozmów. Od dłuższego czasu myślałam, żeby odejść lecz trzymały mnie pewne sprawy. Po ich załatwieniu jestem pewna, że chcę odejść bo to nie jest ta sama gra jednak. Jako gracz z rangą support widziałam wiele rzeczy, na wiele prawek/licek/mt przymykałam oko, lecz wiele osób dalej sądzi, że nie spełniałam swojej roli dobrze. Dawałam z siebie wszystko by uszczęśliwić, pomóc oraz poprawić jakość gry graczom. Może nic ale jednak coś...

Aaaa i to co najważniejsze... Odchodzę, bo mam małe problemy z rodziną oraz chciałabym pobyć więcej czasu z Patrykiem (Szender).

Na pożegnanie (nie lubię ich ale muszę :/) chciałabym pozdrowić parę osób (bo na wszystkich to brakłoby miejsca:c), które tutaj grają, bo wątpię by reszta weszła tu xD

 

@Szender za ten ban na karnego jeżyka raz ! a tak serio to widzimy sie niedługo :3

 

@RemV RemfCej :3 znamy się kope czasu i mam nadzieje, że uda się ten wypad w wakacje :D

 

@BlacK*  oj bratu :3 

 

@niziol  powodzenia wiesz z kim ;)

 

 braciszeg <3

 

@Kasztan* kasztanki :3

 

@hoopak trzeba się kiedyś zgadać we 3 i napić :3

 

Chciałabym pozdrowić całą frakcje SAMD, SAPD oraz TSA bo były mi najbliższe :3

A co do drogich graczy oraz w szczególności do KNX'a: jest też życie po za grą, więc nie siedźcie ciągle z głowami w monitorach/laptopach i weźcie się za swoje dziewczyny a w szczególności za rodziny, bo niedługo może ich nie być

Jak ktoś chce kontakt to zapraszam na pw

 

papa :3 //Owieczka //Coska //Maddie

 

1FfcaQx.png

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YykjpeuMNEk

Edytowane przez Maddie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin