Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Sprzedam] Kolekcje pojazdów - Euros, Buffalo, Tahoma, Manana Electric


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Euros
ID: 525 (1 na serwerze)
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 7.600 km
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, Bak Benzyny 90dm3, Bak LPG 75dm3, Przyciemnienie szyb (20%), ABS.
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo ładny Euros z 3 cyfrowym ID. Pierwszy Euros na serwerze, pojazd został zrobiony przez moją osobę od totalnego zera (miał tylko felgi). Jest to totalny FT bez instalacji nitro, a lampy oraz licznik ~ Carrot. Jeśli oferty mi się nie spodobają, to pojazdu nie sprzedam.

Model: Buffalo (6 na serwerze)
ID: 342
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 42.500 km
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (DW 342), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Bak Benzyny 55dm3, Bak LPG 75dm3, Przyciemnienie szyb (40%)
Cena: Oferty (aktualna oferta pod tematem, to 1.7kk)
Coś od siebie: Bardzo ładne Buffalo z 3 cyfrowym ID. Jest to szóste Buffalo na serwerze, z czego jedno jest na zerowaniu, więc te jakby 5, a jeszcze nie liczę nieaktywnych. Pojazd posiada zamontowany bak, który nie jest już możliwy do zamontowania - 55dm3. Jest to totalny FT bez instalacji nitro, UP4 oraz modułu ABS. Jest oferty mi się nie spodobają, to pojazdu nie sprzedam.

Model: Manana Electric
ID: 1000
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: ~ 10.000 km
Dodatki: spoiler (1158), atrapa nitro (1009), felgi (1077), wydech (1021), moduł UP3, tablica rejestracyjna (4L 1000), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███)
Cena: Oferty (oferty jakie dostawałem, to około 1.2 - 1.4kk)
Coś od siebie: Bardzo ładna Manana elektryczna, z fajnym ID (1000). Jest to jedna z trzech takich Elektrycznych Manan. Pojazd posiada zamontowane lampy, które nie są dostępne w komponentach - Royal Blue (inni mówią na nie jasny niebieski). Manana posiada zamontowany unikatowy bak, ponieważ w pojazdach elektrycznych jest normalnie 15dm3, a u mnie jest 55dm3. Jeśli oferty mi się nie spodobają, to pojazdu nie sprzedam.

Model: Tahoma
ID: 2511
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 25.000 km
Dodatki: atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, tablica rejestracyjna (DC00001 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB
Cena: Oferty (oferty jakie dostawałem, to 1kk)
Coś od siebie: Bardzo ładna Tahoma z 4 cyfrowym ID. Jest to pierwsza Tahoma na serwerze. Pojazd w moim posiadaniu od kilku miesięcy, więc tak łatwo go nie sprzedam. Jeśli oferty mi się nie spodobają, to pojazdu nie sprzedam.

Co do SS’ów pojazdów, to zamieszczę do 24 godzin od momentu wstawienia pojazdów na forum. **Oferty proszę składać tylko i wyłącznie w gotówce**

Edytowane przez Ciastkowy*
Mała poprawka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, supermaciek2010PL napisał:

ełros i manana za 75726 ft bez nitra klucza lampa zlocista, baki 90/75 szyby 20%

 

13 godzin temu, Ciastkowy* napisał:

Co do SS’ów pojazdów, to zamieszczę do 24 godzin od momentu wstawienia pojazdów na forum. **Oferty proszę składać tylko i wyłącznie w gotówce**

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin