Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supporterem Road95USA.


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

b4eHY6k.png

Witam! Z tej strony Młodszy Redaktor @MateuszXQ z Redakcji 4life News!
Chciałbym bardzo gorąco zaprosić wszystkich czytelników na wywiad, który udzielił mi Support @Road95USA.

Zapraszam do przeczytania!

boDX9jt.png

lll.gif?width=1202&height=676

boDX9jt.png

MateuszXQ: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor MateuszXQ z Redakcji 4Life News. Chciałbyś udzielić mi wywiadu?   
Road95USA: Witam! Mogę udzielić.

MateuszXQ: Świetnie! Zatem na sam początek prosiłbym Cię, abyś przedstawił się wszystkim czytelnikom.
Road95USA: Mam na imię Kacper, mam 17 lat. Moją główną grą, w jaką gram jest MTA, a dokładnie jest to serwer 4Life. Na którym pełnię funkcję supportera. Oprócz pomagania graczom na serwerze również nagrywam na YouTube filmy związane z serwerem. Na co dzień jestem zwykłym chłopakiem, który posiada swoje zainteresowania oraz życie prywatne.

MateuszXQ: Przejdźmy na chwilę na temat Twojego życia realnego. Jakie są Twoje zainteresowania w prawdziwym świecie?
Road95USA: Interesuję się, produkcją video oraz montażem. Gdy jest ładna pogoda - lubię wyjść na rower, kiedyś to była moja pasja tak jak i zainteresowanie, lecz ostatnio straciłem zapał. Jeśli można to nazwać zainteresowaniem, również lubię majsterkować.

MateuszXQ: Teraz wróćmy do tematu Twojego życia wirtualnego. Grasz jeszcze na jakiś serwerach w grze Multi San Andreas?
Road95USA: Nie, tylko i wyłącznie na 4Life.

MateuszXQ: Myślę, że jest czas na to, aby przejść na pytania związane z serwerem 4Life. Mógłbyś odpowiedzieć, ile wynosi twój majątek?
Road95USA: Mój majątek jest dosyć mały. Dużo pieniędzy w przeszłości wydałem na projekty, sprzedając takie pojazdy, sporą część pieniędzy niestety tracimy. Dodatkowo w ostatnim czasie nie zarabiam, tylko wydaję, więc mój majątek mogę wycenić na 500k.

MateuszXQ: Rozumiem. Byłbyś w stanie nam również powiedzieć, jak wyglądały twoje początki na serwerze i dlaczego padł wybór na 4Life z Twojej strony?
Road95USA: Trudno jest to powiedzieć dlaczego, ponieważ nie grałem tylko i wyłącznie na tym serwerze. Platforma MTA przez ostatnie 5 - 6 lat bardzo się zmieniła. W mojej całej przygodzie związanej z MTA przeszedłem wiele serwerów, lecz tylko 4Life wydaje się najbardziej stabilnym serwerem, jaki istnieje na owej platformie. Zawsze zaczynając grę, szukamy serwera, który utrzyma się dosyć długo, a nasza rozgrywka nie zostanie przerwana przez nieoczekiwane zamknięcie. 4Life jest tym serwerem, który jest nam w stanie zapewnić długą oraz ciekawą rozgrywkę, która nie skończy się po chwili. Dlatego wybrałem ten serwer i cały czas się go trzymam.

MateuszXQ: Rozumiem, podjąłeś świetną decyzję, ponieważ serwer 4Life nadal się rozwija. Zdradziłbyś, skąd wziął się pomysł na nick, na którym obecnie grasz na serwerze?
Road95USA: Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego taki nick. Ustawiłem go bardzo dawno temu i tak zostało. Byłem pod nim rozpoznawalny przez kanał na YouTube, więc chciałem uniknąć rozbieżności nazw i został ten o to nick.

MateuszXQ: Wiadomo również, że znajdujesz się obecnie w organizacji o nazwie Szachy. Dasz radę nam coś o niej opowiedzieć?
Road95USA: Szczerze mówiąc, należę do tej organizacji, przez to, że jest tam mój znajomy. Nie mam jakiegoś większego związania z tą organizacją.

MateuszXQ: Przejdźmy zatem do kolejnego pytania. Znajdujesz się obecnie w jakimś Biznesie na serwerze?
Road95USA: Nie, aktualnie nie jestem w żadnym biznesie. Kiedyś byłem bardzo dawno temu w grupie/biznesie o nazwie Grupa Wypadkowa".

MateuszXQ: Byłbyś w stanie opisać ten Biznes? Jak wyglądał, czym się zajmował oraz jak Tobie pracowało się w nim.
Road95USA: Założeniem tego biznesu, było robienie akcji RP, aby służby porządkowe miały możliwość wyjazdów do niecodziennych wezwań bądź nawet do najzwyklejszych wypadków, tylko z bardziej rozszerzoną rozgrywką Role Play. Członkowie tego biznesu byli przeszkoleni w zakresie urazów i różnych czynników, jakie mogą wpłynąć na dany uraz. Dzięki temu RP wraz z innymi frakcjami było spójne i bardziej skomplikowane.

MateuszXQ: Ciekawy biznes jak dla mnie! Wiesz może coś na temat usunięcia tego biznesu?
Road95USA: Niestety nie mam zielonego pojęcia, dlaczego ten biznes został usunięty.

MateuszXQ: Rozumiem. Obecnie z tego, co mi wiadomo, nie należysz również do żadnych z frakcji. Pracowałeś kiedykolwiek w jakiejś Frakcji? Jeżeli tak to w jakiej?
Road95USA: Tak, pracowałem we frakcji San Andreas Road Assistance.

MateuszXQ: Jeżeli mógłbym Cię prosić, powiedziałbyś, dlaczego nie należysz już do frakcji San Andreas Road Assistance?
Road95USA: Nie jestem już w SARA, przez mój głupi błąd, jeśli chodzi o zmianę serwera. Wspomnienia z frakcją mam bardzo dobre. Zarząd był bardzo w porządku tak jak inni członkowie frakcji.

MateuszXQ: Każdy w życiu popełnia błędy, ale człowiek uczy się na błędach, jak to mówią. W ostatniej rekrutacji na rangę Support między innymi Twój nick ukazał się na liście. Byłbyś w stanie opisać jak zareagowałeś, gdy ujrzałeś swój nick na liście wyników?
Road95USA: Ucieszyłem się bardzo, gdy zobaczyłem wyniki i nie mogłem się doczekać pierwszego spotkania.

MateuszXQ: Oczywiście gratuluję! Przed wysłaniem podania rekrutacyjnego na rangę Support byłeś świadomy tego, jakie obowiązki na Ciebie spłyną w przypadku dostania się na ową rangę?
Road95USA: Tak, oczywiście wiedziałem jakie obowiązki otrzymam i co będę musiał robić. Sam powód napisania podania wziął się stąd, że miałem już trochę dość zarabiania i chciałem skierować swoją rozgrywkę tylko i wyłącznie na pomoc graczom. Stąd, też malejący majątek.

MateuszXQ: Rozumiem. Na tę chwilę obecną chciałbyś jeszcze spełnić jakieś marzenie na serwerze 4Life?
Road95USA: Jednym z następnych celów jest dojście do jakiejś frakcji oraz może w przyszłości jakiś awans na wyższą rangę w ekipie, jeśli na taki oczywiście zasłużę.

MateuszXQ: Życzę powodzenia w realizacji Twojego marzenia na serwerze! Na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?
Road95USA: Oczywiście! Chciałbym pozdrowić @Veon, @Dzikiwonrz, @Marcysia oraz @Tadziu

MateuszXQ: Również pozdrawiam osoby wymienione przez Ciebie. Ode mnie to wszystko! Dziękuje za udzielenie mi wywiadu oraz powodzenia w realizacji swoich marzeń. Trzymaj się!

boDX9jt.png

Chciałbym bardzo podziękować za przeczytanie wywiadu! Zapraszam do oceny poprzez reakcję, czy też komentarzem!

xq.png?width=300&height=113
Autoryzował: @Dudziak

l8FNHeG.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin